Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfinak gratuláluok a szétvert bill-hez :rolleyes:

Márk: szerintem kár variálni miénk a reptér ahogy megbeszéltük. Legyen minimeet pénteken vagy csütörtökön mert én külföldön leszek. A listát aki eltette annak van aki nem az meg kérjen attól akinek van. De átvehető a Jókai utcán is a cégemnél. Ha bárkinek kérdése van a táblák pontos helyét illetően, keressen meg. Nem kell félni semmilyen szervtől mondtam hogy van engedélyünk.

Szeretném ha a fórumon nem beszélnénk többet a táblákról!!! mégis csak nyilvános!

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Legkésőbb csütörtökön meg kellene ejteni a talit a már korábban említett okok miatt, vagyis hogy elő tudjunk készülni még bármi újonnan felmerülő problémára, teendőre.

Tomi, én nem variálok, szerintem (úgy emlékszem) azt beszéltük, hogy a miénk a Ceglédi út, a reptéri és a félegyházi...

A Pistiéké meg az M5 és a régi 5-ös. ;)

De lehet, hogy félre értettem valamit... :rolleyes: :D :blink: Vagy lemaradtam egy változtatásról! ;)

Mindegy valahogy majd lesz.

Valamelyik nap (csüt?) lefixáljuk, hogy ki mit csinál és kész ;)

De Tomi, ha van engedélyünk, akkor mi a gáz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Legkésőbb csütörtökön meg kellene ejteni a talit a már korábban említett okok miatt, vagyis hogy elő tudjunk készülni még bármi újonnan felmerülő problémára, teendőre.

Tomi, én nem variálok, szerintem (úgy emlékszem) azt beszéltük, hogy a miénk a Ceglédi út, a reptéri és a félegyházi...

A Pistiéké meg az M5 és a régi 5-ös. ;)

De lehet, hogy félre értettem valamit... :rolleyes: :D :blink: Vagy lemaradtam egy változtatásról! ;)

Mindegy valahogy majd lesz.

Valamelyik nap (csüt?) lefixáljuk, hogy ki mit csinál és kész ;)

De Tomi, ha van engedélyünk, akkor mi a gáz? ;)

Nekem azt mondta Tomi,hogy Ti mentek a 44-es felé,Joee+én megyün a ceglédire,Wolfi és Gepárd megy az 5-ösre!Nekem ezt mondta a Tomi,de majd megbeszéljük csütörtökön!

Link to comment
Megosztás:

Ilyen rosszul vezetnék...? :rolleyes: :blink: ;)

Nem,de azt hittem,hogy hölgyemény vezeti,mondjuk én is késve láttam meg a matrinyát,mert abból következtettem,és néztem ki lehet az!! :D

A tempomatot még nem felejtettem el,adatot gyüjtök hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Tempomat ügyben van-e valami infód.... :blink:

Paja, amennyiben nincs behúzva az indexkapcsolódhoz a kábel (egy kicsit csati rá kell, hogy legyen szigszalagozva az index kábelkötegére), akkor elég macerás.

Egyrészt szerezni kell bontóból csatlakozókat:

- a tempomatos indexkapcsolóhoz,

- a kuplung kapcsolóhoz

- és rossz esetben a fékpedál kapcsolóhoz

Venned kell:

- új tempomatos bajuszkapcsolót

- kuplung kapcsolót

- rossz esetben még fékpedál kapcsolót is.

A felprogramozása a kisebb gond - amennyiben tudja a BC (erre Ákos valszeg tudja a választ).

Ez így könnyen van egy 50-es... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jóó lenne ;)

Mondjuk nem annyira jön be a Seat, de elfogadnám.

Sógorasszonyék gépe.... :blink:

Érdekes módon ehhez 14-15 ezer píz a tampomatos kapcsopó, kábelköteggel.

A többi cucc benne van gyárilag...... ;)

Vagy inkább ez a természetes ? Az Opel meg érdekes...? Inkább bosszantó :rolleyes:

A gép még garis ezért gondoltunk a Skoda szervíznél érdeklődni... A Brill marad utoljára.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.