Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Engem is elkapott a göthösség - de csak azért se mentem táppénzre! leutóbb is levontak a fizumból 30 ezer forintot 3 napra. :D De nem azért, mert ennyi a napi bérem, sőőőőőt! Nem is értem..... :)

Én is így kezdtem, de mikor már jártányi erőm alig volt csak maradt a táppénz.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Te jóóó ég,hogy szóóól az a kvatróóóóóó :)

Valószínűleg nem gyorsabbak a mai csúcs-raligépeknél a stopperrel szemben, ellenben biztos vagyok benne, hogy sokkal erősebbek, egyszerűbbek, nyersek és ezért összehasonlíthatatlanul kezelhetetlenebbek bármelyik WRC-nél. És - eretnekség vagy sem - nem hiszem, hogy bármelyik, mai gépekhez szokott pilóta képes lenne velük így autózni, mint azok, akik alatt megszülettek, kiteljesedtek majd kihaltak. Ezt csak ők tudták, tán tucatnyian, hihetetlen egyensúlyérzékkel táncolva a penge élén egy kőbunkóval hadonászva. Iszonyat, milyen tudás lehet ezekben a fejekben-karokban-lábakban, csak a felét, csak a felét kérem...
:D

FUCK KEN BLOCK!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

Iitthon miért nem tudok belépni vajh' a csillagködbe?A céges gépről símán megy, itthonról többszöri F5-tel is azt írja ki, hogy hiba történt.

Mit állítsak át a Firefoxon, mert gyanítom a böngésző "viccel".

Amúgy csak ennél az oldalnál.

Megoldás:

-Eszközök-Beállítások-Biztonság-Webhelyjelszavak megjegyzése-kikapcsolás= Láss csodát, sikerült belépnem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.