Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Meló végén indultam haza.Mindszenti, ötös kerszteződése.Mivel látom, hogy jobbról jön egy Passat, fékezek.Megállok, és várok.Látom, hogy kirakja az irányjelzőt, és jobbra, a Mindszenti folytatására kanyarodik, a Sütőüzem felé.Elkezdek csorogni, hogy ne kelljen megvárnom a nekem balról, az ötösön érkező kocsisort, eere ez az idiót@ beleáll a fékbe, és elkezd mutogatni.Én szintén satu, és néztem, hogy mi a jó édes anyukáját mutogat.Aztán láttam, hogy szinplán hüle, ezért egyes, aztán pörgő kerékkel tova.Aki nem normális, az .............

A Halasi útig nem ért senki sem utol, és most az örömlányok sem akartak annyira elémlépni.Sőt, inkább hátráltak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Legyen vasárnap hogy hány órakor az mindegy. De ha megint 4-en leszünk szerintem elég 1 pálya is akkor meg jó a 18h :rolleyes:

Akkor maradjunk ennyiben.

Ma már én is jobban érzem a jobb kezem, most jönne ki a hatása?

Warwolf,te minden nap a Mindszenti krt-n jársz el??

Akkor láthatod nap,mint nap a gépsárkányom!! :blink:

Sőt én is járok arrafelé elég sűrűn.

Link to comment
Megosztás:

ZAG! Én ma árgus szemekkel néztem az autód, de nem láttam seholsem! :rolleyes: ;)

Ma nem is láthattad,mert termosztátot kellett cserélnem ,és bennt állt a mühelybe.. :D

Ahol általában parkolni szoktam,az ott van a kutyakiképzötelep kerítésénél.A zöldséglerakat mellett.

Fehér F Car.

Pénteken,ha lennne tali akkor elmennék,most már van 1 kis időm.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ahol általában parkolni szoktam,az ott van a kutyakiképzötelep kerítésénél.A zöldséglerakat mellett.

Fehér F Car.

Okhaj!Leesett!Először néztem bután, hogy lehet, hogy nem is egy utcában melózunk! :rolleyes:

De mostmár okés.Na ha arra járok pl. csütörtökön, akkor beköszönök! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.