Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi én is elfogadnék egyet, itt Kőrösön van egy halványmetálkék 5 ajtós, nagyon tetszik! :rolleyes:

Hogy ne legyek off:

egy ismerősöm 1996-os 2 literes Omegát venne 850 e forintért (megkimélt, női tulaj, 150 e km)

Szerintetk reális ár?

Tipushibái vannak? Illetve amire nagyon oda kell figyelni?

Link to comment
Megosztás:

Wolfi én is elfogadnék egyet, itt Kőrösön van egy halványmetálkék 5 ajtós, nagyon tetszik! :blink:

Péntektől lesz majd egy mentazöld is! :rolleyes:

Hogy ne legyek off:

egy ismerősöm 1996-os 2 literes Omegát venne 850 e forintért (megkimélt, női tulaj, 150 e km)

Szerintetk reális ár?

Tipushibái vannak? Illetve amire nagyon oda kell figyelni?

Erről Darkék többet tudnának mesélni, de ez a km futás szerintem erőteljesen nem hihető.Főleg ha esetleg nem Mo.-i a gép.

Link to comment
Megosztás:

No és persze a Trabantosokat se hagyjuk ki! :D

:rolleyes:

Hogy ne legyek off:

egy ismerősöm 1996-os 2 literes Omegát venne 850 e forintért (megkimélt, női tulaj, 150 e km)

Szerintetk reális ár?

Tipushibái vannak? Illetve amire nagyon oda kell figyelni?

Ha 16v akkoe a fogyasztásra :blink: de akkoriban még 8V volt. Csak nem meg szeretnéd venni? Nehogy má nagyobb autód legyen ;)

Opel16V-nek van ilyen omija ő sokat tud már róla!

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

Hogy ne legyek off:

egy ismerősöm 1996-os 2 literes Omegát venne 850 e forintért (megkimélt, női tulaj, 150 e km)

Szerintetk reális ár?

Tipushibái vannak? Illetve amire nagyon oda kell figyelni?

Ha 16v akkoe a fogyasztásra :blink: de akkoriban még 8V volt. Csak nem meg szeretnéd venni? Nehogy má nagyobb autód legyen ;)

Opel16V-nek van ilyen omija ő sokat tud már róla!

Úgy látom Tomi az idézés Neked sem megy valami jól! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.