Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma reggel boltban voltam, és mire végeztem ketten álltak a kocsi mellett.

Beszéltünk körbenézték, tetszett, stb, de többet nem mondtak.

Jövő héten viszem Bazsihoz, megcsináljuk az önindítót.

Ha sikerül Udinak ügyintézni akkor a műszaki is előrébb jön 2 hónappal.

A múlt héten megvolt az olajcsere is.

Valaki megint jó vételt fog csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hy Everybody!

A napokban Jánoshalmán jártam, és egy betegeskedő Omega A sedan tulajával beszéltem. A gép LPG gázos, de indítási gondjai vannak, sajnos mindkét naftával. Kérdésem az, hogy valaki a közelben tudna-e ajánlani megbízható szerelőt? A műszakija lejárt, de ha kell útvonal engedéllyel elmegy a szerelőhöz.

Mivel nem fórumos a tulaj, az elérhetőséget én közvetítem.

Köszönet.

Link to comment
Megosztás:

Hy Everybody!

A napokban Jánoshalmán jártam, és egy betegeskedő Omega A sedan tulajával beszéltem. A gép LPG gázos, de indítási gondjai vannak, sajnos mindkét naftával. Kérdésem az, hogy valaki a közelben tudna-e ajánlani megbízható szerelőt? A műszakija lejárt, de ha kell útvonal engedéllyel elmegy a szerelőhöz.

Mivel nem fórumos a tulaj, az elérhetőséget én közvetítem.

Köszönet.

Szerintem próbáld meg Demót elérni itt a fórumon, talán ő segíthet és közel is van.

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az, hogy valaki a közelben tudna-e ajánlani megbízható szerelőt? A műszakija lejárt, de ha kell útvonal engedéllyel elmegy a szerelőhöz.

Mivel nem fórumos a tulaj, az elérhetőséget én közvetítem.

Köszönet.

Molnár Autógáz, Páhi.Kb. 1000 éve foglalkoznak a témával, tuti gatyába tudják rázni a járgányt.

Link to comment
Megosztás:

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

Link to comment
Megosztás:

Kéretik minden nőnemű lénynek elkerülni a következő sorokat!

Hogy az isten f...ába felejtheti el egy nő, hogy amikor hazaérkezik, HÚZZA FEL AZ ABLAKOT????

Mert szépen sütött a nap? Még jó, hogy kimentem szétnézni, mit művelt a jég. Nem locsolni indultam, de kivert a víz!

Gyorsan ide egy ampulla Sopronis nyugtatót, de vagy ötször!!! Szétb...sz a méreg!

Konkrét... :D

Persze én könnyen beszélek mert csak én hajtom a vasat

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.