Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma elhoztam Kiskaszától, és gyorsba be is építettem a bontott üléseket a korziba!Gyerekeek!Ez nagy királyság!Egyenesen ülök! :D

Holnap Johnnynál bal első elektromos ablakemelő mechanika upgrade lesz, meg van hozzá a bontott cucc Pipóéktól.Jó ideje rakoncátlankodik, a végállása elfelejt működni, ill. a komfort dolog sem működik ezáltal.

Utána már csak a kézifék maradt.

Link to comment
Megosztás:

Nah, elektromos ablak megjavítva.Csere gyári bontottra.Tökkéletesen működik.Thx Johnnynak a megszerzést és a közös szakértést.Gyáriságos.

Már csak a kézifék ill. kipufftorok van hátra, és hibamentes a gép. :D

Ha a kipuff torkot lekapja Tibike, bármikor megvarrjuk bent. :D

A kéziféket is megtudjuk bent csinálni, minden adott hozzá. :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémet is fel kellene tölteni, de mivel zömében városban használjuk, soha nem volt bekapcsolva.Tavaly fel sem volt töltve.Mondjuk amilyen idő volt egész évben, leginkább fűtöttünk mint hűtöttünk. :D

Hát igen, túl sokat nem használja az ember, de néha hálás tud lenni.

Sajna ez aki nekem csinálta nem igen vállal személyautókat, zömében kamionokat és hűtőkocsikat csinál.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lezuhant Kalocsán egy siklóernyős.Az oktatómtól kapott infó szerint a pilóta a földig húzott egy merülőspirált.Mivel ez egy igen gyors manőver ami gyors magasságvesztésre szolgál, elég nagy G-nek van kitéve az emberi szervezet.Valószínűsítik, hogy a pilóta menet közben elvesztette az eszméletét, emiatt nem vette ki az ernyőt a spirálból, és nyitott mentőernyőt, hanem becsapódott.

Ilyesmi történhetett....

Nagyon sajnálom. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap lezuhant Kalocsán egy siklóernyős.Az oktatómtól kapott infó szerint a pilóta a földig húzott egy merülőspirált.Mivel ez egy igen gyors manőver ami gyors magasságvesztésre szolgál, elég nagy G-nek van kitéve az emberi szervezet.Valószínűsítik, hogy a pilóta menet közben elvesztette az eszméletét, emiatt nem vette ki az ernyőt a spirálból, és nyitott mentőernyőt, hanem becsapódott.

Ilyesmi történhetett....

Nagyon sajnálom. :D

:D

Lehet, hogy hülye kérdés, de esetleg túlélte?

Link to comment
Megosztás:

:D

Lehet, hogy hülye kérdés, de esetleg túlélte?

A többszörös végtagsérülése mellett nagyon komoly belső sérülései is lettek, így miután Kecskemétre ért vele a helikopter, a kórházban meghalt. :D

más:

Megkérdeztem a kézifék kötél árát a bótban, de olyan pimaszul alacsony árat mondtak a 2db-ra, hogy kénytelen voltam megrendelni.Szóval a 7végén szvsz. az is csere ill. beállítás.

Link to comment
Megosztás:

Na eddig birta a klimam. Reggel jottunk nyiregyhazara es Debrecennel mar nem hutott. Lehet egy masik klimast kellene keressek. Meg jo, hogy ez nagyon penzembe nem kerult.

Első körben fel szokták tölteni valamiféle gázzal ill. színezőanyaggal, majd járkálnod kell vele néhány napig.Utána vissza a klímáshoz, néz egy nyomást a rendszerben, és ha nem csökkent, akkor leszívja belőle ezt a gázt, és feltölti klímagázzal.Ha lecsökkent, akkor valahol ereszt, elvileg azt megmutatja az a színezék.

Nagyon felületesek az ismereteim, mert utoljára a lila vektort vittem el töltetni.

Link to comment
Megosztás:

Nitrogénnel szokták feltölteni először de mostanában egyre több klímás a vákuumolásnál vár fél órát és ha tartja feltölti. Ha minden igaz nálunk van egy szaki aki még nitrogénnel is dolgozik felveszem vele a kapcsolatot. :D

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen felindulásból kicseréltem ma délután a vektoron a kézifék kötelet.A régit alig bírtam kiszedni a helyéről, és finoman szólva is be volt állva mint a gerely.Annyira nem volt nagy szopá@s, csak még a kipuffrendszert is le kellett hozzá akasztanom a flexicsőtől hátra felé.

A műtét hellyel/ közzel sikerült, de elég sokat kellett még így is ráállítanom.Szóval a következő kör a kerekeknél lesz.Ott is rá kell állítani a fékpofákat.Amúgy az 5. kattanásra már koppra fog, tehát nem lehet tovább húzni a kart.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.