Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gepard!!

Hol tették fel neked,a kipuffot??

És milyen a cső vége??

Most nézelödöm,hogy hol lehetne,és milyen áron..

Az elsö astrámra,Kis Józsiék rakták fel,de az olyan fél év múlva már túl hangos lett.Akkor visszatettem, a régit,és érezhetően jobban ment a gyári dobbal,mint amit ő kreált.

Most tettem bele a gépbe 1 gyári ablakemelö szettet,szívtam vele az ajtóátvezetöknél,na meg a baloldali ajtókárpit átalakítással,de jó lett.20eFt-ot megért.

Na,üdv mindenkinek,és további napos idöt:ZAG

Link to comment
Megosztás:

Gepard!!

Hol tették fel neked,a kipuffot??

És milyen a cső vége??

Most nézelödöm,hogy hol lehetne,és milyen áron..

Gubacsi Tibi A katona gimi után, Ulter Dob, és 30e. volt.Duplakocka véggel.Először szépen tette a dolgát, de aztán nekem állat módon behangosodott.Már éppen azon filóztam, hogy nekem ez sok lesz, de aztán 400-500km után szépen beállt.Csak akkor kezd el üvölteni, ha én is úgy akarom.90km/h-nál, és 2590rpm körül gyakorlatilag hangtalan.

Link to comment
Megosztás:

Én maszekba csináltam kipuffot magamnak , anno. :P

Már 3 ótón használtam de még hibátlan állapotú...igaz rozsdamentes lemezböl hajligattuk.. ;)

Az Astrára még nem volt szivem felrakni, annyira zsír még a gyári rendszer.. :D

A benzines ótón kicsit hangos volt, fém forgácsot raktun bele. az 1.1-es Puntóm gyorsan kiégette... :)

A dizileken csak dísz volt, nem igazán volt hangja. Most a garázsban lóg a falon, egyenlőre.. ;)

A városban van egy-két "Szakértő"de nincs személyes tapasztalatom.....Hátha a többiek többel szolgálhatnak...

Én a rozsdamentest ajánlom, lehet hogy drágább de sokáig birja... ;)

Link to comment
Megosztás:

én is szereltem ám,

tegnap visszament a karbi a helyére, az elmúlt 2 évben kb 20. szétösszerakás után ;)

elég rendesen meggy ;)

és már nem fullad akkkorát hirtelen gázadásra

de asszem, ez mindig megmarad már

Nem lehet még mindig valami fars levegő...???

Én anno a trabival jártam úgy a karbival, hogy egy repedés miatt nagyon sokat szívtam...

Mármint levegőt.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Gubacsi Tibi A katona gimi után, Ulter Dob, és 30e. volt.Duplakocka véggel.Először szépen tette a dolgát, de aztán nekem állat módon behangosodott.Már éppen azon filóztam, hogy nekem ez sok lesz, de aztán 400-500km után szépen beállt.Csak akkor kezd el üvölteni, ha én is úgy akarom.90km/h-nál, és 2590rpm körül gyakorlatilag hangtalan.

Köszi ,tudtam hogy valaki még csináltatott ilyet,de nem tudtam pontosan kicsoda.

Tetszik,jövö héten felkeresem a srácot,addig rákeresek a neten az Ulter-re. :)

Warwolf!

Látom van vörösbor is,a műhelybe!!

:D

Link to comment
Megosztás:

Köszi ,tudtam hogy valaki még csináltatott ilyet,de nem tudtam pontosan kicsoda.

Tetszik,jövö héten felkeresem a srácot,addig rákeresek a neten az Ulter-re. :)

Lengyel kipuffgyártó cég, itt nálunk a Tibi az márkakereskedője.

Egyébként valami alumínium ötvözet a dob, remélhetőleg nem fog hamar kilyukadni.

Link to comment
Megosztás:

S.O.S.

Kellene a hétvégére , valami vilgítás technika....Olyan "Discó" fényre gondolok... :D

De nem akarom tulzásba vinni, valami eccerű de használható... ;)

Vagy esetleg tipp, hogy hol tudok ilyesmit beszerezni....

Köszike , előre is... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát üdv Mindenkinek!

Újra itt vagyok! ;)

Örültök, ugye!? :D ;)

Kiürítették az egész épületett. Reni munkatársai a jakóban vészelték át a katasztrófát ;) :P

Amúgy valami szellőző vagy szellőztető berendezés gyullad ki állítólag. (nem biztos, csak ezt hallottam)

Én úgy tudom, hogy a kazánok közül gyulladt ki néhány! Nem bírták a terhelést. :)

Gubacsi Tibi A katona gimi után, Ulter Dob, és 30e. volt.Duplakocka véggel.Először szépen tette a dolgát, de aztán nekem állat módon behangosodott.Már éppen azon filóztam, hogy nekem ez sok lesz, de aztán 400-500km után szépen beállt.Csak akkor kezd el üvölteni, ha én is úgy akarom.90km/h-nál, és 2590rpm körül gyakorlatilag hangtalan.

És ki jár 90-nel? ;)

ZAG! A GUBACSIVAL vigyázz!!! Ne hagyd ott az autódat, várd meg, amíg megcsinálja! Nekem majdnem feltörette az autómat, amikor otthagytam nála! Elment valamerre autókázni és mire mentem érte, feszegetés nyomok voltak az ajtón!

Jó kipufogót csinál, de ÓVATOSAN VELE!!!

Nekem is tőle volt a régi autómon. Szépen szólt...

Ha kell, megadom a számát.

Wolfi, az olaj a hátsó kerekeden, vagy csak víz?

Link to comment
Megosztás:

ZAG! A GUBACSIVAL vigyázz!!! Ne hagyd ott az autódat, várd meg, amíg megcsinálja! Nekem majdnem feltörette az autómat, amikor otthagytam nála! Elment valamerre autókázni és mire mentem érte, feszegetés nyomok voltak az ajtón!

Eddig te vagy az egyetlen akinek ilyen esete volt vele.

Nekem már sok ismerősöm csináltatott nála kipuffot, és senki sem panaszkodott hasonló dolgok miatt.

Lehet, hogy a tied egyedi eset volt. Ettől persze nem szép dolog az otthagyott kocsival furikázni. Nekem az Árpinál volt hasonló (de csak) furikázós élményem.

Síelés jó volt?

Képek?

Link to comment
Megosztás:

... Nekem az Árpinál volt hasonló (de csak) furikázós élményem.

Melyik Árpi? A Deák? Hát ő is elmehet a p....!

Ő a Coupe-t hajtotta meg...

Honnan tudom? Egyrészt 10km plusz volt benne (ami kicsit sok egy tempomat teszthez... de még nagy hümmögve elmegy...) de az átlag fogyasztásom a BC szerint 0,5 literrel nőtt (10,3 ról 10,8-ra) ez 130 km-es átlag volt... szóval valszeg adott az autó pofájának! :D

Soha nem fogom ott hagyni az autómat szervízben többet!!! Mindig meg fogom várni!!!

A Gubacsi Tibinél én ez említett módon jártam... talán másnak nem akarták feltörni ott az autóját, ahova elment vele, vagy nekik nem tűnt fel a plusz kilométer. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.