Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajnálattal kell közölnöm, hogy Kovács István (KoPi) klubtársunk a minap minden előjel nélkül szívérbetegségben elhunyt. 42 éves volt. A felesége most hívott engem, hogy tudassa a szörnyű hírt.

Aki nem ismerte volna, KoPi Pakson lakott és az erőműben dolgozott (ahova az Opeleseknek tavaly egy nagyon jól sikerült látogatást is megszervezett), emellett az utóbbi időkben egy pécsi főiskolára is járt továbbképezni magát. Feleségével két gyermeket neveltek. Időnként nagy meglepetésünkre és örömünkre feltűnt Lurdys és egyéb pesti minitalikon is szürke G Astrájával, de feleségével ott voltak nagyobb eseményeken is (pl Blitz weekend, tavalyi évadzáró). Nagyon jó embert veszítettünk el vele...

Egyszerűen felfoghatatlan. Én a héten még beszéltem is vele. Úgy volt, hogy jön a feleségével Kecskemétre az évadnyitóra... Hihetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Én ma óriási hóesésbe keveredtem Kalocsa körül, alig láttam ki az autóból!

De nem marad meg, remélem.....

Mióta megint az omv-nél tankolok, nagyon megy a Corsa és nem rángat úgy, mint az egyéb benzinektől.

mindenesetre veszek egy kis Metabondot, kipróbálom, van-e valami pozitív hatás..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én azt sajnálom, hogy nem tud rendes hó esni. Kéne végre egy kis igazi hóesés... ca. 30-50cm! :D

Én szeretem a havat nagyon! Ha már tél van, legyen hó is!

Ezzel én is így vagyok... ;)

Mondjuk a Corsával jobban élveztem a téli vezetést... :rolleyes:

Az jobban bírta a havat, Matador téligumik voltak rajta de nagyon jól fogtak...

Az Astrán " márkásabb " gumik vannak, de nem lehet összehasonlítani a Corzával... :blink:

Ennyit számítana Kb. 300 kg súlykülönbség..?

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok... ;)

Mondjuk a Corsával jobban élveztem a téli vezetést... :rolleyes:

Az jobban bírta a havat, Matador téligumik voltak rajta de nagyon jól fogtak...

Az Astrán " márkásabb " gumik vannak, de nem lehet összehasonlítani a Corzával... :blink:

Ennyit számítana Kb. 300 kg súlykülönbség..?

Meg a tengelytáv.

Link to comment
Megosztás:

Bizony... sokat számít a tengelytáv.

A régi kis 1-es Golf-om kezesbárány volt... olyan gyönyörűen lehetett vele forogni kézifékkel. :rolleyes:

Az F astra sem volt rossz, azért már érezhetően nehézebb volt.

A coupeval még nincs sok tapasztalatom. Ritkán rakom kereszbe.

Inkább csak a kapura szoktam kézivel ráfordulni hóban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.