Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Csak vöröshajúskodni meg ernyőzni? :lol:

Erre szokták mondani, hogy az étlapot meg lehet nézni, de zabálni otthon fogsz....

Illetve egy mindannyiunk közös ismerőse szerint, a mekibe is beugrasz egy hambira ha nagyon éhes vagy, de attól még otthon fogsz a keménytarhonyával jóllakni. :D B)

Link to comment
Megosztás:

.....Magyar út és morál (jó hosszú, de nagyon igaz):

Szemben csendes nyári 28 fokos holdfényes éjszakán szembe ködszúrófényel jönnek: Nem köd van arrafelé, hanem az autó vagy román, moldáv vagy magyar és nyugat ázsiában azért kapcsolnak ködlámpát, mert az szép.…

Na ki jutott eszembe erről?..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már így belejöttél és ennyire unatkozol, a Mantzel-t is megcsinálhatnád :lol:

Letettem róla...egyelőre.

Utcai használatra nem igazán megfelelő a mantzel, megvárim míg mantás Jani barátom elkészül vele, neki mik lesznek a tapasztalatai vele.

Amúgy a MID project is elnapolva most, egyrészt hidegben nincs kedvem kint szerelni, másrészt Zolitól kapok gyári csatikat, így a sorkapcsos gányolás ki lesz kerülve.

Link to comment
Megosztás:

Letettem róla...egyelőre.

Utcai használatra nem igazán megfelelő a mantzel, megvárim míg mantás Jani barátom elkészül vele, neki mik lesznek a tapasztalatai vele.

Amúgy a MID project is elnapolva most, egyrészt hidegben nincs kedvem kint szerelni, másrészt Zolitól kapok gyári csatikat, így a sorkapcsos gányolás ki lesz kerülve.

Ha kapsz.... :lol: Lehet, hogy elfogy. :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Aki etanolt tankol, szerintem azt érinti.

Kerekegyházán, 243Ft az E85. A másik kúton, meg 250Ft.

Ha jól tudom, itt kecskeméten már nem igazán van olyan kút, ahol 260 alatt lenne az etanol... szvl, megéri kimenni oda tankolni... :lol:

Kiszámoltam...

40km oda-vissza, kb 4liter elfogyasztott üa, ergo kb 1-1,5l lehet spórolni egy 50l-es tankolás esetén.Megéri nekem azt a 1 órát pluszban? B)

....és akkor még nem is számoltam azzal, hogy az AGIP-nál -5Ft, bár ott meg szar minőségű az etanol.

Kiváncsi lennék a minőségére...nagyon érik már egy teszt, mérés, tankolás a környező kutaknál... :D

Link to comment
Megosztás:

Kiszámoltam...

40km oda-vissza, kb 4liter elfogyasztott üa, ergo kb 1-1,5l lehet spórolni egy 50l-es tankolás esetén.Megéri nekem azt a 1 órát pluszban? B)

....és akkor még nem is számoltam azzal, hogy az AGIP-nál -5Ft, bár ott meg szar minőségű az etanol.

Kiváncsi lennék a minőségére...nagyon érik már egy teszt, mérés, tankolás a környező kutaknál... :lol:

Egyszerű... ha van ismid aki onnan jár esetleg be, akkor kannát Neki, és nincs plusz autókázás... :D

AGIP-nál, 269.9Ft volt legutóbb, -5 ft akkor is 265... :D

Nekem kollégám onnan jár be, így kannázás rlz

Link to comment
Megosztás:

Egyszerű... ha van ismid aki onnan jár esetleg be, akkor kannát Neki, és nincs plusz autókázás... :D

AGIP-nál, 269.9Ft volt legutóbb, -5 ft akkor is 265... :lol:

Nekem kollégám onnan jár be, így kannázás rlz

Van pár nagy hordóm!

Utánfutót tud húzni? :D B) :D

Link to comment
Megosztás:

Aki olvasta a BAON-t, biztos emlékszik rá, hogy a múltkorjában felborult egy autó az Izsáki úton a GAMF környékén.

Voltam ma Valkainál.Elmesélte a storyt.Emberünk kissé álmoskásan elindult a munkába egy 2001-es sedan Civiccel.Széktóiról kanyar jobbra az Izsákira.Busz jön, emberünk úgy gondolta, majd jóól legyorsúlja és bemegy elé.Kapaszkodó sáv elfogyott, a lendület kevés volt, a padka megdobta a Civic jobb elejét, éééééssss már csúszott is a bal oldali A oszlopon ill. az egész bal oldalán.Pechjére kivitte a busztésönt és egy villanykarót is, tehát a Civic totálkár lett.Noss, mivel hiteles és CASCO nincs rajta, most keresik hozzá a donort.Olyan 1.5M a javítása+ugye a büntik a rongálás miatt, mert a rendőr kb. 3 perc alatt ott volt a csattnál.....

Ez a méreg nem a Bitox! :lol:

Persze a baf@asz jelző jobban illik az emberünkre..... :D

Link to comment
Megosztás:

Kell! :D Még ha Corsa C alváz ish! B)

...

Legalább nem kéne lemondanod róla, hogy (ha áttételesen is, de) Kóóórzás legyél :lol:

...

Makkoztak vele rendesen, és sokkal kulturáltabban oldották meg a generátor helyét mint mi! :D

Van egy pár kultúrmegoldás ezen az oldalon még... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.