Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kecskeméti parkolás élményei:

tavaly a bérlet a 3,5t alatti autóimra egységesen 3000 Ft/hó volt és ha legalább 6 hónapra vettem, akkor -10%

idén a forgalmi szerint állítják ki a tgk és szgk bérleteket

a tgk természetesen dupla annyi

tehát az astra 7200 Ft/hó

a hiace 7200 Ft/hó

ez hány százalékos áremelés?

de ha z nem lenne elég a kedvezményes lakossági

2010: 200 Ft/hó

2011: 270 Ft/hó 35% infláció

de ha a cégnek személyautói lennének akkor 3600 Ft/hó de akkor meg fizetni kellene 15.000 Ft cégautóadót és nem igényelhetnék vissza áfát a javítás és üzemeltetés költségeiből

amúgy f4sza minden Magyarország...

Link to comment
Megosztás:

amúgy f4sza minden Magyarország...

Személyes véleményem az, hogy akár a parkolótársaságot, akár a közterületes majmokat nézzük, szemét lehúzós banda az egész.Megérteném a parkolási banda létjogosultságát, ha normális őrzött parkolókért fizetnék ki egy valag pénzt amiket ŐK tartanak tisztán, és vigyáznak az autóinkra a parkolási díjért cserébe.De egy nagy lóf@szt!

A közterületis majmokat is megérteném, ha azt látnám, hogy a felügyelő személyesen veszi fel az eldobott csikket vagy csokipapírt, és tenné a szemetesbe, aki pedig eldobta azt jóól megbírságolná.De mint tudjuk ezek is csak pénzt húznak le rólunk, és kicsit sem teszik élhetőbbé Kecskemétet.

Ez egy roh@dt korrupt öltönyös maffia, és azért jöttek létre, mert erre jogszabályi háttért biztosítottak saját maguknak. Túl sok az éhes száj......túlságosan is sok.Kérdés, meddig mehet ez még???????

Férg@ek! :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tud valaki G astrához szép első lököst vagy esetleg olyat aki felújítja? :)

Van egy olyan nevű oldal hogy Google!Ha ide beírod akkor valószínű hogy kidobja!A racing-bazáron biztos van!A felújítást meg egy fényező is meg csinálja!

Link to comment
Megosztás:

Vagy lehet nem is prűd hanem legyen modern gondolkodású!Azért fogalmaztam így hogy a más nemi identitású embereket ne sértsem meg!Vagy csak érzékeny a kicsi Kari lelke! :) :D :D

Más nemi identitású? :D

Én nő vagyok,de nem zavarnak a Losi belinkelt elemei. :D Már, ha erre gondoltál. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.