Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Van saját topicom: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...53entry166953

ZAG: A hátsó kapaszkoró világítás nagyon hasznos én is betettem az astraba és a vectraban is bent van :rolleyes:

Még egy elhalványodás modul és kész :blink:

Bent az új motortartó ;) mintha kicserélték volna...nem zörög, nem kopog, megy mint a meszes :D

A ütőmet meg szeretem! Vettem rá grip-et.

Link to comment
Megosztás:

Van nálam 4 db CB! Ha akarjátok csinálhatjuk úgy is a táblázást, hogy elől-hátul valaki megáll és félúton valaki pedig a táblát pakolja. Így többen kellünk hozzá, de legalább tuti nem lesz balhé!

Mit gondoltok? És így egy - de nagyobb - csapat rakná ki az összes táblát. Szerintem még így is működhetne. Hm?

Link to comment
Megosztás:

Van nálam 4 db CB! Ha akarjátok csinálhatjuk úgy is a táblázást, hogy elől-hátul valaki megáll és félúton valaki pedig a táblát pakolja. Így többen kellünk hozzá, de legalább tuti nem lesz balhé!

Mit gondoltok? És így egy - de nagyobb - csapat rakná ki az összes táblát. Szerintem még így is működhetne. Hm?

Az 5let nem rossz, de szvsz azok a táblák, főleg a városon belül még azelőtt eltűnneka szorgos kezeknek hála, mielőtt még ideérne a csapatunk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem könnyű menet...még elég vacakul vagyok.

Reggel dolgozni sem birtam elmenni... :blink:

Létrát meg rám bízhatjátok, több méret is van a birtokomban... ;)

Neked mid nincs? :rolleyes:

Komolyan mondon ez a szexció felér egy Keresztapa bandával! ;)

Itt mindenkinek van valamilye,vagy ismer valakit! :D

A létra tényleg jó ötlet!

Link to comment
Megosztás:

Nem könnyű menet...még elég vacakul vagyok.

Reggel dolgozni sem birtam elmenni... :rolleyes:

Létrát meg rám bízhatjátok, több méret is van a birtokomban... ;)

Nálunk Flóra van keményen dögrováson.Már megint.De legalább már nem lázas, csak piszokul köhög.

Tetőcsomagtartó Rlz! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Skacok !

Van már valami leosztás a táblázásra ?

Tomi023 volt a karmester, mi pedig bőszen bólogattunk!Meg a többiek tömték a majmot! :blink:

Neked mid nincs? ;)

Komolyan mondon ez a szexció felér egy Keresztapa bandával! ;)

Itt mindenkinek van valamilye,vagy ismer valakit! ;)

Jól van ez így! :D Ismered a mondást, ne tanuskodj, tovább élsz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A pályán mi megyünk Wolfival, legfeljebb a fehér astrával megyünk :rolleyes:

Kutyakiállítást, fogathajtást, meg repülőnapot is kitáblázták, és nem hallottam, hogy bárkinek szóltak volna érte.

Nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Ha szólnak akkor levesszük, és fél óra múlva kirakjuk újra, ennyi.

De ha a többi kpm-es táblát nem takarja, (márpedig nem fogja) akkor mindenki tehet egy szivességet, akinek nem tetszik, hogy ott van.

Link to comment
Megosztás:

Az 5let nem rossz, de szvsz azok a táblák, főleg a városon belül még azelőtt eltűnneka szorgos kezeknek hála, mielőtt még ideérne a csapatunk. ;)

Nem hiszem, hogy bárkinek is kellene a mi táblánk!

Kutyakiállítást, fogathajtást, meg repülőnapot is kitáblázták, és nem hallottam, hogy bárkinek szóltak volna érte.
Azt ne akard már a mi Opeles évadnyitónkat egy Fogathajtó Világbajnoksággal vagy egy Nemzetközi Repülőnappal összehasonlítani! Gondolod, hogy arra nem kaptak külön engedélyt, mi? :blink:

Nekem mindegy, táblázhatunk. Aztán majd lesz valami. ;)

Mi Joeeval a cegléd felöli oldalt csináljuk,Tomi adott is listát,de még pontosítanom kell vele melyik táblákra is gondolt konkrétan!

Pénteken még abban maradtunk, hogy a ceglédi szakaszt mi csináljuk a Tomival. Akkor Ti kimaradtatok a táblázásból... ;)

Most akkor mivan? :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.