Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

30mm széles 1mm vastag mindkét felén krómozott lemezt keresek

a szobajtók küszöbdeszkájára szoktak ilyesmit szögelni

szóval ilyen kéne

tudtok ajánlani egy boltot, ahol érdemes keresnem?

tudom lakber bolt, meg sálsapka mert hideg van

deee olyan kéne ahol van is

Link to comment
Megosztás:

A múltkor volt szó erről a szekció pénzről.

Vasárnap lesz egy éves a szekció, szerintem innét számíthatnánk a pénzügyi évfordulót is.

Tomi elvállalta a pénztárosságot ( nem volt más választása ) neki lehet majd adni a pénzet.

Javaslom, hogy ne tegyük kötelezővé csak egy kis különbséget tegyünk a fizető és nem fizető emberek között.

Pl: annyit, hogy akik beadnak a közösbe, azok legyenek a honlapon "Aktív" tagként feltüntetve a többiek meg csak sima tagok maradnának.

Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

A múltkor volt szó erről a szekció pénzről.

Vasárnap lesz egy éves a szekció, szerintem innét számíthatnánk a pénzügyi évfordulót is.

Tomi elvállalta a pénztárosságot ( nem volt más választása ) neki lehet majd adni a pénzet.

Javaslom, hogy ne tegyük kötelezővé csak egy kis különbséget tegyünk a fizető és nem fizető emberek között.

Pl: annyit, hogy akik beadnak a közösbe, azok legyenek a honlapon "Aktív" tagként feltüntetve a többiek meg csak sima tagok maradnának.

Vélemény?

Támogatom! :)

Link to comment
Megosztás:

mivel egyesületröl van szó könnyen lehet, h alapszabázat módosítást igényelne a tagok megkülönböztetése.

szvsz vezetöségi és vagy tagsági döntést von maga után.

egyébként baráti társaság pénztára minden további nélkül is lehet

uff

köszi a tippet

a Bimbó céget hívtam és elég könnyen képbe helyezték magukat, van saválló krómlemezük, táblában tartják, vágatni kell

800+áfa dm2-ként vágással

szal nem óccsó ez a krómdolog

Link to comment
Megosztás:

A múltkor volt szó erről a szekció pénzről.

Vasárnap lesz egy éves a szekció, szerintem innét számíthatnánk a pénzügyi évfordulót is.

Tomi elvállalta a pénztárosságot ( nem volt más választása ) neki lehet majd adni a pénzet.

Javaslom, hogy ne tegyük kötelezővé csak egy kis különbséget tegyünk a fizető és nem fizető emberek között.

Pl: annyit, hogy akik beadnak a közösbe, azok legyenek a honlapon "Aktív" tagként feltüntetve a többiek meg csak sima tagok maradnának.

Vélemény?

Én is támogatom... :)

Link to comment
Megosztás:

mivel egyesületröl van szó könnyen lehet, h alapszabázat módosítást igényelne a tagok megkülönböztetése.

szvsz vezetöségi és vagy tagsági döntést von maga után.

egyébként baráti társaság pénztára minden további nélkül is lehet

Akkor írhatjuk azt, hogy BTP-i tag is, ( Baráti Társaság Pénztári ) és nem csorbul a renomé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.