Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Lehet, uninstallálni kellene belőle a kütyüt, aztán az Omit pézé tenni.... :D A babakocsi amúgy sem fér bele a csomitartóba. :D

Már elgondolkodtam én is rajta...de

1: rendbe kéne tenni, hogy ne álljon le,és menjen. de ez nem a kütyü miatt van B)

2: szélvédő csere, mert elrepedt.

3: folyik a fűtéscsapom, -cserés

4: termosztát csere

5: bal kormány összekötő csere

Amíg ezek nincsenek megcsinálva, nem is lehetne eladni...

szvl, ha meg már megcsináltatom, és jó, akkor minek adjam el? :lol:

a babakocsi, meg simán befér... :D

Link to comment
Megosztás:

Már elgondolkodtam én is rajta...de

1: rendbe kéne tenni, hogy ne álljon le,és menjen. de ez nem a kütyü miatt van :D

2: szélvédő csere, mert elrepedt.

3: folyik a fűtéscsapom, -cserés

4: termosztát csere

5: bal kormány összekötő csere

Amíg ezek nincsenek megcsinálva, nem is lehetne eladni...

szvl, ha meg már megcsináltatom, és jó, akkor minek adjam el? :lol:

a babakocsi, meg simán befér... B)

Termosztát,kormányösszekötő,fűtéscsap nem vészes tételek,azonnal cserélhetőek.

Szélvédő maradhat müszakiig, köteg témában Bazsit vagy Danit kell ostromolni.

Link to comment
Megosztás:

Már elgondolkodtam én is rajta...de

1: rendbe kéne tenni, hogy ne álljon le,és menjen. de ez nem a kütyü miatt van B)

2: szélvédő csere, mert elrepedt.

3: folyik a fűtéscsapom, -cserés

4: termosztát csere

5: bal kormány összekötő csere

Amíg ezek nincsenek megcsinálva, nem is lehetne eladni...

szvl, ha meg már megcsináltatom, és jó, akkor minek adjam el? :lol:

a babakocsi, meg simán befér... :D

Ezekből kb. egyedül a szélvédőt cseréltetném ki meg max. a leállásos témát, aztán úgy tolnám be kereskedésbe, mint a szél.A többire költsön az új gazdája. :D

Aztán én is vagy Caravan-t vagy egyterűt vennék.Caravanban csak Opelt.Akár F (Mélykék gépe) , akár G. Esetleg B Omi X20SE-vel.

De egyterűben meg inkább mást, mert a nyújtott padlólemezes G Astrára épült Zafirák kicsit túlárazottak a piacon.

Link to comment
Megosztás:

Ezekből kb. egyedül a szélvédőt cseréltetném ki meg max. a leállásos témát, aztán úgy tolnám be kereskedésbe, mint a szél.A többire költsön az új gazdája. :D

Aztán én is vagy Caravan-t vagy egyterűt vennék.Caravanban csak Opelt.Akár F (Mélykék gépe) , akár G. Esetleg B Omi X20SE-vel.

De egyterűben meg inkább mást, mert a nyújtott padlólemezes G Astrára épült Zafirák kicsit túlárazottak a piacon.

Azért én elhiszem, hogy Csabinak tetszik a kénylem az omiban, csak hát egy ekkora dögöt ilyen kis mocival nem éppen a városi rohangálásra találtak ki és akkor még enyhén fejeztem ki magam...

Tisztelem becsülöm Pistát, de az ő gépére is volna mit költeni...bár legalább mikor megveszed tudod mibe nyúlsz bele. (iceteas üvegbe :D )

Milyen opel kocsi lenne Csabi, amiben jól éreznéd magad? :lol:

Zafira témára meg...sosem értettem mitől olyan nagy szám az a kocsi...mint a meriva....5 centivel nagyobb a csomagtere, felfelé magas mint egy vasúti kocsi, borul, mint a büdösbogár, deé nvagyok a a gyerek a városban, mer van egy SUV-om...ki nem szarja le? B) Amikor meg beáll arcoskodni melléd és leléped a libakergető corsáddal, akkor meg baromira ideges. :D

Nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt a pénztárcánk, az igényeink és az észszerűség között...

Semmiféle körülmények között nem vennék napi használatra Omit, C vekit és hasonló ládákat, bár tényleg szépek...iszonyat fenntartési költségei vannak, mind alaktrész, mind más téren és nem városi autónak lettek kitalálva.Ez jól látszott Tomi tavalyi horvátországi útján: ott arra volt használva a veci, amire a tervezőasztalon megrajzolták...

Link to comment
Megosztás:

Termosztát,kormányösszekötő,fűtéscsap nem vészes tételek,azonnal cserélhetőek.

Szélvédő maradhat müszakiig, köteg témában Bazsit vagy Danit kell ostromolni.

Ebben igazad van,hogy nem nagy tétel, csak tudod, most hogy jön pár napon belül a baba, ez kicsit fontosabb téma...

Bazsival egyeztetve van már, hogyha megvannak a cuccok, akkor megy ki hozzá a gép, és hekkelés. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már elgondolkodtam én is rajta...de

1: rendbe kéne tenni, hogy ne álljon le,és menjen. de ez nem a kütyü miatt van :D

2: szélvédő csere, mert elrepedt.

3: folyik a fűtéscsapom, -cserés

4: termosztát csere

5: bal kormány összekötő csere

Amíg ezek nincsenek megcsinálva, nem is lehetne eladni...

szvl, ha meg már megcsináltatom, és jó, akkor minek adjam el? :lol:

a babakocsi, meg simán befér... B)

Szóljál ha viszed Bazsihoz kábelköteg vizsgálatra szívesen segítek!

Fűtéscsap, termosztát, kormány összekötő cserére meg tudok ajánlani egy jó szerelőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért én elhiszem, hogy Csabinak tetszik a kénylem az omiban, csak hát egy ekkora dögöt ilyen kis mocival nem éppen a városi rohangálásra találtak ki és akkor még enyhén fejeztem ki magam...

Tisztelem becsülöm Pistát, de az ő gépére is volna mit költeni...bár legalább mikor megveszed tudod mibe nyúlsz bele. (iceteas üvegbe :D )

Milyen opel kocsi lenne Csabi, amiben jól éreznéd magad? :lol:

Most kicsit csalódtam az omegában, de amúgy tetszik...

A corsában is boldog volt a tököm,,csakhát kicsi lett a kasztni...szvl, foggalmam sincs, hogy mit vennék, ha ezt eladnám...

Vectra C?! B)

Link to comment
Megosztás:

Szóljál ha viszed Bazsihoz kábelköteg vizsgálatra szívesen segítek!

Fűtéscsap, termosztát, kormány összekötő cserére meg tudok ajánlani egy jó szerelőt. :lol:

OK, szólok... termosztát, fűtéscsap csere valszeg akkor amikor kint lesz Bazsinál, mert a kábelköteg a termosztát megbontása után lesz a legjobban hozzá férhető...

Link to comment
Megosztás:

Most kicsit csalódtam az omegában, de amúgy tetszik...

A corsában is boldog volt a tököm,,csakhát kicsi lett a kasztni...szvl, foggalmam sincs, hogy mit vennék, ha ezt eladnám...

Most erre mondok olyat, hogy nekem fogsz esni! B)

Ugyan nincs gyerekem, de miért is nem fért volna el gyerekülés kb 1-2 évig a corsában? :lol:

Tény, hogy rohadt szűk lett volna...de nem szívnád a fogad egy kormányösszekötőn...érted mire gondolok.

A mi seggünket gyerekfejjel szüleink trabiban is eltudták cipelni? :D

Link to comment
Megosztás:

Most erre mondok olyat, hogy nekem fogsz esni! :D

Ugyan nincs gyerekem, de miért is nem fért volna el gyerekülés kb 1-2 évig a corsában? :D

Tény, hogy rohadt szűk lett volna...de nem szívnád a fogad egy kormányösszekötőn...érted mire gondolok.

A mi seggünket gyerekfejjel szüleink trabiban is eltudták cipelni? B)

Dehogy esek Neked, nem vok én olyan... :D

Nem a gyerek ülés a probléma, hanem a kicsi csomagtartó, ahova a babakocsit beraknám... a corsában igencsak nem fért volna el... érted? :lol:

Meg nem a kormányösszekötőn van itt a hangsúly, hanem, hogy mindez most egyszerre jött elő...

Ha a corsánál lenne, ott sem tudnám megcsináltatni most kapásból...

De jöv7en fizu, és megveszek mindent ami kell... kivéve szélvédő, mert azzal várok, hogy Tomi mit intéz az ADAM OPEL-nél... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.