Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Fogságban élő állat nem szaporodik! :D

Egyébként rájöttem, hogy a feelingelés mellett mire jó még a Korzi.Mikor egy átkorzázott délután után bele ülök a Vectrába, mindig elcsodálkozom, hogy micsoda fa@sza verda a Vectra! :D Kényelem, csöndesség, miegymás.... :D

Tegnap meg láttam egy szép szendvicset.Egy Megane Kombi akart a Hullám felöl lekanyarodni a Hetényi útról az SOS felé.A mögötte jövő Mazda 6 kombi megállt.....a mögötte érkező Mondeo az újabb fajtából meg nem.....Így szaxerűen rátolta a Mazdát a Megane-ra.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként rájöttem, hogy a feelingelés mellett mire jó még a Korzi.Mikor egy átkorzázott délután után bele ülök a Vectrába, mindig elcsodálkozom, hogy micsoda fa@sza verda a Vectra! :) Kényelem, csöndesség, miegymás.... :D

Ismerős az érzés...trabiból astrába! :P

:D

Én leszek a lekvár a buktában, a kakaós csiga közepe, az első korty sör, az ajándék ló foga,én leszek a vágy villamosa, én leszek a csülök a gulyásban, én leszek az az apró pici kis husi amit olyan rohadt nehéz kiszedni a dolgozó lány homárnak ollójából... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

...

Én leszek a lekvár a buktában, a kakaós csiga közepe, az első korty sör, az ajándék ló foga,én leszek a vágy villamosa, én leszek a csülök a gulyásban, én leszek az az apró pici kis husi amit olyan rohadt nehéz kiszedni a dolgozó lány homárnak ollójából... :) :D :D

Danika! Ne kelljen kétszer szólni! :D

Link to comment
Megosztás:

Én leszek a lekvár a buktában, a kakaós csiga közepe, az első korty sör, az ajándék ló foga,én leszek a vágy villamosa, én leszek a csülök a gulyásban, én leszek az az apró pici kis husi amit olyan rohadt nehéz kiszedni a dolgozó lány homárnak ollójából... :) :D :D

Janika: már megint mit csinálsz, átkopogtak a szomszédok :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Uraim 1000 köszönet miondenkinek megoldodott a fűtéskapcsoló problémám kemény 20 Ft-os dióda baja volt az előtétellenálláson :D

Akkor ez költséghatékony volt. :P

Ma esti story:

Gondoltam elmegyünk megnézni feleség 1.0val a Csalánosi út mint elkerülő szakasz teljes vonalát, az Izsákin kimetünk az Aldiig, ott a bakháton át ami a két sávot elválasztó terelőszigetet áthidalja, és már indultunk is.Kicsit fura volt, hogy a nagy Miska tüzép előtti részen egy rendőrautó leledzett, de mitnekem, hiszen az autóval minden okés, papírjai rendben, mi baj lehet.Így hát elmentünk a rendőrautó mellett, és elkezdtük csodálni az új utat.Azért a tükörből láttam, hogy bizony a rendőrök megfordulnak, és elindulnak.Utánunk, majd mikor nagyon közel jöttek, feltolták a fényhidat.Akkor már gondoltam, hogy átsz@bás van.Mire kiszálltak, össze raktam a papírjaimat és kiadtam.A miért állítottuk meg kérdésre persze nem tudtam a választ.Mint kiderült, az Aldi felöl a Búzavirág becsatlakozásánál van egy behajtani tilos tábla, amit én szakszerűen figyelmen kívül hagytam, lévén az előttem éppen forgolódóval voltam elfoglalva, és szépen beszambáztam a rendőrök előtt a behajtani tiloson.

Nemkicsit döbbent arcot vághattam, mert a rendőr srác elintézte egy szóbeli figyelmeztetéssel, amiért én nagyon hálás voltam, lévén emlékeim szerint egy ilyen produkció igen vaskos tétel szokott lenni.Felírták az adataimat meg ilyenek, tehát átment a dolog egy szimpla ellenőrzésbe, és utunkra engedtek amiért én nagyon hálás vagyok.

De......Ki a búbánatos széllelbélet, etióp zsiráf nyakú kibeb@aszott telibeqúrt kur@va anyja tette ki azt a szájbatekert telibev@ert táblát?Hogy a feje szak@adt volna le a szülőszobán.S, a másik kérdés, vajh a rendőrök ezt honnan tudták, hogy a hozzám hasonló bamba pa@rasztok ezt a táblát még véletlenül sem fogják észre venni?Ba@sszam telibe a sok sz@arházi parasztot!!! :) :D :D :D

Elnézést, hogy vulgáris voltam, de ez a fajta elintézési módja a dolgoknak számomra elfogadhatatlan.Ha kész van egy út, és át is adták akkor mi a bánatos f@aszért nem lehet használni?Főleg, hogy ÉN adófizető vagyok, és az ÉN adóforintjaimnak is egy jelentéktelen része benne van ennek az útnak az elkészítési költségében???? Fene ette meg azt a ledér eget!! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez költséghatékony volt. :P

Ma esti story:

Gondoltam elmegyünk megnézni feleség 1.0val a Csalánosi út mint elkerülő szakasz teljes vonalát, az Izsákin kimetünk az Aldiig, ott a bakháton át ami a két sávot elválasztó terelőszigetet áthidalja, és már indultunk is.Kicsit fura volt, hogy a nagy Miska tüzép előtti részen egy rendőrautó leledzett, de mitnekem, hiszen az autóval minden okés, papírjai rendben, mi baj lehet.Így hát e....................Ki a búbánatos széllelbélet, etióp zsiráf nyakú kibeb@aszott telibeqúrt kur@va anyja tette ki azt a szájbatekert telibev@ert táblát?Hogy a feje szak@adt volna le a szülőszobán.S, a másik kérdés, vajh a rendőrök ezt honnan tudták, hogy a hozzám hasonló bamba pa@rasztok ezt a táblát még véletlenül sem fogják észre venni?Ba@sszam telibe a sok sz@arházi parasztot!!! :) :D :D :D

Elnézést, hogy vulgáris voltam, de ez a fajta elintézési módja a dolgoknak számomra elfogadhatatlan.Ha kész van egy út, és át is adták akkor mi a bánatos f@aszért nem lehet használni?Főleg, hogy ÉN adófizető vagyok, és az ÉN adóforintjaimnak is egy jelentéktelen része benne van ennek az útnak az elkészítési költségében???? Fene ette meg azt a ledér eget!! :D :D

Leszögezném, hogy maximálisan igazad van. De ez úgy van, már az átadáskor is megmondták, hogy az csak egy formális ünnepség volt, a forgalomnak még ELVILEG nincs átadva. Mi sem bizonyítja jobban, hogy az Aldi felöl még mindig csak trükközve lehet rá felhajtani. Ennek oka, hogy ELVILEG még csinálnak ezt-azt, pl szervízutak, felhajtók stb, természetesen jó magyar tempóban, így a forgalmat ELVILEG november elején engedik rá. Ennek ellenére én is használom, én tudtam is, hogy ott van az a tábla,amit említettél, csak eddig nem foglalkoztam vele, de ezek szerint jó lesz figyelni, mert úgy tűnik, hogy a kecskeméti rendőröknek jelenleg nincs jobb dolga, mint hogy ott vadásszanak a közlekedőkre....

Link to comment
Megosztás:

Igen, az a tábla ott van mindkét végén az útnak... igaz, a táblát ezért is lehet benézni, mert a PIROS szín rajta, már igencsak halovány narancssárga színű...

Ma én is arra jöttem haza, és szintén nem foglalkoztam ezzel a táblával... de mostmár akkor énsenem fogok arra az útra addig felhajtani, míg a két végéről el nem szedik a betontömböket... :)

Link to comment
Megosztás:

igaz, a táblát ezért is lehet benézni, mert a PIROS szín rajta, már igencsak halovány narancssárga színű...

Mielőtt jöttem volna melóba, vissza mentem, és megnéztem.A tábla tényleg ott van, de ahogy írtad kissé halovány.Ez kb. annyit jelent, hogy ha oda mentem kb. 1m távolságra, akkor lehetett normálisan látni, hogy mi is az.Szóval hatványozottan bassz@ák meg! :D :D :D

de ezek szerint jó lesz figyelni, mert úgy tűnik, hogy a kecskeméti rendőröknek jelenleg nincs jobb dolga, mint hogy ott vadásszanak a közlekedőkre....

De van.A melóhelyen éppen KVztunk, és az udvarról jól lehet látni a Bertrans előtti placcot.Ugye mint köztudott, a kurv@ákat szokták erre a vidékre kihozni "melózni".Mohó járőreink lekapcsolt lámpákkal itt száguldoztak, kuncsaftra vadászva akinek sok pénzt megér az, hogy ne derüljön ki az, hogy éppen illegal-ba járt.....

Miféle elb@aszott világ ez? :)

Link to comment
Megosztás:

De van.A melóhelyen éppen KVztunk, és az udvarról jól lehet látni a Bertrans előtti placcot.Ugye mint köztudott, a kurv@ákat szokták erre a vidékre kihozni "melózni".Mohó járőreink lekapcsolt lámpákkal itt száguldoztak, kuncsaftra vadászva akinek sok pénzt megér az, hogy ne derüljön ki az, hogy éppen illegal-ba járt.....

Miféle elb@aszott világ ez? :)

Na ez mondjuk nem fenyeget :D sem az, hogy arra járjak ilyen ügyben, sem az, hogy izgasson kiderül-e :D ha már kurv@zni akarnék, akkor inkább innen válogatnék : http://www.videkilany.hu/

Link to comment
Megosztás:

Ez sajna demagógia! :D Ilyen a világ!Nekem nem tetszik de akkor is ezek mennek!A többiről még szó se esett!Lassan 50Ftért agyon csapnak,10 éves kölykök ölik egymást!Eltűnt a tisztelet a megértés és az oda figyelés az emberekből!Ehhez jön még a bürökrácia adta örömök mit pl. ez is!De ez nem változik így ha bosszantó is kár rajta idegeskedni!Így ez demagógia! :)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként megnéztem a B Corsa Gsi-ket a használtautón... háááát, elég gázak vannak.... :D

Ja, és tegnaptól ECTRA -m van, mert elhagytam a V betűt!!!!! Mivel a T is mozog, nemsokára ECTA leszek.....

Majd jön a tavasz, és csak úgy dobálják el őket, figyeld csak meg.Télbe menve elég kevés korrekt állapotban lévő verdát akarnak eladni.Én éppen ma láttam egy nagyon szép B GSi-t itt kméten a kis TESCO parkolójában.Bár a Fast and Furious kipuffdob kicsit kajla volt alatta.Egy Irmscher jobban állt volna alatta.

A feliratod meg lehet, egy botcsinálta feliratvadász kurtította meg.Mer' ilyenje még pont nem volt otthon....

Mára kisimultak a tegnap esti rendőrös ráncaim, mert voltam kint repülni délután.Úgyhogy lesz.phatnak. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.