Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A világ legrövidebb meséje:

Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú aki megkérdezett egy lányt:

- Leszel a feleségem?

A lány azt mondta:

-NEM!

A fiú ezután boldogan élt, horgászni, siklóernyőzni járt a barátaival,

sört vedelt és akkor szellentett, amikor csak akart.

Jééééé,ez én vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Itt klubbon belül elég igényesek vagyunk ami a szerelőket illeti (korzások egy lépést hátra! :D ) .Az ajánlott Úriember is klubtag, és szintén egyhetes géasztrája van.Számot hiába adnék, nap közben nem veheti fel.Keresd meg személyesen. :)

Köszi szépen!!!!Nem engedem,h bárki hozzá nyúljon a kicsi kocsimhoz!Majd megkeresem!Még egyszer köszönöm az infót!

Link to comment
Megosztás:

Rám férne már. Szombaton kezdődött, és gondoltam pár nap alatt lezajlik. Aztán ma eljutottam arra a pontra, hogy az orvostudomány segítségét kérjem. :)

Én vasárnap este kötöttem ki az SBO-n.Mivel már reggel is 39.4-el indítottam, aztán sikerült átlag 37 körül tartani, majd vasárnap este nekierősödött, mondom facom.Úgyhogy én is antibiotikumon élek.Most már a kisebbik lány is.... :D

Link to comment
Megosztás:

Én vasárnap este kötöttem ki az SBO-n.Mivel már reggel is 39.4-el indítottam, aztán sikerült átlag 37 körül tartani, majd vasárnap este nekierősödött, mondom facom.Úgyhogy én is antibiotikumon élek.Most már a kisebbik lány is.... :)

Én szombat délután óta küzdöttem. Tegnap már feladtam és csak elmentem íratni lószérumot. Úgy fest makacsabb ez a valami, mint a szokásos :D

Link to comment
Megosztás:

ARAB DIÁK LEVELE ÉDESAPJÁNAK "Drága Apu! Berlin csodálatos város, az emberek kedvesek, és nagyon jól érzem magam itt. De szégyellem magam, hogy az egyetemre egy színarany Ferrari 599 GTB-vel járok, mikor az összes tanár és diák vonattal jár. Fiad, Nasser" "Imádott Fiam! Átutaltam húszmillió dollárt a bankszámládra. Ne hozz szégyenbe minket! Vegyél egy vonatot te is. Ölel, Apád" :)

Link to comment
Megosztás:

Végy egy pici gryzli medve szemöldökét majd tégy hozzá 2darab fehér cápa pikkelyt és kell még komodói sárkány gyík nyála!Tetszés szerint ízesíthető eme tea!Jobbulást! :)

Sajna nekünk ezek hiányoznak a háztartásunkból. Esetleg tudsz adni? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.