Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Érdekes a szitu, mert hazafele jövet már megint működött. Sőőőt.

Nagyon is, mert a torkom is megfájdult. :D

Elindultunk akkor még semmi, aztán egyszer összevesztem egy 5-ös golfal és muszáj volt megzavarni a szekeret :D (lehet ez jótékony hatással volt)

Utána tettem még egy próbát és láss csodát működött.

Viszont kicsit csúnya a hangja bekapcsolva a kompresszornak, aminek még két napja semmi hangja nem volt.

Na majd beszélek Zsoltival aztán meglátjuk :)

Amúgy aki csinálta Ő is feltöltötte valamivel, nézte a nyomást stb.

Utána jött fél óra vákomuzás és a töltögetés ezzel, azzal.

Ezek szerint a gáz még megvan, de a kompresszor szórakozik velem.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit jobban meg szakértettem és nem a klímától jön a hang, hanem a kipufogón a rezonátor előtt van még valami és az zörög.

Majd ha kihül megnézem mit tudnék vele kezdeni :D

Amúgy érdekes, mert pont akkor jött elő, ahogy a klíma szórakozott és egyből a legrosszabbra gondol az ember.

Viszont az még mindig kérdéses, hogy mi volt a gond a klímánál.

Mind1, addig nem bántjuk amíg működik :D

Link to comment
Megosztás:

Azon én is elgondolkoztam, hogy kell-e az oda :D

én leszedném ha zörögne

Kérdés, hogy van-e tényleges hőterelési/védési szerepe.Mondjuk ott éppen vajmi kevés, szóval szedd le.Tibike is kb. ezt fogja javasolni.Én valamiért az előrébb lévő lemezre asszociáltam.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés, hogy van-e tényleges hőterelési/védési szerepe.Mondjuk ott éppen vajmi kevés, szóval szedd le.Tibike is kb. ezt fogja javasolni.Én valamiért az előrébb lévő lemezre asszociáltam.

Ja ja, ezt mondta ő is. Hegeszteni nem érdemes, mert úgyis mellette törik el.

Holnap leoperálom.

Link to comment
Megosztás:

Én meg kicseréltem a balos féltengelyen a belső porvédőt! :D Amúgy az én hővédőm is zörög picit.De még bele fér! :D

Nekem mult heten csereltek ki Gabiek.

Ma voltak megnezni a matyit. Nagyot akart alkudni, igy kocsi vasarlas nelkul ment haza a csoka.

Link to comment
Megosztás:

ami érdekes, hogy a toyotáért sincs olyan nagy tolongás... :D :D

Áll a piac.Hiába mondta a sajtó, hogy most aztán megy majd fentebb a használt autó ára, egy nagy túrót.Sokkal inkább lefelé tendál, valamint tele van a piac romokkal.Azt meg senki nem akarja megvenni.Beszéltem a Fortunásokkal, gyakorlatilag képtelenség bármit a tax áron eladni.Minden jóval alatta van.

Olyan veki mint az enyém, van már 360e.ft-ért.Deszeretnékegyolyanbabenevezni..... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.