Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Rendben. Szerintem legkésőbb szerdán meg kellene ejteni, hogyha még bármi eszünkbe jut legyen időnk felkészülni.

Esetleg egy szerdai rendkívüli rövid és velős CP?Hiszen pénteken már mindenki készülődik majd az évadnyitó körüli teendőkre.Máramik még maradnak persze. :rolleyes:

Mai nap legaktívabb hozzászolói:

1.warwolf 5,983 33 11.54%

2.J0hnny Mnemonic 1,232 20 6.99%

;)

Wolfi mi leszünk az offmesterek? :blink: :D

Én igyexem nem offkodni, de olykor sikerül.Mindenesetre a héten idáig minden nap én voltam a legaktívabb.Ha jól láttam.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg egy szerdai rendkívüli rövid és velős CP?Hiszen pénteken már mindenki készülődik majd az évadnyitó körüli teendőkre.Máramik még maradnak persze. :rolleyes:

Ilyesmire gondoltam én is.

Szerintem ezt kéne kicsit eröltetni. Egy gyors ca. fél órás megbeszélés.

Link to comment
Megosztás:

Na kitakaritottam a billentyűzetem,szépen ki lett mosva,olyan mintha új lenne!Még a hangja is más! :D

Volt benne kenyérmorzsa és más egyéb bőven! ;)

Hangja??? van neki olyan is?

Ja, a billentyűzetet nem tányérként kell használni, és akkor nem lesz benne morzsa! ;)

:rolleyes: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Te is gyűjtöd a Hsz.-eket? :blink:

azért még van mit behoznom:

Warwolf: 9.5 Hozzászólások átlagos száma naponta / 3.69% Az összes hozzászólásnak

Én: 8.5 Hozzászólások átlagos száma naponta / 0.77% Az összes hozzászólásnak

Mondjuk te 2004 júniusa óta jutsz a 6000-hez, én meg tavaly szeptember vége óta tartok itt (1250)! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azért még van mit behoznom:

Warwolf: 9.5 Hozzászólások átlagos száma naponta / 3.69% Az összes hozzászólásnak

Én: 8.5 Hozzászólások átlagos száma naponta / 0.77% Az összes hozzászólásnak

Mondjuk te 2004 júniusa óta jutsz a 6000-hez, én meg tavaly szeptember vége óta tartok itt (1250)! :rolleyes:

Eleinte nem is használtam a fórumot, talán tavaly január környékén kezdtem el úgy aktív tag lenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.