Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Megoldás:

-Eszközök-Beállítások-Biztonság-Webhelyjelszavak megjegyzése-kikapcsolás= Láss csodát, sikerült belépnem! :)

Pedig a múltkor mondtam, hogy ne jegyeztesd meg a jelszavad, mert ff nem szereti.

Chrom tényleg jobb, gyorsabb.

Köszi Joe, jó lett mindkettő.

Link to comment
Megosztás:

Pedig a múltkor mondtam, hogy ne jegyeztesd meg a jelszavad, mert ff nem szereti.

Már alakul a dolog.A csoporton belül igen szép pontszámra tettem szert így, hogy az első 35e.db Hárpiám körpályára állt! :D

Még kifejlesztem a Fregatt dolgot, aztán rágyúrok a felszíni termelés növelésére az Iparban.Jóó lesz ez! :)

Link to comment
Megosztás:

Vektorom ma jelezte, hogy elfogyasztott egy újabb liter olajat.Gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy 10e.km-es csereperiódus alatt megeszik 3L-t. Olyan 2500km-ként 1L-t.Városi használat, sűrű hidegjárat, csillaggarázs....ennyi bele fér. :)

Hm. Enyém nem szereti ennyire, pedig hidegen van valami hangja. Nemtom milyen hang, de majd egyszer megmutatom valakinek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.