Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egyelőre még itt van a garázsban.

Astrával nem lehettem, a Vekivel már hamarabb, kérdés melyiket láttad?

Csabi hívtalak a napokban de nem jött össze, mikor vagy elérhető?

Akkor csak egy ugyanolyan színű sedánt láttam, ami ugyanonnan kanyarodott ki, bocsi :D

A lemezhez megvannak a csavarok is, csak fogom és felcsavarozom, a helyére illik?

Link to comment
Megosztás:

A lemezhez megvannak a csavarok is, csak fogom és felcsavarozom, a helyére illik?

Persze megvan minden. 4 csavar fogja, és igen a helyére illik, Astrához gyártják. :icon4:

Kicsit játszani kell az első két csavarral, de én egyedül szerelgettem le fel.

Enyhén kopottas, mert használva volt, főleg itt a földúton csiszolgattam. :D :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam vektorba, mert eddig volt a szintjelző szerint a dolog.7L-t evett 100km-n, 50%-os lónyálból, ami szerintem nem rossz, mert benyából 6.5L volt a limitje.Ez 98% hosszútáv érték, meg pár városon át tötymörgés 50km/h-val.

Az 1.9TDI sem fog sokkal kevesebbet enni, max 1 liter. :D

Link to comment
Megosztás:

Az 1.9TDI sem fog sokkal kevesebbet enni, max 1 liter. :icon4:

Ez hosszútáv érték.Ott az 1.9TDI beéri a Sharanban (1700kg önsúly) 4.7L-rel.Városban pedig 6L.

A vektor városban leginkább 10L-t eszik.Ki lehet hozni 8.5L-re is, de akkor már inkább jobb ha gyalog mész.Az elmúlt 30e.km alatt volt időm kísérletezni, hidd el! :D

Link to comment
Megosztás:

jó a rendszám

Én a vektor előtt ilyet szerettem volna kisebb diesel motorral de nem volt elég a keret hogy normálisat vegyek ami meg belefért abba nem 285E km volt hanem 8-9E is csontra leharcolva

Én E34-et néztem sokat, reg.eltem a fórumukon, de egy normális állapotú pont ott lett volna, mint a teljes keret átírással, cserés dolgokkal együtt.Inkább letettem róla aztán maradt a vektor.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk kint Flórával a Dechatlonban, mert venni akartunk egy női kézilabdát.Na mellette vettünk még egy napszemüveget ill. én is kaptam egy nadrágot.Több mindent is kaphattam volna, de majd fizu után kinézünk újra.Nagyon sok jó minőségű cucc volt, meglepően elfogadható áron, szóval érdemes kimenni és szétnézni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk kint Flórával a Dechatlonban, mert venni akartunk egy női kézilabdát.Na mellette vettünk még egy napszemüveget ill. én is kaptam egy nadrágot.Több mindent is kaphattam volna, de majd fizu után kinézünk újra.Nagyon sok jó minőségű cucc volt, meglepően elfogadható áron, szóval érdemes kimenni és szétnézni. :icon4:

Hasonló cipőben jártam ma, mikor összefutottunk, én a madaras tescóba tartottam, mert öcsikém szülinapjára :D akartam venni szeszet. Oszt annyira "szenvedélybeteg" lettem, hogy szülinap ide vagy oda, én is vettem alcoholt! Nagy hirtelen kettőt is, nehogy unalmas legyen. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk kint Flórával a Dechatlonban, mert venni akartunk egy női kézilabdát.Na mellette vettünk még egy napszemüveget ill. én is kaptam egy nadrágot.Több mindent is kaphattam volna, de majd fizu után kinézünk újra.Nagyon sok jó minőségű cucc volt, meglepően elfogadható áron, szóval érdemes kimenni és szétnézni. :D

hátajóédeskurvaanyját a sok újgazdag ringyónak.

Q8-sal megáll a kapubejáróban és amikor dudálok neki, hogy huzzon arrébb,mert szeretnék beállni,kipattan a kocsiból és elkezd ugatni, hogy miért vagyok indulatos...talán ha nem szopásért kapta volna, bement volna az udvarba és ott áll meg, de mivel ugye parkolni és tolatni az ilyen ribancok nem tudnak, könnyebb az utca közepén vészvillogóval megállni...dunába lőném az ilyet...

Link to comment
Megosztás:

hátajóédeskurvaanyját a sok újgazdag ringyónak.

Q8-sal megáll a kapubejáróban és amikor dudálok neki, hogy huzzon arrébb,mert szeretnék beállni,kipattan a kocsiból és elkezd ugatni, hogy miért vagyok indulatos...talán ha nem szopásért kapta volna, bement volna az udvarba és ott áll meg, de mivel ugye parkolni és tolatni az ilyen ribancok nem tudnak, könnyebb az utca közepén vészvillogóval megállni...dunába lőném az ilyet...

Ööööööööö...... ;)

ööööööööö...... ;)

Várjámán Johnny, vazze, mer' kiakad a szuperérzékeny agyam, oszt akkó besül a mutatvány!

Szóval aszondod, hogy a motorolaj megállt a kapubejáróban :icon4: ?!!? Mert olyan van Q8!!! :icon4:

De gondolom a szopi suna csak egy Audi Q7 bőrüléséből pattant ki.... :D

Amúgy az ilyenre kár a golyó.... mármint a lőszer, mert a golyót aztat csak kapja be nyugodtan! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ööööööööö...... ;)

ööööööööö...... ;)

Várjámán Johnny, vazze, mer' kiakad a szuperérzékeny agyam, oszt akkó besül a mutatvány!

Szóval aszondod, hogy a motorolaj megállt a kapubejáróban :icon4: ?!!? Mert olyan van Q8!!! :icon4:

De gondolom a szopi suna csak egy Audi Q7 bőrüléséből pattant ki.... :D

Amúgy az ilyenre kár a golyó.... mármint a lőszer, mert a golyót aztat csak kapja be nyugodtan! ;)

Audista volt, az a lényeg! ;)

Link to comment
Megosztás:

Audista volt, az a lényeg! ;)

Namámegint fogalmi zavarban szenvedek!!! Most akkor kivolt a 4 kereke (karikája = Audi jel), vagy nem (tuti autista)??? ;)

Bár vezetni nem tudott, a (s)zoktató bácsi nem tanította meg a farral történő manőverekre, de gondolom azt elvárta, hogy csendben maradjon a tanítvány, így a "kojak-nyalóka" nem lehetett nagy kihívás a buxának :D . Aztán ha már úgyis bekapta a horgot :icon4: , összenyelt egy autóra valót! :icon4:

Szerintem ha kamionnal dudálsz rá, máshogy alakul a story..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Q8-sal megáll a kapubejáróban és amikor dudálok neki, hogy huzzon arrébb,mert szeretnék beállni,kipattan a kocsiból és elkezd ugatni, hogy miért vagyok indulatos...

Szépen ráfordulsz, keresztbe az utcában, kiszállsz, és megkéred, hogy tolja arrébb a fosát.Ha nem reagál, akkor meg úgy hagyod a dolgot keresztben lezárva az utcát.Ha valaki jön, úgy is kiakad, és még nagyobb lesz a nyomás a csillagvirágon.Én tuti így tettem volna! ;)

A Bánffyn bejött, ott egy 7-es bimmer állt be a kapubejáróba, én pedig a vektorral keresztbe az utcán! :icon4: ;)

Miután a 3. autó állt meg mögöttem, a jómunkásember jobbnak látta távolabb megállni! ;)

:D :icon4:
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :D

Szeretnék innen venni egy 160x200-as pácolt "Anikó" ágykeretet http://komforteka.hu/index.php?page=termekek&pid=7337

Érdeklődnék, hogy valaki ismeri-e őket, mert iszonyatosan bírnám, ha (legalább) egy áfával olcsóbban megkaphatnám. Illetve logisztikai segítség is kellene, talán a legegyszerűbb a Blitzen volna, de ahhoz lehet túl rövid az idő.

Próbálom nézni a topikot, de ha valaki nagy span a tulajjal és küld püt vagy felhív azt külön meg fogom köszönni :icon4: 30/2575709

Szép napot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :D

Szeretnék innen venni egy 160x200-as pácolt "Anikó" ágykeretet http://komforteka.hu/index.php?page=termekek&pid=7337

Érdeklődnék, hogy valaki ismeri-e őket, mert iszonyatosan bírnám, ha (legalább) egy áfával olcsóbban megkaphatnám. Illetve logisztikai segítség is kellene, talán a legegyszerűbb a Blitzen volna, de ahhoz lehet túl rövid az idő.

Próbálom nézni a topikot, de ha valaki nagy span a tulajjal és küld püt vagy felhív azt külön meg fogom köszönni :icon4: 30/2575709

Szép napot

Hát nem tom ki ismeri, de nem hiszem, hogy az áfamutyizásban tudunk segíteni...szvsz.

A szállítást szerintem Pistával beszéld meg, mostanában elég sűrűn jár Fürihez a kombival...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.