Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Autóbaleset, de teljesen konkrétan még a család sem ismeri a részleteket :D

Amit Csabi írt még kiegészíteném annyival, hogy fel kell készülni, hogy kicsit zavart.

Mindenben egyet kell érteni vele, nem kérdezni a történtekről stb.

Kb 2 hét és jobban lesz, csak várni kell a vérzés felszívódását,

Skacok: Jobbulást Tasnak!!!

Link to comment
Megosztás:

Srácok ha nem gond, én kihagyom a látogatósdit.Az egyik, hogy elképzelhetetlenül utálok kórházba járni.Látogatni is, persze a szükség olykor nagy úr.Viszont nem voltam Tassal olyan közvetlen kapcsolatban, hogy meg is ismerjen.Főleg így, hogy képzavarban is van.

Viszont így kintről drukkolok neki, és mihamarabbi jobbulást kívánok. :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok ha nem gond, én kihagyom a látogatósdit.Az egyik, hogy elképzelhetetlenül utálok kórházba járni.Látogatni is, persze a szükség olykor nagy úr.Viszont nem voltam Tassal olyan közvetlen kapcsolatban, hogy meg is ismerjen.Főleg így, hogy képzavarban is van.

Viszont így kintről drukkolok neki, és mihamarabbi jobbulást kívánok. :D

Nincs képzavarban, megismer mindenkit, csak a balesetre nem emléxik konkrétan...

Link to comment
Megosztás:

Pisti!

A rugókat, akkor bevigyem lefesteni? :D

Igen, de előbb le kéne rozsdamaróznom. mondjuk holnapra megcsinálom, és délután átugrok vele.

Vagy te jössz erre meló előtt mindegy.

Voltam Tasnál.

Ahhoz képest amire számítottam sokkal jobban néz ki, azért persze még nem minden kerek teljesen. Nem Horn Gyulás kerete van, hanem egy "sima" nyakmerevítője.

Úgy látom tudja mit akar mondani, de nem mindig sikerül pontosan.

Beszéltük, hogy szerelgetem a kocsit, erre azt mondta, hogy őt is szerelgetik most.

Válaszoltam, hogy amit szerelnek azt mindig azért csinálják, hogy jobb legyen.

Átadtam az üdvözléseket is.

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerültek a vektor alá a nyári gumák.A téliket meg neki ajándékoztam a gumisomnak.Ha megmarad a vektor, a következő téli szezont már 4 szép új és főleg egyforma képességű téli gumival szeretném elkezdeni.

Megvannak az új hátsó telók is, már csak cserére várnak.A jelenlegi jobbos hátsó nagyon elromlott.LIP-et vettem gázos verzióban, a kettőért együtt fizettem 15800ft-ot.

A következő hónap projektje a kézifék lesz.Ha az is megvan, kap egy horgot, aztán megy is műszakira.Augusztusban amúgy is lejárna róla.

Link to comment
Megosztás:

Megvannak az új hátsó telók is, már csak cserére várnak.A jelenlegi jobbos hátsó nagyon elromlott.LIP-et vettem gázos verzióban, a kettőért együtt fizettem 15800ft-ot.

A következő hónap projektje a kézifék lesz.Ha az is megvan, kap egy horgot, aztán megy is műszakira.Augusztusban amúgy is lejárna róla.

Aztán miután tökéletes az autó eladjuk...így kell ezt! :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy én meg ismerlek már! :D

Gondolom azt is látod, mennyi pénzem van most éppen egy ilyen autócserélgetős projektre...

Úgy volt, hogy menni fog.Fel is tettem a HA.Hu.-ra. Fent volt egy hónapig.Volt itt a fórumon is némi érdeklődés, de kb. ennyi.Akkor úgy tűnt, össze áll a dolog egy kisebb taligára.Mára pedig tökéletesen körvonalazódott az esélytelen felé.Bagóért meg nem eladó, azért vegye meg mindenki a saját roncsát, aztán költse rá azt amivel kevesebbért kötötte meg az évszázad üzletét.

Így kénytelen vagyok megtartani.De mivel az elmúlt 2 évben mióta nálam van különösebben nem költöttem rá, (mondjuk nem is volt miért) így a műszaki előtti finishre marad a ráköltősdi.Nem ökör összegek, de sok kicsi sokra megy. Majd 1 év múlva megpróbáljuk újra, de szintén nem bagóért.Addig meg használódik tovább.Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Így kénytelen vagyok megtartani.De mivel az elmúlt 2 évben mióta nálam van különösebben nem költöttem rá, (mondjuk nem is volt miért) így a műszaki előtti finishre marad a ráköltősdi.Nem ökör összegek, de sok kicsi sokra megy. Majd 1 év múlva megpróbáljuk újra, de szintén nem bagóért.Addig meg használódik tovább.Ennyi.

Tényleg nem tudom megérteni miért kell egy olyan autót eladni mondvacsinált okok miatt, ami minden szempontból megfelelő...sosem fogom megérteni.

Nagyon remélem, hogy nem adod el. :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nem tudom megérteni miért kell egy olyan autót eladni mondvacsinált okok miatt, ami minden szempontból megfelelő...sosem fogom megérteni.

Nagyon remélem, hogy nem adod el. :D

Olvasd már el mit írtam fentebb.Rajtam nem múlna, de pénzem nincs rá.Anélkül meg elég nehéz.Hitelem meg van thx, nem kell még egy.

Egyébként létezne ideálisabb autó is arra amire a vektor van használva nap mint nap.

Még egy apróság, ha minden igaz a héten megjön a másik, bontott tetőkárpit is.Ami benne van, az azóta lóg mióta megvettem.Kemény 8500ft...a racsingbazáron lőttem, Békéscsabai az eladó.Máshol ilyen 15e.ft-ról beszéltek..... :D

Link to comment
Megosztás:

We are so sorry to hear that Tash has a car accident. Gepard and Tomi023, wish him all the best from his Serbian brothers and of course best wishes from whole Opel Club Serbia as well. Is he gonna be ok?

Yes will be fine, but it takes time.

We know, and we know how hard.

Car is already fitted to the head.

De szar ez a google fordító.

Link to comment
Megosztás:

Olvasd már el mit írtam fentebb.Rajtam nem múlna, de pénzem nincs rá.Anélkül meg elég nehéz.Hitelem meg van thx, nem kell még egy.

Egyébként létezne ideálisabb autó is arra amire a vektor van használva nap mint nap.

Még egy apróság, ha minden igaz a héten megjön a másik, bontott tetőkárpit is.Ami benne van, az azóta lóg mióta megvettem.Kemény 8500ft...a racsingbazáron lőttem, Békéscsabai az eladó.Máshol ilyen 15e.ft-ról beszéltek..... :D

....és az ülést mikor rakjuk má be?

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, szop@at a vektor.Ma kicseréltem a jobb hátsó lengéscsillapítót, gondolván amiatt van a kolompolás ill. olyan hang ami arra engedne következtetni, hogy kb. most fog kiszakadni a futómű a helyéről a xar úton, de semmi javulás.Ugyanúgy kolompol hogy szabja meg.Ellenben minden szilent a helyén van, semmi nem lóg.

Lassan elfogynak az ötleteim. :D

A rugóösszehúzást elég sajátosan oldottam meg, krokival feltoltam a lengőkart, a rugót meg három helyen megkötöttem kerítésdróttal.Tábori körülmények rlz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.