Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap (v. tegnap előtt) kollégám C14NZ-én hibakódot villogtattam.Látni kellett volna a srác arcát, mikor elkezdtem széthajtogatni az irodai gémkapcsot! :D Majd újfent látni az arcát, mikor is Udi kb. fejből megmondta a hiba okát! :D Mondom neki, nálunk ez így működik! :)

Minden esetre szétkapta a hibás alkatrészt aminek az lett a vége, hogy holnap Udi lesz az aki megcsinálja neki, mert voltak fennforgások.

Ma este elugrottam anyuékhoz.Gyerekek, ha valami ócskább autóval megyek, szerintem a futómű atomjaira hullik szét.Izsák és Páhi között volt egy szakasz, ahol az út szó szerint megszűnt létezni.Itt-ott némi aszfaltdarabkák emlékeztetnek rá.

Az útjavítást persze megkezdték, kitették a 60-as/40-es/30-as táblákat.

Hogy nem tolnák teherbe azt, akiből kijöttek születésükkor!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Útszakasz jeladó és a fólia is van hozzávaló, szerintem megtudom forrasztani a régit és jó lesz. :D

Megadtam a tel.számod, Ő nem hívott fel mert egyszerűbbnek látta venni egy bontott cuccot.Lelke rajta, az Ő pénze, az Ő pénztárcája.Kétségtelen, egyszerűbb megoldás.Még ha lényegesen többe is kerül! :D 8e.ft-ért vett Fecónál egyet.

Nem is igazi Opeles! :D Főleg nem Corsás! :)

Link to comment
Megosztás:

No problem! :)

A Fékrásegítőt megnéztem 4 csavaros a tűzfal felé és két vízszintes csavarral lehet a főfékhengert rászerelni,

dob mérete kicsivel nagyobb tehát a pedálokat majd nem kell annyira taposni. Elvileg jó lesz a Corsába. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap (v. tegnap előtt) kollégám C14NZ-én hibakódot villogtattam.Látni kellett volna a srác arcát, mikor elkezdtem széthajtogatni az irodai gémkapcsot! :D Majd újfent látni az arcát, mikor is Udi kb. fejből megmondta a hiba okát! :D Mondom neki, nálunk ez így működik! :)

Minden esetre szétkapta a hibás alkatrészt aminek az lett a vége, hogy holnap Udi lesz az aki megcsinálja neki, mert voltak fennforgások.

Jól visszahívtál... :D

Link to comment
Megosztás:

No problem! :D

A Fékrásegítőt megnéztem 4 csavaros a tűzfal felé és két vízszintes csavarral lehet a főfékhengert rászerelni,

dob mérete kicsivel nagyobb tehát a pedálokat majd nem kell annyira taposni. Elvileg jó lesz a Corsába. :D

Holnap beszélünk telón.Kicserélni nem nagy művészet, át van már alakítva a felfogatása.Úgymond elő van készítve! :D

Jól visszahívtál... :)

Miután beszéltem Udival, nem tartottam szükségesnek. :D

Link to comment
Megosztás:

A Fékrásegítőt megnéztem 4 csavaros a tűzfal felé és két vízszintes csavarral lehet a főfékhengert rászerelni,

dob mérete kicsivel nagyobb tehát a pedálokat majd nem kell annyira taposni. Elvileg jó lesz a Corsába. :D

Thx a cuccot.Nem pont olyan amilyen elvileg kell, a többi már csak kreativitás kérdése! :D A végén még 236 hűtött lesz elöl! :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudom, hogy veszel ilyen gépcsodát, nem adtam volna el.

Tárcsák vannak még aszem...

Ha tudtam volna, hogy a kadett fékrásegítő is bexarik.......

Most nem aprózom el, komplett Astra fékrásegítő+22-es főfékmunkahenger.Egyik kört mind2 esetben vakolni kell majd.Ha nem jön be, jön a faragás tovább, hogy minden kerékhez külön cső menjen. :D

Értek hozzá! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudtam volna, hogy a kadett fékrásegítő is bexarik.......

Most nem aprózom el, komplett Astra fékrásegítő+22-es főfékmunkahenger.Egyik kört mind2 esetben vakolni kell majd.Ha nem jön be, jön a faragás tovább, hogy minden kerékhez külön cső menjen. :D

Értek hozzá! :) :D

ez most melyik autód?

Link to comment
Megosztás:

Ha tudtam volna, hogy a kadett fékrásegítő is bexarik.......

Most nem aprózom el, komplett Astra fékrásegítő+22-es főfékmunkahenger.Egyik kört mind2 esetben vakolni kell majd.Ha nem jön be, jön a faragás tovább, hogy minden kerékhez külön cső menjen. :D

Értek hozzá! :) :D

Ne panaszkodjál nekem! :D

Amikor tespedt vectrásként itt sírtál, hogy nincs mit rajta hebrákolni....hát tessék, itt a kihívás, leht megint agyalni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.