Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Igen + azt is mondták, hogy a GM hány tízezer alklmazottat fog elküldeni 2006 ban, mert nem megy a szekér :lol:

Pjoc-nál a pont! Hagánál kimarad a lényeg...! :D

Bizony azt mondták, hogy 2008-ig elküldenek 30.000 embert és bezárnak 12 részleget. A 30.000-es leépítéssel a dolgozók 1/4-ét elküldik...

ezáltal könnyel leesik a dobogó felső fokáról...

Link to comment
Megosztás:

Ma azt mondta két kollégám, hogy "randa" a Caravan G Astra.....! :shock:

A Metálszürkecaravangastra-szekció nevében is megsértődtem helyettetek! :lol: :lol: :lol:

A kolléganőket várjuk egy mámoros Opeltalira, aztán majd jóóóól megbeszéljük velük ezt a dolgot.Én személy szerint odavagyok a G Karavánokért. :roll: Olyan családi.nagy.Van benne hely pl. háromkerekű bringának, meg babakocsinak, meg mittudomén.............. ;)

Amúgy Lnézést, hogy nem vittem a Corsát, de előjött egy felettébb bosszantó apró hiba, és amíg nincs megcsinálva, addig nem akarom senkire rávarrni.

Link to comment
Megosztás:

Na de más kombinál sem nagyon láttam még olyan igazi szép hátsó lámpát!! Vagy legalábbis nagyon kéne keresgélni mire találnánk....egy olyan elfogadhatót!

Az meg hogy randa.... nem is tudom! Szerintem a Ford Kókusz sem szebb, meg a Golf 4kombija sem!

A Megán G Astrának párja, meg a Pögő 306 - 307meg csúnyábbak!

Az új Megane komi viszont sztem nagyonott van a szeren, egyolyant még elfogadnék így külsőleg, márha a villámos logója lenne!

Szóval én külsőre igenis szépnek tartom az Astra G kombit, meg az F -et is!

Mondjuk a dízeltechnológiát fejleszthették volna korábban is ..a fene a pofájukat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na de más kombinál sem nagyon láttam még olyan igazi szép hátsó lámpát!! Vagy legalábbis nagyon kéne keresgélni mire találnánk....egy olyan elfogadhatót!

Az meg hogy randa.... nem is tudom! Szerintem a Ford Kókusz sem szebb, meg a Golf 4kombija sem!

A Megán G Astrának párja, meg a Pögő 306 - 307meg csúnyábbak!

Az új Megane komi viszont sztem nagyonott van a szeren, egyolyant még elfogadnék így külsőleg, márha a villámos logója lenne!

Szóval én külsőre igenis szépnek tartom az Astra G kombit, meg az F -et is!

Mondjuk a dízeltechnológiát fejleszthették volna korábban is ..a fene a pofájukat! :lol:

Nem azért, hogy haza beszéljek, de a 407-es pözsi szerintem elég jól sikerült... az SW (kombi) verzióban! :lol:

De nekem az A4-es audik is nagyon tetszenek kombiban... mind a gömbölyű A4-es (a régi A4-es), mind a "kocka". Jaaa... és az új A6 kombi sem gyenge!

Link to comment
Megosztás:

Na de más kombinál sem nagyon láttam még olyan igazi szép hátsó lámpát!! Vagy legalábbis nagyon kéne keresgélni mire találnánk....egy olyan elfogadhatót!....

Nekem pl. a C Vectra hátsó lampionjai tetszenek :lol:

Vagy az új hármas BMW lámpája szintén.

2331.jpg

Ha már BMW.

Az e30 lámpái igen, az e36 lámpi nem, stb.

Link to comment
Megosztás:

Nekem pl. a C Vectra hátsó lampionjai tetszenek :D

Vagy az új hármas BMW lámpája szintén.

http://www.bmwpower.hu/magazin/2005-04-21/...mages/2331.jpg[

Ha már BMW.

Az e30 lámpái igen, az e36 lámpi nem, stb.

Najóóóó de a Béjemvén kííívűűűl! :D :D :D

A Bömös nálam külön kategória! Még akkor is, ha a fórumlakók felakasztanak ezért! ;)

Nekem a Carina E kombija, és a Passat teli elejű utáni kombija is tetszett még!

A C Vectráé nekem nagyon nem jön be, a 4 ajtósé igen, de a kombijééé! :lol:

Viszont ha nézted a Zafira képet amit a neki megfelelő topikba linkeltem..... vaoooo!

Na olyan lesz az én ótóm, ha cserélem a naffiút! :lol: :lol: ...csak még nem tudni mikor! :wink: ...ja és 150 lótos dízel lesz! 8)

Johhny! Nekem a Citromos ótó akkor sem kellene ha ingyé' adnák!

De francia autó alaphelyzetből nem kellene! Viszont dizájnolni nagyon tudnak, az tény kérdés!

...bár a GM tudna úgy! Elmentem a General Motors amerikai oldalára,megnéztem az "alom többi kölykét" is... hát mit mondjak??? Nem voltam elragadtatva, télleg igaza volt a TV -nek, nem szép ótókat gyártmostanság a GM!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a kombik mostanság elég jól sikerültek, nekem is azok jönnek be, mióta családom van.De kár vitázni a presztízsmárkák kombijairól, mert azok alapból szépek is, meg jók is, szal ezért olyan drágák.

Nekem személy szerint a 307SW nem jön be.A 407SW pedig már nem ugyanaz a kategória, ezt az ára is tükrözi.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.