Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tekintettel arra, hogy hónap úgyis tanálkozunk én a mai CP -t (is) ::oops: ...kihagyom, majd holnap....

Apropó... holnap milyen módomn is megyünk fel akkor?? Lesz szekciós vonulás?? Mert ha nem akkor mi Turnerrel kicsit korábban gurulunk fel Gregékig oszt onnan meg Ők "visznek" bennünket!

Hogy legyen?

Mi tomival azt beszéltük ma meg,hogy 3kor tali a penny parkolóban és onnan a régi 5-ön fel a tesco-ig!Aztán onnan Fútó Gabi vezet majd!

Link to comment
Megosztás:

Holnap az Asszonytárssal megyünk az évadzáróra! Végre megint találkozunk! Bocs, a CP-kre nem mentem, de mentségemre: a suli miatt, ha otthon lehetek alszom vagy tanulok.

Csak egy darabig bírtuk a hideget, aztán kivonultunk a La Verdébe, és már megint pinzát ettünk.Amolyan finom fajtát.Átsülve.Rendesen.Gepárdnak is ízlett.

Első a tanulás!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

1X elviszünk oda!Majd 1eztetünk, hogy mikor tudtok jönni, aztán úgyhát.Amúgy nem kell annyira bejönni a központba, a dunaföldvári úttól kb. 3km-re van! :!: Közel az Auchanhoz.

Előre is kösz! A gsi-t holnap megnézhetjük! Mennyire van kész?

Link to comment
Megosztás:

Gsi, holnap nem lesz, mert Wolfinak családi progi van és nem tudnak jönni.

Tanulás fontos el van nézve a távolmaradás.

A pizza tényleg jó volt, itt már legalább meg is volt sütve rendesen.

És a pincér sem próbált jópofizni, másik jó pont.

Sziszi, Speed, a hirdetést az eladó topicba írjátok, mielőtt kimoderálnak benneteket. (és csak egyszer, mert még sárga lapot is adhatnak érte)

Link to comment
Megosztás:

Gsi, holnap nem lesz, mert Wolfinak családi progi van és nem tudnak jönni.

Tanulás fontos el van nézve a távolmaradás.

A pizza tényleg jó volt, itt már legalább meg is volt sütve rendesen.

Kösz az elnézézéséteket, tényleg el vagyok foglalva. Én innen egyenesen felfelé megyek, majd az M7-M1-es bevezetőn keresem az utat. Sajnálom, hogy nem megyek veletek, de az nagy kerülő lenne. Jócskán időben indulok, mert itt és nálatok is havat ígértek. Ha előbb érünk oda az még jobb is, mert tudunk a kocsik körül dumalni egy kicsit.

A holnapi viszontlátásig: Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.