Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az én ótóm szerelője is szokott kanyarni az ótóval pár kilómétert... :)

Elszalad alkatrészért meg hasonlók....de nem szórakozásból és a munka helyett teszi.... :P

Emellett mindig feltölti az ablakmosót új illatosítót rak bele, és a nem kért dolgokat is átnézi... :D

Igaz nekem régi ,gyerekkori cimborám... ;)

Mások szerint drága és arogáns... ;)

Szerintem meg jó szakember... ;)

Link to comment
Megosztás:

Jajaja, nem sokat ment vele de ment, és azért én is haragszom ha nincs oka az autókázásnak.

Főleg ha a munka meg nem akar haladni.

De ezt már leírtam az anyázósban.

Síelésről képek?

Nem fotóztam...

illetve csak amikor odaértünk és amikor eljöttünk. Aznap. Egy párat.

De tavalyról vannak képeim! :) Ugyanitt voltunk.

Amúgy unokahúgom fotózott, neki vannak jó képei és egy-két videot is csináltunk. :D

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, az olaj a hátsó kerekeden, vagy csak víz?

Nemnem, előtte mostam le, hogy széph legyen.Ez látszik a kerék belső részén még.

A Gubacsi Tibinél én is megvárós voltam, mind2 autónál, igaz, hogy xarrá fagytam, de végignéztem ahogy melózik, és tetszett amit láttam.Nem ad ki xar munkát a kezei közül.

Árpinál pedig nekem is volt csúszásom, de amit megcsinált, pontosan, precízen, szakszerűen, megfelelő hozzáértéssel csinálta, és úgy gondolom, ezt manapság becsülni kell a sok kókány között, akik autószerelőknek nevezik magukat.

Speed!Ha csak a fogyinövekedés miatt gondolod, hogy meg lett zargalászva az autód, sztem ha figyelembe vesszük az időjárási körülményeket is, nem biztos, hogy helytálló ez a dolog.Egyébként a lámpák királyságosak lettek, sokan megbambulják őket a parkolókban!Dagad is a májam, rendesen.Egy kicsit féltem tőle, hogy hogyan fog kinézni a gépen, de végül is úgy gondolom, hogy nagyon okos dolog volt megszerválni őket s, az ehhez nyújtott segítséged nagyon-nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!!! :D

Szerintem altalanos ervenyu hogy ha felted a kocsid akkor ne hagy ott sehol, lehetoleg vard meg mig megcsinaljak a helyszinen. Gubacsi-nal is ott voltam vegig amig csinalta a kipuffot.

Jól beszél a Calibrás cartárs! :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy sokat fényképeztél! ;)

Jaja!

Paja neked a vasárnap is lőve a Squashoz?

Tominak, J0hnnynak, és nekem is jó a vasárnap, csak azért kérdem mert lefoglalnám akkor a helyet.

Ha nem tudsz jönni akkor jöhet valaki negyediknek, de egyébként is lehet jönni, megosztozunk a helyen.

Du 3-4 körül gondoltam.

Udi jön kamerázni :) :D

Link to comment
Megosztás:

Paja neked a vasárnap is lőve a Squashoz?

Tominak, J0hnnynak, és nekem is jó a vasárnap, csak azért kérdem mert lefoglalnám akkor a helyet.

Ha nem tudsz jönni akkor jöhet valaki negyediknek, de egyébként is lehet jönni, megosztozunk a helyen.

Du 3-4 körül gondoltam.

Udi jön kamerázni ;) ;)

Én lehet, hogy elnézek. Közületek fallabdázott már valaki? :P

Szerintem altalanos ervenyu hogy ha felted a kocsid akkor ne hagy ott sehol, lehetoleg vard meg mig megcsinaljak a helyszinen. Gubacsi-nal is ott voltam vegig amig csinalta a kipuffot.
Ez szerintem hozzáállás kérdése. Én abból indultam ki, hogy megbízok a szerelőben, ha elviszem hozzá az autómat. Rájöttem, hogy ezt nem tehetem ma Magyarországon. És ez nagyon szomorú! ;)

A Gubacsi Tibinél én is megvárós voltam, mind2 autónál, igaz, hogy xarrá fagytam, de végignéztem ahogy melózik, és tetszett amit láttam.Nem ad ki xar munkát a kezei közül.

Árpinál pedig nekem is volt csúszásom, de amit megcsinált, pontosan, precízen, szakszerűen, megfelelő hozzáértéssel csinálta, és úgy gondolom, ezt manapság becsülni kell a sok kókány között, akik autószerelőknek nevezik magukat.

Speed!Ha csak a fogyinövekedés miatt gondolod, hogy meg lett zargalászva az autód, sztem ha figyelembe vesszük az időjárási körülményeket is, nem biztos, hogy helytálló ez a dolog.Egyébként a lámpák királyságosak lettek, sokan megbambulják őket a parkolókban!Dagad is a májam, rendesen.Egy kicsit féltem tőle, hogy hogyan fog kinézni a gépen, de végül is úgy gondolom, hogy nagyon okos dolog volt megszerválni őket s, az ehhez nyújtott segítséged nagyon-nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!!! ;)

1. A Gubacsinál nekem sem volt bajom a minőséggel... bár nem tudom, hogy nézett volna ki 1-2 év múlva a kipuff... ez még érdekelne. Nem tudom, hogy a coupe-ra nála csináltassak-e majd... :D

2. Árpi valóban korrekt és precíz embernek tűnik. Szimpatikus is volt, csak ez a meghajtós móka nem tetszett.

A fogyasztás növekedés pedig: én előtte azt a 130 km-t 95%-ben -10fokban városban toltam bele - normál használatnál, annál többet hadd ne fogyasszon már lakott területen kívül... ráadásul 10 km alatt! :) Ez nekem nem kóser!

3. a lámpa: örülök, hogy tetszik, örülök, hogy segíthettem! Kíváncsi vagyok nagyon rá! Nekem is nagyon tetszett az F Astrámban! Sokat dob rajtuk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Paja gyakorlott a témában, Tomi már teniszezett, a többiek csak ki akarják(juk) próbálni, és ha bejön akkor később is nyomulhatunk.

Szal abszolút kezdő gárda. :)

Hm. Akarjátok, hogy elmenjek? Ha Paja nincs, akkor a szabályokat is el kéne valakinek mesélnie! :D

Viszont mivel vasárnap nekünk családi ebéd van, ezért még nem 100%... de azért úgy 4 körül valszeg már el tudnék menni.

Link to comment
Megosztás:

3. a lámpa: örülök, hogy tetszik, örülök, hogy segíthettem! Kíváncsi vagyok nagyon rá! Nekem is nagyon tetszett az F Astrámban! Sokat dob rajtuk! :P

Hogy sokat?? :D Rengeteget! ;) S, a fényereje is nagyobb, mint a szária lámpáé, ezért jobban látható.Mikor berakom hátramenetbe, olyan mint ha hátul is tompítottat kapcsoltam volna! :)

Sztem a Coupera is rakathatod a Tibinél a kipuffot, csak előtte fixáld le, hogy milyet akarsz, és várd is meg.S, öltözz vastagon! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy sokat fényképeztél! :)

Az mar igaz csinaltam vagy 30 kepet legalabb, el is kuldtem neki aztmondta majd felrakja a referenciak koze a keszulo weboldalara :D

...Tomi már teniszezett...

Az mi jelent latott mar teniszutot ? ;)

Ez szerintem hozzáállás kérdése. Én abból indultam ki, hogy megbízok a szerelőben, ha elviszem hozzá az autómat. Rájöttem, hogy ezt nem tehetem ma Magyarországon. És ez nagyon szomorú! ;)

Naiv voltal :P

Link to comment
Megosztás:

Hogy sokat?? ;) Rengeteget! :P S, a fényereje is nagyobb, mint a szária lámpáé, ezért jobban látható.Mikor berakom hátramenetbe, olyan mint ha hátul is tompítottat kapcsoltam volna! :)

Sztem a Coupera is rakathatod a Tibinél a kipuffot, csak előtte fixáld le, hogy milyet akarsz, és várd is meg.S, öltözz vastagon! ;)

:D Teljesen olyan lesz tőle az autód, mintha egy gyári "facelift"-en esett volna át! ;) Már csak előre kéne egy Angel és teljes lenne a kép! ;)

Mire én kipuff-ot rakatok rá, addigra max egy póló kell majd! ;)

Naiv voltal ;)
Inkább jóhiszemű... ;)

De végülis naiv is...

Link to comment
Megosztás:

Hm. Akarjátok, hogy elmenjek? Ha Paja nincs, akkor a szabályokat is el kéne valakinek mesélnie! :D

Gyere nyugodtan.

Egyébként a szabályokba már beleolvastam a neten.

De nem baj ha van aki a gyakorlatban is elmagyarázza (és otthon van mindhárom témában :) )

Link to comment
Megosztás:

:) Teljesen olyan lesz tőle az autód, mintha egy gyári "facelift"-en esett volna át! :D Már csak előre kéne egy Angel és teljes lenne a kép! ;)

Mióta buccoltam azzal a Fiestával, azóta még csak 5letét is elvetettem.Ott lőném fejbe magam, ha a széép lámpám megrepedne!De majd tervbe vesszük, ha minden kész lesz, amit terveztem idénre!Addigra hátha "elfogadhatóbb" áron is lesz, mint jelenleg! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.