Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Elég hátborzongató látvány...... :D

Kissé beteges a csaj... :lol: bár kellőképp őrült vagyok ahhoz, hogy megértsem miért csinálja, de nem vagyok eléggé őrült ahhoz, hogy én csinálnám (elég a meglévő hülyeségeim :D). Viszont az egész katasztrófa eleve egy hátborzongató dolog... B)

Link to comment
Megosztás:

Már ezt próbáltam, ment kb 3-4 percig, egyfolytába 1500-as fordulaton... leállítottam, utána sem reagált a gázra, és ingadozott az alapjárat 300-1000 között...

Aksi rendben van, kicserélted? Ha elég nagy volna a garázsom átbogarásznám neked a kábelköteget esetleg ha volna alkalmas fűtött hely. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont az egész katasztrófa eleve egy hátborzongató dolog... :lol:

Gáz, hogy 25 év után derül ki, mi is vezetett az emberiség egyik legkomolyabb tragédiájához.Mert ez akkor az volt.A lezárt terület még mindig azt mutatja, ez biza' még mindig az.

Egyik barátom vegyvédelmi szakképzést kapott a seregben, konkrétan vegyvédelmi tiszt.Megkérdeztem tőle, mit csinál az emberi testtel a sugárzás.Lebontja a sejtjeidet, szépen lassan meghalsz ha bekapsz egy magas dózist.

Egyik kollégája volt kint Csernobilban.Azt mondta, hihetetlenül szép zöld minden, énekelnek a madarak, a reaktor hűtővizének csatornájában hemzsegnek a halak, tehát a természet kiheverte a sugárzást, de vannak olyan helyek, lásd képeken pl. a dodgem park, ahová még nagyon sokáig nem szabad bemenni, mert tele van sugárzó anyaggal. :D A felezési idő meg nem 20 év.....Főleg amit a hölgy is leírt, hogy milyen mennyiségű radióktív anyag van eltemetve ott, ahol egykor a IV. reaktor volt.......

Az egész egy nagy nukleáris szemétdomb.Akár csak fent északon az atomtengeralattjáró temető.

Link to comment
Megosztás:

Gáz, hogy 25 év után derül ki, mi is vezetett az emberiség egyik legkomolyabb tragédiájához.Mert ez akkor az volt.A lezárt terület még mindig azt mutatja, ez biza' még mindig az.

Egyik barátom vegyvédelmi szakképzést kapott a seregben.Megkérdeztem tőle, mit csinál az emberi testtel a sugárzás.Lebontja a sejtjeidet, szépen lassan meghalsz ha bekapsz egy magas dózist.

Egyik kollégája volt kint Csernobilban.Azt mondta, hihetetlenül szép zöld minden, énekelnek a madarak, a reaktor hűtővizének csatornájában hemzsegnek a halak, tehát a természet kiheverte a sugárzást, de vannak olyan helyek, lásd képeken pl. a dodgem park, ahová még nagyon sokáig nem szabad bemenni, mert tele van sugárzó anyaggal. :lol: A felezési idő meg nem 20 év.....Főleg amit a hölgy is leírt, hogy milyen mennyiségű radióktív anyag van eltemetve ott, ahol egykor a IV. reaktor volt.......

Az egész egy nagy nukleáris szemétdomb.Akár csak fent északon az atomtengeralattjáró temető.

Én több könyvet is olvastam a témában, ha gondolod adok kölcsön.

Az amcsik sem sokkal jobbak, csak az náluk történt dolgok szépen elvannak tusolva...

Link to comment
Megosztás:

Tisztelem becsülöm Pistát, de az ő gépére is volna mit költeni...bár legalább mikor megveszed tudod mibe nyúlsz bele. (iceteas üvegbe :lol: )

az, hogy koszos, meg állandóan baromi sok dolog van benne, hogy alig lehet beszállni az nem azt jelenti, hogy nincs ráköltve semmi, csak nem vagyok olyan, hogy minden bekerülő cuccot beírok az f-be :D

kinézni meg tud így is B) :D

165562_1750855447348_1117727799_1977527_3561882_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

az, hogy koszos, meg állandóan baromi sok dolog van benne, hogy alig lehet beszállni az nem azt jelenti, hogy nincs ráköltve semmi, csak nem vagyok olyan, hogy minden bekerülő cuccot beírok az f-be :lol:

kinézni meg tud így is :D B)

%7Boption%7Dhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs764.ash1/165562_1750855447348_1117727799_1977527_3561882_n.jpg[/]

nagyon diszkós :D

Link to comment
Megosztás:

Megint csak magam tudom ismételni:

Nem kellene egy szekcióautó?

mert megint autó nélkül maradt egy kecskeméti klubtárs.

És itt nem magamra gondolok, hanem Johnnyra aki a Trabantommal járt, vagy Morgóra aki szintén, vagy most Csabira!

És még nem tudjuk mi jöhet közbe!

Foglalkozzunk a kérdéssel vagy ne?

Csabi a GSi-t eladtad?

Link to comment
Megosztás:

Megint csak magam tudom ismételni:

Nem kellene egy szekcióautó?

mert megint autó nélkül maradt egy kecskeméti klubtárs.

És itt nem magamra gondolok, hanem Johnnyra aki a Trabantommal járt, vagy Morgóra aki szintén, vagy most Csabira!

És még nem tudjuk mi jöhet közbe!

Foglalkozzunk a kérdéssel vagy ne?

Csabi a GSi-t eladtad?

Szerintem ilyen célra megtenné egy kispolski, vagy akármilyen olcsó kis gép is.

Bár én részemről álltalában meg tudom oldani, de sose tudni mikor szarik be mindkettő :lol:

Link to comment
Megosztás:

pontosan a sosem tudni esetre kellene

én egy A corsa B corsa vagy valami szar stift

Vegyunk valamit es akkor megodva a problema. 50-60 kornyeken lehet ertelmes kocsit talalni? Azt meg kifutna a szekciopenz is, vagy osszedobjuk az arat. Amikor meg nem kell akkor kivonatjuk ideiglenesen a forgalombol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.