Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sok boldog szülinapot mindkettőtöknek !!!!!

Ha jól sejtem akkor a 18. ;) :D :) :D <_< :icon13:

Hatááreset! B) :lol: -_-

Egyébként megjöttek a Gepárd közbenjárásával, a soltvadkerti gumiskapcsolattól intézett téli gumik a Vectrára.Kettő szinte új, kettő pedig erősen 65-70% körüli, de éppen elég a profilmélysége.Bár eltérő profilúak, de párban vannak, viszont mind a négy Pirelli.

Hétfőn megyek Darányi doktorhoz felrakás céljából.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volt ugye az alapjárat problémám. Vagy nincs, autó beindul, aztán leáll, vagy melegen ingadozik 650-900 között és észrevehetően egyenetlenül jár a motor. Illetve menet közben kuplungolásnál leesik 650 körülre, visszalendül 1200 köré, majd ingadozva beáll normális érték körülire.

Meg volt ma a pillangószelepház takarítás, nem javult a dolog. Ha levettem a szívótoroktól a levegőcsövet, ugyan ez a jelenség. Cseréltem trafóhidat próbaképp, nem változott. Cseréltem gyertyákat, nem változott.

Nem igazán van több ötletem.

Ha esetleg valakinek van, azt örömmel venném.

Tárolt hibakód egyébként nincs. Vagyis egy van 0400- EGR, de ze valószínű azért, mert le van zárva.

Előre is köszi, ha valakinek van ötlete!

Kellemes napot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volt ugye az alapjárat problémám. Vagy nincs, autó beindul, aztán leáll, vagy melegen ingadozik 650-900 között és észrevehetően egyenetlenül jár a motor. Illetve menet közben kuplungolásnál leesik 650 körülre, visszalendül 1200 köré, majd ingadozva beáll normális érték körülire.

Meg volt ma a pillangószelepház takarítás, nem javult a dolog. Ha levettem a szívótoroktól a levegőcsövet, ugyan ez a jelenség. Cseréltem trafóhidat próbaképp, nem változott. Cseréltem gyertyákat, nem változott.

Nem igazán van több ötletem.

Ha esetleg valakinek van, azt örömmel venném.

Tárolt hibakód egyébként nincs. Vagyis egy van 0400- EGR, de ze valószínű azért, mert le van zárva.

Előre is köszi, ha valakinek van ötlete!

Kellemes napot!

Küldtem pü-t! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma este rossz helyen parkoltam.Vagy is ott parkoltam ahol olykor megállok lassan 4 éve, a nagy Posta mögötti kis utcában.Nem hosszú időre, jó ha volt 10 perc.Mire kiértem, egy xarrá ázott cetlit találtam számomra érthetetlen szöveggel a Corsa ablaktörlője alatt, hogy enyhén megsértettem a közlekedési szabályokat, ezért megbírságol a kecskeméti közterület felügyelet 5000ft-ra.A FELJELENTEM pedig vastagon át van satírozva, tehát aláhúzásnak kicsit sem nevezhető.Az egész formaisága jelen esetben megkérdőjelezhető.Vagy is inkább vicc.Aláírás gyanánt valami kirixkrax, meg talán számok.Nem láttam rajta sem sorszámot, sem pecsétet vagy ezek nyomait.

Kétségtelen, hogy az utca elején kint van a megállni és várakozni tilos tábla, ill. a kiegészítő tábla is, hogy kivéve Posta G.K. Eddig értem is.

De......évek óta a hozzám hasonló szülők akik nem találnak parkolóhelyet a Kálvin téri parkolóban, használják ezt a "törvénytelen" lehetőséget parkolásra.A Magyar Posta Zrt. autóit soha senki nem tartja fel, lévén azok sokkal később (v. korábban?) szoktak ott parkolni.

Természetesen a teóriám meg van eme közterületis anyai ági felmenőjének úgy a nemzetiségéről mint eme felmenő foglakozásáról.Továbbá némi kapcsolatot gyanítok a Zsiráffal is, és persze kívánom neki, hogy a WC-n kizárólag a tüskés hátú barátai jöjjenek ki belőle.

Mondjuk arra azért kíváncsi lennék, hogy a korábban mögöttem parkoló Touaregre is tett-e, valamint mit keresett ott este 18:00 körül (munkaidő után jóval) az éppen szakadni kezdő esőben, ill. az is, hogy a megjelenéséhez van-e köze pl. annak a portásnak, aki a Posta hátsó bejáratánál felvigyáz.Vagy ne keressek folyton összeesküvés elméleteket? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.