Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én azért szeretem a havat, meséljetek milyen volt az évzáró buli???? :smt026
Jó volt, jót ettünk, ittunk, dumcsicsuztunk.

Sokat röhögtünk is, főleg a tejszínhabos fagyin...... (igaz J0hnny ?)

Reméljük a következőn, már te is részt tudsz venni.

A hófogó tálcákat nekem is elő kéne keresnem, tavaszal jól elraktam.....valahova....

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ezzel a téligumicsere és tsai dologgal én is bajban vok, mert a GSI alatt a fehér nyári papucsai vannak, aztán ma éppen próbálgattam a határait, és valljuk be őszintén elég gyorsan sikerült megtalálni.Szal most bajban vok, mert egyenlőre max. 2db téli gumi beszerzésére van keret.Aztán a maradékot meg majd decemberben pótolom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát erről jól lemaradtam.

Sem'baj, a délelőtt folyamán Joee cartárs hathatós segítségével megoldódott a dolog.Semperit Direction Grip, 185/60-14, igaz használt, de használható állapotban.Mindezt "csak" 16e.-ért.Most örülök.De nagyon. Amúgy a marso.hu-n egész jó véleménnyel voltak erről a gumiról, függetlenül attól, hogy náluk jelenleg nem lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel főnökkel jól indult a meló. Elindultunk reptér felől a klub petrolhoz tankolni. Odafele nyomtunk egy 180 fokos fordulót rögtön a vasút után, 10 perccel később visszafelé egy majdnem 360 sikerült : :shock:

Hát nem voltam nyugodt ezek után mikor kifordultunk a főútra(44es)...

Link to comment
Megosztás:

Sem'baj, a délelőtt folyamán Joee cartárs hathatós segítségével megoldódott a dolog.Semperit Direction Grip, 185/60-14, igaz használt, de használható állapotban.Mindezt "csak" 16e.-ért.Most örülök.De nagyon. Amúgy a marso.hu-n egész jó véleménnyel voltak erről a gumiról, függetlenül attól, hogy náluk jelenleg nem lehet kapni.

Semperit-et kapott Reni Uno-ja is. Bár ott nem hiszem, hogy túl nagy igénybevétellel kell számolni :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziszi, Speed, a hirdetést az eladó topicba írjátok, mielőtt kimoderálnak benneteket. (és csak egyszer, mert még sárga lapot is adhatnak érte)

Köszi az észrevételt... de mivel én Kecskeméten vagyok... és elsősorban a szekció társaknak ajánlottam, gondoltam beírom ide is... és legfőképp azért mert én nem olvasok más topic-ot és nekem soha nem tűnne fel, ha ott van ilyen. GOndoltam itt hatékonyabb... szembetűnőbb...

Szóval ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Jó a hó csak kevés esik mostanában ;)

Jó lenne kipróbálni mit is tud a Vectra az ABS-en kívűl :lol:

Pénteken meet?

19:30

hol?

Valóban kevés a hó :D

Ilyankor szeretem amikor leesik, de azt nagyon úúútálom mikor olvad.

Részemről OK a péntek.

A hely meg mind1 csak enni is adjanak :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:  :lol:  ;)  

Jééé! Most mondják a TV -ben.. a General Motors a legnagyobb autókonszern a világon!!

Én aszittem a Ford a legnagyobb, és a Toyota a második!  :oops:  :oops:  :oops:

Igen + azt is mondták, hogy a GM hány tízezer alklmazottat fog elküldeni 2006 ban, mert nem megy a szekér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.