Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amikor kerestem olcsó autókat, akkor átbújtam a témát rendesen.50-60e.ft-ért max. romot kapsz, amire a gatyád ráköltöd.200e.ft alatt értelmes autó nincsen.Mikor megveszed, átiratod ugye.Min. 50e.ft.Kötelező, miegymás, sztem ilyesmire nincs 300e.ft-ja senkinek sem.

Ez van.Na meg ugye tuti vagy műszaki nélkül van, vagy csináltatni kell rá.Újabb 30e.ft....

Link to comment
Megosztás:

Megint csak magam tudom ismételni:

Nem kellene egy szekcióautó?

mert megint autó nélkül maradt egy kecskeméti klubtárs.

És itt nem magamra gondolok, hanem Johnnyra aki a Trabantommal járt, vagy Morgóra aki szintén, vagy most Csabira!

És még nem tudjuk mi jöhet közbe!

Foglalkozzunk a kérdéssel vagy ne?

Csabi a GSi-t eladtad?

A "szekciós" Wartburg-al mi van? azt esetleg nem lehetne rendbe hozni? :D lehet olcsóbban kijönnénk, mint venni most egyet...

Amúgy Joeenak igaza van, 1 kispolák is megtenné ilyen helyzetre.

A GSi, részben elkelt, de nem tudom visszakérni, mert használják... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A GSi, részben elkelt, de nem tudom visszakérni, mert használják... :D

A sógorjelölt még mindig a befutó?Vagy lett helyette más? :lol:

A polák 5letet elvetném.....még ideje korán ha lehet.Az egy förmedvény, és többet kell hackelni mint egy épített Corsát.Nekem volt, tudom miről beszélek! B)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Joeenak igaza van, 1 kispolák is megtenné ilyen helyzetre.

Szerintem is simán megtenné, nem kell flancolni Tomi.

Kapsz is 60 körül már értelmeset, kicsi a fent tartása, olcsó az alkatrész stb.

Részemről beleszállni nem tudok jelenleg, mivel a jövő téli tüzelőt próbálom összeszedni, de egy polákot futna a szekciópénz.

Viszont ha talál az ember mondjuk Valkai révén ismerőstől, akkor egy üzembentartóival is meg lehet oldani és az nem kerül 50.000 be.

Link to comment
Megosztás:

A polák 5letet elvetném.....még ideje korán ha lehet.Az egy förmedvény, és többet kell hackelni mint egy épített Corsát.Nekem volt, tudom miről beszélek! :lol:

Mivel nem minden napi használatban lenne nem hiszem hogy annyira sokat kellene, na meg Garaci már nagy mester benne, mivel neki is ez van.

Évek óta csak polákkal rohangál és biztosan szívesen ad tanácsot hogy mikor mi a nyűgje.

Amúgy amióta megvetted az A Corsát csak azt olvasom hogy hackelni kell, szerintem nem sokkal jobb 2-3x annyi pénzért.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy amióta megvetted az A Corsát csak azt olvasom hogy hackelni kell, szerintem nem sokkal jobb 2-3x annyi pénzért.

A helyzet az, hogy a polák egy szerencsétlen konstrukció.Autók maradnak egészen max. 100e.km-ig.Utána jön a hebrák.

A korzakocsit pedig azért hekkelem, mert olykor unatkozom.Ha hagynám a manóba a hibái böngészését, ez akkor is menne gond nélkül.

A polákkal túl sokszor rohadtam le.Innen az ellenszenv.Szép autó volt az, csak a torka volt véres.Más baja nem volt.Akkor pedig még nem értettem ennyire ezekhez a fosokhoz, így szerelő volt a vége, ami nemkevés pénzbe került.

szekciós kocsi

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy a polák egy szerencsétlen konstrukció.Autók maradnak egészen max. 100e.km-ig.Utána jön a hebrák.

A korzakocsit pedig azért hekkelem, mert olykor unatkozom.Ha hagynám a manóba a hibái böngészését, ez akkor is menne gond nélkül.

A polákkal túl sokszor rohadtam le.Innen az ellenszenv.Szép autó volt az, csak a torka volt véres.Más baja nem volt.Akkor pedig még nem értettem ennyire ezekhez a fosokhoz, így szerelő volt a vége, ami nemkevés pénzbe került.

Tény, hogy egy szusi jobb lenne de az azért 2 kiló körül mozog.

Max valami merkantilost lehetne kifogni olcsóbban.

Kérdés mennyi akarna erre áldozni a csapat.

Szerintem egyikünk sincs annyira túl jó anyagi helyzetben, hogy erre nagyobb összeget tudjon fordítani sajnos.

Link to comment
Megosztás:

ez így igaz... ott a pont. :D

Sajnos egyelőre csak csatlakozni tudok.nekem is ki van a s.......m a gatyából egyelőre.Nagyon év eleje van.... :lol:

A denevér brigád elérte a korábbi létszámát.Sztem nem állok meg velük 2M-ig.Aztán ha ezek megvannak, jön a többinek a fejlesztése.Ha addig valaki be nem támad.

Elnézve a TOP100-at, elég kevesen játsszák ezt a játékot, hiszen én a 39. vagyok.......tehát elég nagy az esély, hogy valaki megtalál.....megint...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem felejtsük már el ezt a szexciós kocsi dolgot.

Mindekinek van elég adósága, baja, gondja stb nem kell még plusz szarság. :D

Csabi!

Hívd fel Bazsit és szervezd le Udival, hogy egy napig mókolhasson a meleg garázsban a kocsiddal.

Két telefonba kerül az egész...

Csak egy dologra kell nagyon vigyázni.Ne hagyd magukra sokáig őket, mert kikerül az omiból a műszerfal "véletlenül"! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem felejtsük már el ezt a szexciós kocsi dolgot.

Mindekinek van elég adósága, baja, gondja stb nem kell még plusz szarság. :lol:

Ez nagy igazság.

A dolog max akkor kivitelezhető, ha a szekciópénzből ki tudnánk gazdálkodni.

Az meg esetleg egy polákot futna üzembentartóival.

Aztán a biztosításra már majd összedobná a csapat a pénzt.

Részemről hanyagolható a dolog, de nem vagyok ellene sem ha a csapat úgy dönt.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem felejtsük már el ezt a szexciós kocsi dolgot.

Mindekinek van elég adósága, baja, gondja stb nem kell még plusz szarság. B)

Csabi!

Hívd fel Bazsit és szervezd le Udival, hogy egy napig mókolhasson a meleg garázsban a kocsiddal.

Két telefonba kerül az egész...

Csak egy dologra kell nagyon vigyázni.Ne hagyd magukra sokáig őket, mert kikerül az omiból a műszerfal "véletlenül"! :lol:

Szerintem is felejtős a szexciós verda az Opel sosem kopel, ha mégis akkor valaki segít!

Anno Joee segített amikor az Fx karosszériásnál volt, árulhattam a dieselt. :D

Csabi!

Ha kábelköteg hiba van az 1 nap alatt megoldható mivel tudjuk, hogy a gázpedált érzékeléssel van baj és emiatt a pillangószelep külön életet él, nagyon jól látható a kütyü logjából. Kétesélyes a dolog kábelköteghiba szakadás, törés, zárlat vagy a gázpedál poti cserés. Extrém esetben az automata váltón alul van egy csati amit nagyon könnyen le lehet ütni az is tud hasonló jelenségeket produkálni. :D

Akkut azért Bosch teszterrel megmérném terhelés alatt és a töltést is biztos ami biztos alapon, rossz aksi is tud kavarni.

Termosztátcsere ennél a mocinál nagy szívás kevés a hely a tűzfalnál.

Link to comment
Megosztás:

Termosztátcsere ennél a mocinál nagy szívás kevés a hely a tűzfalnál.

A termosztát ugyanott van a blokkon mint az X20XEV-nél.Mivel a moci hosszában van, gyakorlatilag az ember szeme előtt.

A többihez nem értek! :D

B) :D

böngésztem a használt autón, és ezt találtam... :D

olyan ismerős... :D

Nem kellene ezt pontosítani picit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.