Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gyerekek, szop@at a vektor.Ma kicseréltem a jobb hátsó lengéscsillapítót, gondolván amiatt van a kolompolás ill. olyan hang ami arra engedne következtetni, hogy kb. most fog kiszakadni a futómű a helyéről a xar úton, de semmi javulás.Ugyanúgy kolompol hogy szabja meg.Ellenben minden szilent a helyén van, semmi nem lóg.

Lassan elfogynak az ötleteim. :D

A rugóösszehúzást elég sajátosan oldottam meg, krokival feltoltam a lengőkart, a rugót meg három helyen megkötöttem kerítésdróttal.Tábori körülmények rlz.

Kipuffot rugdald meg oldalra és füllelj!

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, szop@at a vektor.Ma kicseréltem a jobb hátsó lengéscsillapítót, gondolván amiatt van a kolompolás ill. olyan hang ami arra engedne következtetni, hogy kb. most fog kiszakadni a futómű a helyéről a xar úton, de semmi javulás.Ugyanúgy kolompol hogy szabja meg.Ellenben minden szilent a helyén van, semmi nem lóg.

Lassan elfogynak az ötleteim. :D

A rugóösszehúzást elég sajátosan oldottam meg, krokival feltoltam a lengőkart, a rugót meg három helyen megkötöttem kerítésdróttal.Tábori körülmények rlz.

kipufogó felfüggesztés én már túl vagyok és hangja sincs

Link to comment
Megosztás:

Csabi cucca még nálam van, miért nem szóltál?

Sajnos nem jó hozzá, mert a hátsó rugók kisebbek az elsőknél.

kipufogó felfüggesztés én már túl vagyok és hangja sincs

Thx.Tegnap a bal hátsó teló cseréje után breakeltem egy sort a gép alatt, és rángattam/rugdostam mindent ami szólhat, és valóban a kipuff a hunyó.Ami a középdobot tartja/tartaná gumi, na az egyik nincs meg, a másik meg nemsokára fog elveszni.

Hétfőig műszaki cérnával oldottam meg a dolgot.A kolompolás már enyhült.

Link to comment
Megosztás:

Jubilálok!Ez a 20000. hozzászólásom! :)

%7Boption%7Dhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/2122/2122661nhdvm0s9g0.gif[/]

biztos offol sokat mert biztos offol máskülönben ennyire nem érthet mindenhez, ááá biztos offol,

jah offol.

nekem is a jó korzás gyorskötöző segítsége kellett a zörgések megszüntetéséhez meg egy jó nagy kapupánt csavar :D

gyorskötöző a hátsó lökhárító alsó toldatát tartja, a kapupánt csavar meg a hővédő lemezt amin átszakadt a gyári csavar és az alvázból meg kirohadt a tőcsavarja :D ez nem dől el csikánó!

Link to comment
Megosztás:

nekem is a jó korzás gyorskötöző segítsége kellett a zörgések megszüntetéséhez meg egy jó nagy kapupánt csavar :)

Hiába!Akit egyszer megcsap a korzázás szele! :D :D Az nem riad vissza a stabil, de újító jellegű javítási megoldásoktól! B) :D

Link to comment
Megosztás:

Thx.Tegnap a bal hátsó teló cseréje után breakeltem egy sort a gép alatt, és rángattam/rugdostam mindent ami szólhat, és valóban a kipuff a hunyó.Ami a középdobot tartja/tartaná gumi, na az egyik nincs meg, a másik meg nemsokára fog elveszni.

Hétfőig műszaki cérnával oldottam meg a dolgot.A kolompolás már enyhült.

Fizettem a gumikért kemény 1200ft-ot.......a 4 db-ért.....mert biztos ami biztos, inkább többet vettem.A vége az lett, hogy ami gyanús volt, azt is kicseréltem.A csereidő kb. 10 perc volt.Tesztelni majd a pilótája teszteli.Mondtam neki, hogy vájtfüllel csinálja, kíváncsi vagyok van-e még hangja.

Link to comment
Megosztás:

kivi leszek Dini mit ír a Vectra-ról, erre a hétvégére cseréltünk parkettázási és kényelmi okokból :D

én a Dieselt lemostam, de ez egy hajó az enyémhez képest, az eleje nehezebb a motor miatt szerintem és nagyon aranyosan hintázik, bólogat :)

olyan öreguras dízeles ha nem kell sietni. cserébe marha keveset fogyaszt. persze ez az érzés lehet csak a 3.2 miatt alakult így ki bennem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.