Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jóó lenne ;)

Mondjuk nem annyira jön be a Seat, de elfogadnám.

Sógorasszonyék gépe.... :blink:

Érdekes módon ehhez 14-15 ezer píz a tampomatos kapcsopó, kábelköteggel.

A többi cucc benne van gyárilag...... ;)

Vagy inkább ez a természetes ? Az Opel meg érdekes...? Inkább bosszantó :rolleyes:

A gép még garis ezért gondoltunk a Skoda szervíznél érdeklődni... A Brill marad utoljára.. :D

Nem volt idejük annyira variálni a kábelkötegeket, meg költségcsökkenteni a dolgokat lévén, a Leon elég fiatal konstrukció.Meg ilyenek.De a tempomatos kapcs. relative olcsó hozzá.Vagy kevesebb a matzera vele.Mint Opeléknél.

Ott van pl. Udi gépe, ami ugye "alap" Astra, és a jobb hátuljához nincs kikábelezve a ködlámpa.Most, hogy lámpát cserélt, kellett rájönnie.Nekem, a fiatalabb verdámban benne volt a kábel, csak éppen az izzó nem volt kiépítve a foglalatban.A régiben persze.Az újban már benne van.

Hát így.

Link to comment
Megosztás:

Ez még a régi kasznis Leon, (nem a "Bonts Formát" )talán az utcsó kiadás... :blink:

De az is érdekes 2005 -ös ótóba még berakták a 90 lovas TDI-t.... :rolleyes:

Mondjuk ezért is vették meg , ez még az agyon elektronikázott korszak elötti vas... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem volt idejük annyira variálni a kábelkötegeket, meg költségcsökkenteni a dolgokat lévén, a Leon elég fiatal konstrukció.Meg ilyenek.De a tempomatos kapcs. relative olcsó hozzá.Vagy kevesebb a matzera vele.Mint Opeléknél.

Ott van pl. Udi gépe, ami ugye "alap" Astra, és a jobb hátuljához nincs kikábelezve a ködlámpa.Most, hogy lámpát cserélt, kellett rájönnie.Nekem, a fiatalabb verdámban benne volt a kábel, csak éppen az izzó nem volt kiépítve a foglalatban.A régiben persze.Az újban már benne van.

Hát így.

Az enyémben spec. az izzó benne volt (van), de nincs bekötve, és az sem fiatal gép már.

Link to comment
Megosztás:

Országonként más az előírás azért vannak eltérések a hátsó ködlámpák, és tolató lámpák bekötésében.

Mivel eddig nekem sehol sem szóltak érte, gondolom akkor itt elég a bal oldali hátsó ködlámpa, és a jobb oldali tolatópilács. Vagy valami ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Országonként más az előírás azért vannak eltérések a hátsó ködlámpák, és tolató lámpák bekötésében.

Mivel eddig nekem sehol sem szóltak érte, gondolom akkor itt elég a bal oldali hátsó ködlámpa, és a jobb oldali tolatópilács. Vagy valami ilyesmi.

A legtöbb autó esetében csak egy oldalon van gyárilag ködlámpa.

Hogy miért? A fene tudja!

De mivel Magyarországon még a ködlámpa léte sem kötelező, így nem szólhat érte senki, ha csak az egyik oldalon világít. Pláne, hogy gyárilag ilyen! :blink:

Tegnap kiírta a BC, hogy kiégett az első izzóm! :rolleyes: Tök jópofa! Mármint nem az, hogy kiégett, hanem, hogy kiírta! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!!

Tempomat-ügyben.Leonba nem kell semmit cserélni,csak ki kell húzni a vezetéket a kapcsolótól a mot.vezérlöig.

Holnapra meglesz a k.rajz.

Paja!!

A tempomathoz van kábelkorbács is,vagy csak a bajuszkar???

Ugye a szekció tagok közül mindenkinek van érvényes tagságija, aki befizetett a vacsorára?

Akinek nincs az szóljon és adok csekket.

Gepárd!!!

Nekem csak vacsorám nincs!!!!!! :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez még a régi kasznis Leon, (nem a "Bonts Formát" )talán az utcsó kiadás... ;)

De az is érdekes 2005 -ös ótóba még berakták a 90 lovas TDI-t.... :blink:

Mondjuk ezért is vették meg , ez még az agyon elektronikázott korszak elötti vas... :D

nekem azok a Leonok nagyon bejövősek.olyan szép autóformájuk van.Akárcsak a Toledóknak.Főleg ha 2.0T Cupra felirat is van rajtuk! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszi !

Lakfekete színű, és szép.... :D Nyárra 18" Cupra felnik lesznek alatta.... ;)

Biza' szép is lesz! ;)

Amúgy erről az új Seat Leon+Altea+Toledo vérvonalról csak annyi a véleményem, hogy ritka gatyán néznek ki. :blink:

Akárcsak a Renault Vel Satis.Minő hasonlóság! :rolleyes: Vagy Renault megane 5 ajtóval! ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem azok a Leonok nagyon bejövősek.olyan szép autóformájuk van.Akárcsak a Toledóknak.Főleg ha 2.0T Cupra felirat is van rajtuk! :rolleyes:

Wolfi, ez kicsit nem stimmel! ;)

Van Leon 1,8T R és RR azokban van 1,8 Turbo ;)

és van a Cupra R, az pedig a 2,8-as ;)

De az tuti, hogy 2,0T Cupra nincs! ;)

Viszont gyönyörű autók a sportos optikájú Leon-ok! (1,9PDTDI és 1,8T-től már gyári opt. tuninggal)

Biza' szép is lesz! ;)

Amúgy erről az új Seat Leon+Altea+Toledo vérvonalról csak annyi a véleményem, hogy ritka gatyán néznek ki. ;)

Akárcsak a Renault Vel Satis.Minő hasonlóság! :blink: Vagy Renault megane 5 ajtóval! :D

Én kezdtek megbarátkozni az új Leon-nal is.

De a régi az gyönyörű! :(

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, ez kicsit nem stimmel! ;)

Van Leon 1,8T R és RR azokban van 1,8 Turbo :rolleyes:

és van a Cupra R, az pedig a 2,8-as :D

De az tuti, hogy 2,0T Cupra nincs! :blink:

Viszont gyönyörű autók a sportos optikájú Leon-ok! (1,9PDTDI és 1,8T-től már gyári opt. tuninggal)

Én kezdtek megbarátkozni az új Leon-nal is.

De a régi az gyönyörű! ;)

Asszem én Toledón láttam ezt a 2.0T feliratot.Talán német rendszámmal.

Az igazi vaddisznó viszont tényleg a 2.8-as.De van RR, meg FR, meg minden ilyen furcsa jelzés rajtuk.

Link to comment
Megosztás:

Asszem én Toledón láttam ezt a 2.0T feliratot.Talán német rendszámmal.

Az igazi vaddisznó viszont tényleg a 2.8-as.De van RR, meg FR, meg minden ilyen furcsa jelzés rajtuk.

Lehet, hogy az új Toledoban már van 2,0T hisz az új A4-esekben is az van már.

Az FR pedig a Francia autókon szokott lenni! :blink: Nem olyat láttál? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy az új Toledoban már van 2,0T hisz az új A4-esekben is az van már.

Az FR pedig a Francia autókon szokott lenni! :D Nem olyat láttál? ;)

Asszem ott csak v.mi designelem ami sportossá teszi, semmi több.

De én spec. nem a rendszámról beszélek ám! :blink:

vagy mégsem cak design? http://adrenaline.vezess.hu/index.php?pagetypeid=3&pageid=15 :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.