Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Gratulálok a vizsgához, szülők pedig ilyenek kell, hogy valaki aggódjon is értünk. :D :D

De bakter Udi, 34 éves vagyok.Ugrottam ejtőernyővel, és csináltam pár cifra dolgot.A repülésnek ez az egyik legbékésebb formája, erre azzal oltanak, hogy gerincsérülés meg ilyenek.Ki sem próbálná egyik sem, fogalmuk sincs, hogy ha az ember nem tépi állat módon a cuccot, és nem repül gázos időben, akkor nem lehet baj.Cserébe olyan élménnyel lesz gazdagabb, amit más földhöz ragadt ember soha a büdös életben nem fog megtapasztalni.(széndékosan nem írtam azt a szót, hogy besz@ari :D )

Tehát értem én, hogy aggódnak de próbáljanak megérteni.Na ezt nem teszik meg. :)

Egyébként nagyon köszönöm! :D A következő csörlés már 1040m kötéllel fog történni, ami használható szél esetén 350m-400m körüli csörlési magasságot jelenthet....

Telepített csörlőnél ez egy jó érték.Kalocsán a legördülőn pályairányú szél esetén nem ritka az 500-650m sem.....

Link to comment
Megosztás:

Se turbó, se új ködlámpa, se ép mocitető..............

Még jó, hogy Tomi nem sérült

Khmmm...Ne dramatizáljuk azért túl,másfelöl Tomi mellett ülve azért tudom,hogy nem éppen ártatlan bárány ő sem.

Megesik,amúgy is ráfért már a pirosra egy tatarozás! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne hogy a ventillátorom csak 4-es fokozatban müködik,megnéztük a kapcsolot ki is mértük az rendben is volna.

Lenne valakinek valami ötlete hogy merre tovább hol keressük a problémát?

Köszönöm szépen :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne hogy a ventillátorom csak 4-es fokozatban müködik,megnéztük a kapcsolot ki is mértük az rendben is volna.

Lenne valakinek valami ötlete hogy merre tovább hol keressük a problémát?

Köszönöm szépen :)

Fűtőventillátor ellenállása vagyis termisztora ment tönkre.Csere.Bontó.

Link to comment
Megosztás:

Fűtőventillátor ellenállása vagyis termisztora ment tönkre.Csere.Bontó.

Forrás elektronikába kell bevinni, és kicserélni rajta az ellenállást vagy mit.

Pár száz forint.

Ha olyan mint az enyémben.

Köszi a jókívánságokat!

Losiéknak Sok Boldog Házasságit!!!

Link to comment
Megosztás:

Forrás elektronikába kell bevinni, és kicserélni rajta az ellenállást vagy mit.

Pár száz forint.

Ha olyan mint az enyémben.

Köszi a jókívánságokat!

Losiéknak Sok Boldog Házasságit!!!

Ugyanaz aszem,opel akkor még nem variált annyit. :D

Losi!

Az akasztott fogoly mosolya sem őszinte! :)

Link to comment
Megosztás:

GEPÁRD!

BOLDOG SZÜLINAPOT! :)

Csatlakozom! :D

Losiéknak Sok Boldog Házasságit!!!

Thx!Megvolt! :D

Losi!

Az akasztott fogoly mosolya sem őszinte! :D

Fogadj meg egy jótanácsot!Sose' nősülj meg ha nem akarsz bajt a nyakadba.Gyerek legyen meg minden de a többi...pff.... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.