Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:)

klafa, halál komolyan

extrém pozitívnak tartom a tagdíjon felüli közös vállalást a csapat és a jövo érdekében

nagyon örülök, hogy kezdeményezted és h erre mindenki támogatólag reagált

voll respekt a szekciónak!!!!!

mindemellett a csorbíthatatlan jogkövetésre is ügyelve a BTP :D létrejöttét is támogatom

szerintem valami nagyon hasznos dolog fog kikerekedni itt az Alföldön

Link to comment
Megosztás:

:)

klafa, halál komolyan

extrém pozitívnak tartom a tagdíjon felüli közös vállalást a csapat és a jövo érdekében

nagyon örülök, hogy kezdeményezted és h erre mindenki támogatólag reagált

voll respekt a szekciónak!!!!!

mindemellett a csorbíthatatlan jogkövetésre is ügyelve a BTP :D létrejöttét is támogatom

szerintem valami nagyon hasznos dolog fog kikerekedni itt az Alföldön

A zászló ötleten felbuzdulva gondoltam erre.

Meg a nyakpánt árát is össze kellett dobni tavaly, illetve kellett foglaló a szelidi bulira is.

Nos ezekre mindig úgy kellett összekunyerálni a pénzt, hogy ki mennyit tudna adni.

A BTP-vel ez a nyűg ki lenne (lesz) küszöbölve, ha pedig megint valami talit szervezünk (vagy bármi mást) akkor akik benne vannak azok egyértelműen kevesebbet fizetnének.

A lényeg, hogy lenne mindig valami pénzalap amihez lehet nyúlni ha szükséges.

Link to comment
Megosztás:

mivel egyesületröl van szó könnyen lehet, h alapszabázat módosítást igényelne a tagok megkülönböztetése.

szvsz vezetöségi és vagy tagsági döntést von maga után.

egyébként baráti társaság pénztára minden további nélkül is lehet....

A tagok megkülönböztetése ilyen szinten nem igazán jó ötlet. Ahogy berlinea is írta ezt mivel egyesületről is van szó. Kétféle képen lehet pénzt szedni, de ezt szerintem az évadnyitón beszéljük meg , amolyan nyilvános fórumosan!

Link to comment
Megosztás:

A tagok megkülönböztetése ilyen szinten nem igazán jó ötlet. Ahogy berlinea is írta ezt mivel egyesületről is van szó. Kétféle képen lehet pénzt szedni, de ezt szerintem az évadnyitón beszéljük meg , amolyan nyilvános fórumosan!
Okés!

Amúgy tök jók Zoli meglátásai, én sok dolgot egyszerűbbnek képzelek, erre ő jön, és hátbaszúr egy jól irányzott kérdéssel. :) :D

Ebben én is részt vennék,ha lehet?!!!!!

Ennek részedről,még egyetlen akadálya van, be kell lépni a klubba.

Csekk és jelentkezési lap nálam van mindig, ha érdekel a dolog.

Link to comment
Megosztás:

A múltkor volt szó erről a szekció pénzről.

Vasárnap lesz egy éves a szekció, szerintem innét számíthatnánk a pénzügyi évfordulót is.

Tomi elvállalta a pénztárosságot ( nem volt más választása ) neki lehet majd adni a pénzet.

Javaslom, hogy ne tegyük kötelezővé csak egy kis különbséget tegyünk a fizető és nem fizető emberek között.

Pl: annyit, hogy akik beadnak a közösbe, azok legyenek a honlapon "Aktív" tagként feltüntetve a többiek meg csak sima tagok maradnának.

Vélemény?

Szintén TÁMOGATOM az ötletet, a részleteket meg majd a jövő pénteki meeten tudjátok velem is megbeszélni, mert csak arra tudok elmenni! :)

Link to comment
Megosztás:

Van egy újabb cikk álmaim off autójáról!Végre készült egy videó is arról a pohártartóról,amivel nem tudtam betelni,amikor az autószalonon ebben a "csodában" ültem!

A legjobb talán a müszerfal,van night panel,nincs night panel! :D

Mikor fog megint hasonlót gyártani az Opel? :) ;) Egy kis egyediséget,ötletet nem lehet a mai autóka belevinni?Mindent a digókkal terveztetnek és szinte az egész paletta arculata egyforma,unalmas!Nem is értem ezt! ;)

Link to comment
Megosztás:

19371023.jpg

Az árak per terembérlet per óránként értendő.

Ütőt lehet bérelni 300-/alkalom.

Labdát csak vásárolni lehet bérlésre nincs lehetőség 900-/db.

A termek (2db) padlója miatt csak világos talpú cipőben lehet belépni a pályára.

Az öltözőben szaunát is igénybe lehet venni, árban szerintem benne van.

Parkoló zárt őrzött, kamerával megfigyelt.

Bejelentkezni hétköznapokon minimum egy héttel előre kell, mert nem nagyon van hely.

Hétvégén hamarabb lehet üres órát találni.

Link to comment
Megosztás:

http://img.tar.hu/gepard/size2/19371023.jpg

Az árak per terembérlet per óránként értendő.

Ütőt lehet bérelni 300-/alkalom.

Labdát csak vásárolni lehet bérlésre nincs lehetőség 900-/db.

A termek (2db) padlója miatt csak világos talpú cipőben lehet belépni a pályára.

Az öltözőben szaunát is igénybe lehet venni, árban szerintem benne van.

Parkoló zárt őrzött, kamerával megfigyelt.

Bejelentkezni hétköznapokon minimum egy héttel előre kell, mert nem nagyon van hely.

Hétvégén hamarabb lehet üres órát találni.

Én aktívan jártam 2 évig squasholni mindenkinek csak ajánlani tudom.Szerintem az egyik legjobb labda játék és a legfárasztobb is ha jó az ellenfél.Első pár alkalom tuti izomlázat okozhat olyan helyeken is amire nem is gondolnánk.

Link to comment
Megosztás:

Az egyik legjobb labda játék és a legfárasztobb is ha jó az ellenfél.Első pár alkalom tuti izomlázat okozhat olyan helyeken is amire nem is gondolnánk.

Ezt én is aláírom :)

Ha megbeszélünk időpontot én is benne vagyok... ;)

Köszi Gepard az infót, ezek szerint az árak nem változtak tavaly óta....

A szauna benne volt tavaly az árban, van zuhanyzó is. Én nem vagyok egy izzadós fajta , de szakadt a víz rólam, ugyhogy jól esett utánna lezuhanyozni... :D

Link to comment
Megosztás:

Kis feleségem kitalálta, hogy ma csavarogjunk a városban egy kicsit, és kezdjük a Malom szentörben, mert ottest van egy gyermekruhabolt.A Jókain mentem, odaérek a kiskörúthoz, erre látom ám, hogy 4db tűzoltóautó is dönget velem szembe.Timi pedig észrevette, hogy ég a Malom teteje.Ciki.

-Na!- mondom, -mehetünk az Alföldibe, mert ez a xar meg kigyulladt!- :) :D Persze valszeg nem volt ez ennyire vicces, de éppen akkor jól jött ki.És mentünk az Alföldibe.

Viszont 1-2 helyen, ahogy parkoltam, észrevettem, hogy Opeles embörkék azért nézegetik rendesen az autóm elejét! ;)

Link to comment
Megosztás:

Kis feleségem kitalálta, hogy ma csavarogjunk a városban egy kicsit, és kezdjük a Malom szentörben, mert ottest van egy gyermekruhabolt.A Jókain mentem, odaérek a kiskörúthoz, erre látom ám, hogy 4db tűzoltóautó is dönget velem szembe.Timi pedig észrevette, hogy ég a Malom teteje.Ciki.

-Na!- mondom, -mehetünk az Alföldibe, mert ez a xar meg kigyulladt!- :) :D Persze valszeg nem volt ez ennyire vicces, de éppen akkor jól jött ki.És mentünk az Alföldibe.

Viszont 1-2 helyen, ahogy parkoltam, észrevettem, hogy Opeles embörkék azért nézegetik rendesen az autóm elejét! ;)

Én is láttam a füstöt meg az aparátot ami az oltásra felvonult ;) és nagyon budösen égett valami tetőszigetelő lehetett...szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Én is láttam a füstöt meg az aparátot ami az oltásra felvonult :) és nagyon budösen égett valami tetőszigetelő lehetett...szerintem.

Kiürítették az egész épületett. Reni munkatársai a jakóban vészelték át a katasztrófát :D ;)

Amúgy valami szellőző vagy szellőztető berendezés gyullad ki állítólag. (nem biztos, csak ezt hallottam)

Link to comment
Megosztás:

Kiürítették az egész épületett. Reni munkatársai a jakóban vészelték át a katasztrófát :D ;)

Amúgy valami szellőző vagy szellőztető berendezés gyullad ki állítólag. (nem biztos, csak ezt hallottam)

Ahhoz képest én a Piarista gimi előtti útszakaszról láttam a lángokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Én az ottani OTP - ben szereltem vizet (szerencsére utómunkálatok...) de ahhoz , hogy a másodikon szereljünk , az elsőn kellett elzárni a csapokat...ez idáig még csak -csak de amikor az elsőn szereltünk akkor meg a másodikon kellett zárnunk :)

Arrolnem is beszélve ,hogy kb. két óráig kerestük egy szinten az elzáró szerelvényt...

Legalább 6 embert hívtunk fel , és senki sem tudta hol is van a Főelzáró szintenként...(Terv , az nincs meg...)

Kész röhely... :D Mi van ha van egy csőtörés... ;) Ami elég valószínű, ugyanis a beépített anyagok elég hitványak.....

Szerintem még látunk egy-két atrakciót ... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.