Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajnos itt szvsz. nem lett jó vége a dolognak, mert innentől kezdve az ugró jó esetben csak a karját törte el.Rosszabb esetben vele együtt száll le a gép........amit vagy túlél, vagy nem.

A tok nyílása után a jobb karja átfűződött a felszakadó zsinórzaton, és bele gabalyodott.A hab a tortán, hogy a mentőernyő is a hátán van a képek tanulsága szerint, ami valószínű SOS rendszerben nyílik, tehát amíg nem gombolja le a főernyőt ami nyitja a mentőt, nincs menekvés.

A leoldózárak valszeg a két vállnál vannak, amiből a befűződött kar miatt ami feszítés alatt van, a jobbost nem tudja nyitni.

Ez oltári szívás.Nekünk ezért kellett keresztbe fogni a mellhevedert kiugrás közben, hogy ilyesmi nem fordulhasson elő.

Udi erre a tanúm, hiszen még Ő is a régi módszert tanulta.S, láss csodát életben van, akár csak én.

Korzival völe pöcike gübansz, ugyanis a kuplungot vissza állítottam, de próba híján csak gyanítani tudom, hogy kevés lesz az üdvösséghez.

a fejegység nem rossz, de nincs bekötve.Hab a tortán, hogy vezeték sincs kiépítve, ill. v.mi vadm@rha az antenna csatiját is levágta.Tehát kb. nulláról kell majd építkezni.Ezek az apróság szakaszhoz tartoznak.

Hifibuzer@ közben vettem észre, hogy durván beázott jobb elöl, konkrétan a szőnyeg alatt áll a víz.Kioperáltam a polcot, és sajnos az van amire gondoltam.Az akkumulátor alatti lemezrész megszűnt létezni.A korábbi tulaj is korzás módon oldotta meg, jóó vastagon bekente Szilóval, de sajnos ez nem hozott eredményt, a lemez tovább rohadt, szóval oda v.mit be kell faragnom vagy lemezből.......vagy nem hazudtolom meg önmagam, de még kitalálom.Kb. végig van hervadva jobb első esőcsatorna motor felöli része és be lehet látni az utastérbe. <_<

Link to comment
Megosztás:

Korzival völe pöcike gübansz, ugyanis a kuplungot vissza állítottam, de próba híján csak gyanítani tudom, hogy kevés lesz az üdvösséghez.

a fejegység nem rossz, de nincs bekötve.Hab a tortán, hogy vezeték sincs kiépítve, ill. v.mi vadm@rha az antenna csatiját is levágta.Tehát kb. nulláról kell majd építkezni.Ezek az apróság szakaszhoz tartoznak.

Hifibuzer@ közben vettem észre, hogy durván beázott jobb elöl, konkrétan a szőnyeg alatt áll a víz.Kioperáltam a polcot, és sajnos az van amire gondoltam.Az akkumulátor alatti lemezrész megszűnt létezni.A korábbi tulaj is korzás módon oldotta meg, jóó vastagon bekente Szilóval, de sajnos ez nem hozott eredményt, a lemez tovább rohadt, szóval oda v.mit be kell faragnom vagy lemezből.......vagy nem hazudtolom meg önmagam, de még kitalálom.Kb. végig van hervadva jobb első esőcsatorna motor felöli része és be lehet látni az utastérbe. :wacko:

Hifivel ne aggódj,összeírjuk mi kell és megcsináljuk.Vezetéket annyit hozok a cégtől,hogy a brazilok is megirigylik,ha kell. ;)

A lemezzel én kimennék Ferihez,tuti tud rá megoldást,nem az első lyukas opelt látja. <_<

Na de mit pofázom én,tudom,hogy részben ez volt a cél,hogy végre legyen min megint agyalni! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.