Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szasztok!!

A lengéscsillapító-padunk behalt,már kb.2-3 hete,meg sem lesz javítva,hanem újat rendeltek,ez már amugy is régi..

Seatba még nem raktunk tempomatot,de utána nézek!!kellene motorkod ,évjárat.

Alkatrészt tudok ha VW csoportbeli kell azt is ,de az Opel boltba(izsáki út),meg a Bárdinál is van kedvezményem!!

Ja,még valami ,hogy csorogjon a nyálatok,ma beraktam 1 állítható ablaktörlö intervallum relét a verdába,és remekül müxik!!

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja,még valami ,hogy csorogjon a nyálatok,ma beraktam 1 állítható ablaktörlö intervallum relét a verdába,és remekül müxik!!

:rolleyes:

Húúúúú...

Ez szerintem érdekel pár embert. :blink:

Köztük engen is.. ;)

Holnapra lessz motorkód a Seathoz....amúgy meg előre is köszi.. :D

Holnap este CP ?

Link to comment
Megosztás:

Eszméletlen mennyiségű csapadék hullott le ma.Bázz, a Mindszentin szabályosan csak csónakkal lehetett közlekedni.S, a tetejébe iszonyat mennyiségű, és nagyságú kátyú van a víz alatt.Tegnap sikeresen fogtam is vagy kettőt, mert a szembejövő az Istenért sem akart lentebb húzódni.A futóművem meg majd kiszakadt a Corsa alól.Kicsit sem voltam mérges! Ááááá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajna lehet hogy mégse jutok el CP-ba... ;)

Tegnap reggel óta keményen küzdök valami nyavajával.... :blink:

Úgy néz ki ő áll nyerésre... :rolleyes: ( hidegrázás, láz meg hasonlók)

A gép elöl figyelem a fejleményeket... :D

Jó mulatást ! Vasárnapig hátha változnak az erőviszonyok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Bocs fiúk,de asszonypajtás szervezett családiprogramot,ezmiatt nem bírtam elkúszni a talira :rolleyes:

Pedig jó volna már tanálkozni,észtosztani egymásnak!!

Vettem ma Champion ablaktörlöket ,csak ajánlani tudom ,elötte a másik autómon Valeo volt az nem bírta csak félévig,utána már csíkozott.

Jövő héten hátsókapaszkodó-világítás projectbe fogok,remélem sikerül,.. :blink: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Bocs fiúk,de asszonypajtás szervezett családiprogramot,ezmiatt nem bírtam elkúszni a talira :rolleyes:

Pedig jó volna már tanálkozni,észtosztani egymásnak!!

Vettem ma Champion ablaktörlöket ,csak ajánlani tudom ,elötte a másik autómon Valeo volt az nem bírta csak félévig,utána már csíkozott.

Jövő héten hátsókapaszkodó-világítás projectbe fogok,remélem sikerül,.. ;) ;) :(

Pedig vártunk egy jó darabig. ;) Lgközelebb hátha összejön.

Nekem valeo van, már több, mint egy éves és nincs bajom vele. Először az is csíkozott, de meg fordítottam, azót a no problem.

Hátsó kapaszkodó érdekelni fog.

csak nem erre való... :blink:

Ez olyan, mintha autóval tanulnál motorozni... ;)

Kocsi is megy két keréken. (lásd: Taxi) ;) :D

Tomi, ennyi erővel ping pong-ozni is hozhatnád az ütőd ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértünk sikeresen pestről,de valami kór megtámadott engem,mert a belső "csőrendszerem" kicsit hibásan müködik!Magyarán szólva megy a hasam világgá!Lehet a tegnapi pizza tett be?

Egyébként szép hely,ahol voltunk,kiszolgálás 10/10pont,pizza 5/10!

Nem rossz hely,de a "régi" szerintem jobb!Ez inkább csajozos vacsikhoz jó! :rolleyes:

Paja: kaptunk egy listát Tomitól,tőle kérd majd az infókat,az időpontról majd pontositunk!

Lehet hogy péntek éjjel kéne csinálni! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy péntek éjjel kéne csinálni! ;)

Sunyi módon, az éj leple alatt! :rolleyes: :blink: Ninjaruhában, kéményseprő sapiban!Arab útlevéllel! ;) :D ;)

Johnny, nagyon-nagyon szépen köszönöm a HELP-et, és tessen jönni majd estve felé, hogy el tudjunk menni tankolni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sunyi módon, az éj leple alatt! :rolleyes: :blink: Ninjaruhában, kéményseprő sapiban!Arab útlevéllel! ;) :D ;)

Johnny, nagyon-nagyon szépen köszönöm a HELP-et, és tessen jönni majd estve felé, hogy el tudjunk menni tankolni! ;)

Nincs mit igazán!Megyek majd 7 körül,akkora mondta csabi hogy vigyem vissza futót!

Nem kell állruha,de szerintem jobb lenne éjel csinálni,csak kisebb a veszélye,hogy a "csúnya bácsik" megkérdik mit is csinálunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.