Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy hónap múlva megyek Kecskemétre egy 3 napos továbbképzésre és a Pálma Hotelben lesz a szállás. Tud valaki róla? Van parkolója, vagy az utcán kell állni? Állítólag benn van a központban valahol.

A google szerint, ez bent van az Arany János utcánál... a Könyvtár mögötti részen... mélygarázsban van parkolási lehetőség a vendégek részére...

000170479_palma_hotel.jpg.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tippelek, ez egy E34.Legalább is a szögletesebbnek látszó oldalablak keretekről ítélve.Ill. A bal hátulján a tűzoltó háta mögött látszik egy élesebb csík ami az E34 oldalán fut végig.

Háááttt, ha megnézed az orrát, ott gömbölyű hűtőmaszk maradványa, meg hátul a kilincs is újabb generációra utal, meg a felni is elég új, mondjuk ez utóbbi nem sokat jelent.

Link to comment
Megosztás:

Baazzkii! Nézzétek meg a képet.Nagyon durva... :) :D <_<

Sok ember sokszor felteszi magának a kérdést, hogy minek vegyen ilyesmit, hiszen úgy is baróó sokba kerül, meg a fenntartása meg ilyenek.Hát ezért. :icon13:

Azért azt se felejtsük el,hogy ott 70-es tábla van és ahogy nézem ezt nem 70-es sikerült összehozni...

Akkor sem vennék BMW-t,sajnos rögtön besorolnak egy kategóriába.Inkább vennék Honda Accordot,Volvo-t vagy Saab-ot.

Link to comment
Megosztás:

Turcit úgy látom a szívükbe zárták. <_< :)

Igaz az én kocsimról is készült pár jó kép.

A helyzet az tettem is érte rendesen! :D Viccen kívül nem gondoltam volna így jövök haza Szerbiából!De hát a hülye magyarba benne van az elő ítélet amit lassan nekem sikerül elhagyni,na nem minden népcsoport felé!Az is tény hogy a Szerb fiúk nagyon ki tettek magukért!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.