Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Pénteken jössz be este? Jó ha akkor beviszem?

Vagy majd hétvégén úgy is megyünk auchanba szerintem, akkor is arra vihetem.

Vasárnap is voltatok.Jöttetek szembe a Csalánosin.Éppen készültem lefordulni.Mondom de ösmerős vektor....nahááát ez a Joee! :D De már késő volt! :D

más:

Mikor vasárnap mentem le Kiskőrösre, beragadtam a város egyetlen közlekedési lámpájánál a zöldnél.Már dudáltak is rám.mentségemre szolgáljon, éppen egy Zafira OPC-t bámultam meredten! :D Ilyenkor a magamfajta hajlamos elfelejteni dolgokat...... :D

Pont ilyen volt.....

--70026.jpg

--47844.jpg

Mostanában amúgy is érlelődik bennem a gondolat egy családi egyterű felé. :) tetszenek a Mazda 2-ők is.Linket küldtem anyukának, mit szólna egy ilyenhez:

3485.jpg

A lényeg az volt, hogy tetszik meg minden, de az egyhármas motort kenjem a hajamra! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap is voltatok.Jöttetek szembe a Csalánosin.Éppen készültem lefordulni.Mondom de ösmerős vektor....nahááát ez a Joee! :D De már késő volt! :D

Szombaton voltunk, de úgy fest vaksi voltam :D

Vasárnap melóztam reggel 7-től este 7-ig, így kizárt hogy arra barangoltam volna :)

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek Zsoltiékhoz. Átnézik a vekit, hogy kell-e valamit csinálni műszakira.

Bazsi pénteken megszüntette a légzsák problémákat. Két csatit megigazított és az ülés alatt forrasztott valamit és már meg is szűnt a probléma.

Ha nem lesz zsebbenyúlós probléma, akkor kap egy horgot még műszaki előtt.

Link to comment
Megosztás:

Csabi omegájában elrepedt az üveg.

Ennek oka a gyári beépítésű ablak ragasztóanyagának elváltozása.

A 2040 Budaörs, Szabadság út. 117 székhelyű, Opel Southeast Europe Kft. elutasította azt a kérelmünket melyben segítségüket kértük a probléma kijavításában.

Nem gyári új szélvédőt kértünk, bár örültünk volna neki, de egy kínai is megtette volna csak méltányosságból ők finanszírozzák meg a kb 15.000 Ft-ot.

A telefonon elért ügyintéző hölgy nagyon kedvesen próbált segíteni, de neki is van főnöke aki nemleges választ adott.

Az OSE területi igazgatójának sem nevét sem elérhetőségét nem kaphattam meg mint ahogyan arra a vicces kérdésemre sem kaptam választ, hogy milyen autója van :)

"A "Wir leben Autos" a szenvedélyünk, az elhivatottságunk, a részletekre való odafigyelésünk, felelősségérzetünk, célunk, és igen, az önbizalmunk is.

Tehát ezek vagyunk.

Opel. Wir leben Autos."

idézet az Opel weboldaláról: http://www.opel.hu/experience-opel/wir-leb...-filozofia.html

magánvéleményem:

A felelősségérzethez hozzá tartozna, hogy nem történik olyan elváltozás az autóban ami közvetlen balesetveszélyt idézhet elő!

A meggyengült szélvédő esetleges menet közbeni további rongálódása során a közvetlen életveszély áll fent. Ez semmilyen módon nem egyeztethető össze a felelősségérzettel!

Aki ilyen problémában nem segít az Opel tulajdonosnak még ha az az autó 8 éves is, annak nincsen felelősségérzete! Vagyis nem Opeles szíve dobog.

Sajnálom, hogy nem tudok többet segíteni Csabi barátomnak, és csak bízni tudok benne, hogy a hamarosan születendő gyermekét

egy biztonságosabb autóban utaztathatja majd!

...tehát ezek vagyunk...

de én nem adom fel, szeretném tájékoztatni az Adam Opel AG -t

Adam Opel AG

Bahnhofsplatz

65423 Rüsselsheim am Main

Deutschland

Nagyon szivesen felajanlom a nemet nyelvtudasom....

Link to comment
Megosztás:

félreértettél, nincs bajom a fogyasztásával, nem szeretnék sem etanolt, sem gázt beletenni.

egyszerűen csak a kollégának ajánlottam egy jó autót, de szerintem vesz egy traktort

Ne beszélj mellé, mit néztél ki helyette? :) Remélem nem valami öreg romot amit állandóan tákolni kell? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.