Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez a nap sem jól kezdődött.

Reggel ülök a verdába, fordítom a kulcsot és csak nyenyenye.

Rárakom az aksitöltőt, de nem veszi a töltést.

Elittük apóshoz a nagy töltőre, azon vette a töltés, de sok reményt már nem fűzök hozzá. Még jó, hogy van apósnak plusz aksija éppen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tény, hogy az ámerikaji vövők ízlésvilága kissé nyakatekert.Ezért vannak olyan elb.szott formák a tengerentúlon.De nálam ez a kép mindent vitt.Ez tükrözi a minőséget is! :lol:

Bár nem to'm pl. hová tették közben az ajtókat! :mrgreen:

Wolfi! Ez az autó egy kóreai konszern agyréme! (SsangYong) (nem amcsi)

és a kép nyilvánvalóan retusálva van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ültem az autókiállításon ebben a förmedvényben,mármint a Rodiusban!Aki ilyet vesz ennyi pénzért,meg is érdemli! :twisted:

Ha már kombi,akkor nem hagyhatom ki a kedvencem,ebben is ültem a kiállításon,hát csorgott a nyálam!Egy igazi svéd olajkályhával isteni lenne!

És szegről végről opel ez is,mivel a vectra padlólemezére épül! 8)

9-3_sc_005.jpg

:heart: :heart: :heart:

f_9-5sc.jpg

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! Ez az autó egy kóreai konszern agyréme! (SsangYong) (nem amcsi)

és a kép nyilvánvalóan retusálva van! :lol:

A sanyngYong jelen van az amerikai piacon is, oda terveznek ilyen elfuserált alakú autókat.A képen meg nekem is feltűnt, hogy ahhoz képest hogy ég, nincsenek ajtói.Szal 100 hogy retusált.De lehet, hogy "csak" egy vélemény! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ültem az autókiállításon ebben a förmedvényben,mármint a Rodiusban!Aki ilyet vesz ennyi pénzért,meg is érdemli! :twisted:

Ha már kombi,akkor nem hagyhatom ki a kedvencem,ebben is ültem a kiállításon,hát csorgott a nyálam!Egy igazi svéd olajkályhával isteni lenne!

És szegről végről opel ez is,mivel a vectra padlólemezére épül! 8)

http://saab.rootor.com/img/129/9-3_sc_005.jpg

:heart: :heart: :heart:

http://saab.rootor.com/images/f_9-5sc.jpg

:shock: Wazze!

Az a felső Saab nagyon szép!!! :smt049

Link to comment
Megosztás:

Johnny vazze, először azt hittem a SAAB-ot szidod... :lol:

Aztán levágtam, hogy mi van. Ez a felső SAAB egy remekmű!!! :lol:

Akkor csemegézzünk együtt!

9-3_sc_001.jpg

Ez a belsőtér nincs túcsicsázva,dizájnolva,de amikor ott volt elöttem,minden kézre állt és praktikusnak,jól összerakottnak tünt!Főleg a pohártartó volt istencsászár! :lol: Ott lapul a GPS navi alatt! 8)

9-3_sc_004.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor csemegézzünk együtt!

http://saab.rootor.com/img/129/9-3_sc_001.jpg

Ez a belsőtér nincs túcsicsázva,dizájnolva,de amikor ott volt elöttem,minden kézre állt és praktikusnak,jól összerakottnak tünt!Főleg a pohártartó volt istencsászár! :lol: Ott lapul a GPS navi alatt! 8)

http://saab.rootor.com/img/129/9-3_sc_004.jpg

Az eleje is nagyon szép, szerintem az oldalán a kilincsek egy kicsit nem illenek a képbe, de egyébként nagyon tetszik!

A műszerfal nekem szintén bejön, a poharat nem nagyon merném abban a tartóban elhelyezni (esetleg, ha szigetelve lenne a pahár).

Mennyiért vesztegetnek egy ilyet?

Lehet, hogy pár napig nem eszek, de venni kellene egy ilyet!

Link to comment
Megosztás:

Hát Norbi, ha Neked csak pár napig nem kell enni egy ilyenért... akkor Neked már jóóó! :lol:

[shadow=yellow:9f6f2245fc]Én tegnap hathatós lépéseket tettem azirányba, hogy ne legyen vesekövem...[/shadow:9f6f2245fc] :wink:

Az érzéseim vegyesek... de cefet masszívan áll az úton a gép.

Link to comment
Megosztás:

Hát Norbi, ha Neked csak pár napig nem kell enni egy ilyenért... akkor Neked már jóóó! :lol:

[shadow=yellow:b37ee40f17]Én tegnap hathatós lépéseket tettem azirányba, hogy ne legyen vesekövem...[/shadow:b37ee40f17] :wink:

Az érzéseim vegyesek... de cefet masszívan áll az úton a gép.

Ha a veséid akarod rázatni kollega,akkor kérd el Tomitól a trabit,aztán go pest/soroksári! :lol: Tuti nem lesz köved!

Link to comment
Megosztás:

ho tema: A havat szeretem, csak ne akkor hulljon mikor autot kene szereljek a szabadban, es kozlekednem kell.

kombi tema: Altalaban nem szeretem a kombikat mert elvesztik az autok a jellegzetes alakjukat, sportossagukat (F es G Astra stb.) viszont pl.: ez a saab nem rossz, de akkor is csak csaladi autonak tudnam elkepzelni, ugy hogy mellette van egy masik.

Mikulas-kor fenyezik az autom :lol:

Link to comment
Megosztás:

A sanyngYong jelen van az amerikai piacon is, oda terveznek ilyen elfuserált alakú autókat.A képen meg nekem is feltűnt, hogy ahhoz képest hogy ég, nincsenek ajtói.Szal 100 hogy retusált.De lehet, hogy "csak" egy vélemény! :lol:

Persze, h. retusált. Ha elolvasod a Totalcar cikket. látod, hogy azt a Virtuális Tuning lapot kérték meg, szabják át Photoshoppal. Ez volt az egyik pályázat... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha a veséid akarod rázatni kollega,akkor kérd el Tomitól a trabit,aztán go pest/soroksári! :lol: Tuti nem lesz köved!

Az a helyzet, hogy tegnap óta az a fogalom megszűnt az autómban, hogy "billegés" vagy "bedőlés" kanyarban. Sőőőt... még az is, hogy "rugózás huppanóknál". :lol:

Úgy fekszik a kanyarokban mint egy deszka. :lol:

És hogy kellett-e ez nekem? Még én sem tudom! :roll: :?

Link to comment
Megosztás:

Úgy fekszik a kanyarokban mint egy deszka. ;)

És hogy kellett-e ez nekem? Még én sem tudom!  :roll:  :?

Jó lesz az, hidd el!Már várom a jóidőt, hogy sírva röhögjek azon, mikor lekanyarodsz egy komolyabb vasat a körúton, az meg majd néz hülyén, hogy ez hogy lehetett! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja és ne felejts el 2 havonta toronyszilentet cserélni, ha nem akarod, hogy kifigyeljen a gátló a mocitető közepén... :-)

Nekem 2 havonta tutko átszakad...:-( Nem bírja a pesti utakat...

Hála Istennek a kecskeméti utak azért egészen jónak mondhatóak - a pestiekhez képest - persze azért van kivétel.

Kíváncsi leszek, hogy az alukerekekkel mit művel, mert már így a téli 175/65-ös gumával is igen stabil a szekér.

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy tegnap óta az a fogalom megszűnt az autómban, hogy "billegés" vagy "bedőlés" kanyarban. Sőőőt... még az is, hogy "rugózás huppanóknál". :lol:

Úgy fekszik a kanyarokban mint egy deszka. ;)

És hogy kellett-e ez nekem? Még én sem tudom!  :roll:  :?

Nekem szombat ota van bent a KONI meg 40mm ultetes, ugyanugy vagyok mit te :lol: es ez 195/60 R15 kemeny de meg elviselheto, kivancsi leszek majd nyaron a 205/40 R17-el le fog szakadni a vesem is :lol:

Milyen futomu ment ala ?

Link to comment
Megosztás:

Holnap mégse kell Kecskemétre mennem, lemondta az előadó. nem is baj, jól megszállt a para, mikor hallottam, hogy ma reggel a tapasztalt vezető, autószerelőket tanitó kollega megtörte a vadiúj Octáviáját, mert árokba csúszott ........... :shock: :shock:

Neked nem kell ettől félned, mert sztem óvatosabb vagy, mintsem az új verdáddal döngess a gatya úton.Valszeg a nagytudományú kollega így tett.Vesztére.Az új autó még nem gari a rossz útviszonyok leküzdésére. :wink: Talán egy off Land Rover Defender.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.