Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Addig csinéljátok ezt a befékezgetést, amíg valaki nagyon csúnyán le fog túrni az útról.

Amúgy a legnagyobb gecziség szerintem....

Bal lábbal kell csak féklámpát villantani, ha nagyon nem akar követési távolságot tartani :D

Egyébként nagyon hülye játék belemenni ilyenekbe, csak rossz vége lehet ^_^

Link to comment
Megosztás:

Rendben, de lehet velem alkudni is... :D

Igen, ha műxik, akkor el... akkor ezek szerint sikerült meggyógyítani? ^_^

Akkor a saját egységáramon elhozom. :D

Hát, csináltam, de mivel az állító szerkezet fele hiányzik, elég necces. Raktam bele csavart, meg alátétet, meg másik p.nát amiben forog a gömbfej... Még egy fület kell visszaraknom.

Link to comment
Megosztás:

Addig csinéljátok ezt a befékezgetést, amíg valaki nagyon csúnyán le fog túrni az útról.

Amúgy a legnagyobb gecziség szerintem....

Ez igaz de az is az mikor bele állnak úgy seggedbe hogy fingani se tudol!Én is szoktam csinálni kis féklámpa villantás oszt jó idő!Már bucizza is kormányt a kancsó! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én inkább hagyom....biztosan várják már a veséjét!

Sztem is kár görcsölni velük.Nem sokkal szoktak hamarabb oda érni ahová mennek.Ezt a szokásos Kiskőrös-Kmét útvonalon is szoktam tapasztalni.Letúr az útról Páhi után, de Kméten az ósán előtti körforgóban kb. 8 autóval van előttem.

S,én nem nyomtam neki.A közút nem versenypálya.Biztos öregszem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

...Biztos öregszem. :D

Emiatt lenne nálam is? ^_^

Mondjuk nálam még hangulatfüggő és genyó szoktam lenni néha, hogy épp csak annyira megyek utána, hogy kicsit stresszeljem, aztán szoktam hagyni meglépni, mert ilyenkorra már borzalmas előzésekbe kergetem bele, amiből természetesen én már inkább kimaradok :D

Múltkor volt egy G Astrás "kollega", de biztos valami kisblokkos lehetett, mert amikor felértünk az autópályára, akkor már nem ment neki olyan jól, még a néhány autónyi előny ellenére sem, amit nyert a nyaktörő előzéseivel.

Azért vészvillogóval elköszöntem tőle :D

Link to comment
Megosztás:

Emiatt lenne nálam is? ^_^

Sztem 1Xűen csak kiszáguldoztuk magunkat, meg láttunk akár a web által is olyan képeket, ahol tragédia lett az ilyesmiből és ártatlanok haltak meg értelmetlenül, más kivagyisága miatt.

Nem mondom, hogy a vekinek nem tolom el néha.Főleg ha egyedül autózom.De ilyen előzgetős/versenyzős játékba nem megyek bele mert a végén az önfeledt "jáccadozás" közepette bele futhatok egy korrekt gyorshajtási bírságba is, vagy egy rutintalan autóstárs által okozott szituba amiből csak horpadtan kerülhetek ki.Azt meg nem akarom. :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem 1Xűen csak kiszáguldoztuk magunkat, meg láttunk akár a web által is olyan képeket, ahol tragédia lett az ilyesmiből és ártatlanok haltak meg értelmetlenül, más kivagyisága miatt.

Nem mondom, hogy a vekinek nem tolom el néha.Főleg ha egyedül autózom.De ilyen előzgetős/versenyzős játékba nem megyek bele mert a végén az önfeledt "jáccadozás" közepette bele futhatok egy korrekt gyorshajtási bírságba is, vagy egy rutintalan autóstárs által okozott szituba amiből csak horpadtan kerülhetek ki.Azt meg nem akarom. :D

Teljesen egyetértek Veled...

Kicsit sajnálom a Corsát,(néha mondom is, ha most a GSi-vel lettem volna, nem ússza meg ennyivel... ^_^ )de valahogy már tényleg nem hiányzik a száguldozás... ezzel a nagy kotlával is lehet gyorsan menni,de már nem is akarok.... :D

Link to comment
Megosztás:

Teljesen egyetértek Veled...

Kicsit sajnálom a Corsát,(néha mondom is, ha most a GSi-vel lettem volna, nem ússza meg ennyivel... ^_^ )de valahogy már tényleg nem hiányzik a száguldozás... ezzel a nagy kotlával is lehet gyorsan menni,de már nem is akarok.... :D

Nekem hétközben elég a sok céges szart vezetni,kell az adrenalin,amikor előveszem a morzsát! :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem 1Xűen csak kiszáguldoztuk magunkat...

Igen, meg ugye egy ideig "nem gyári" autó is volt elég ideig ahhoz, hogy legyenek necces szituk is.

De azért a nagyvasat is meg kell kergetni néha, természetesen ésszel és nem belemenni nagy hülyeségekbe :D

Majd idővel megunod! ;) Lásd fentebb..... ^_^ :D

Ááá, kisblokkoss... Túl kicsi még az ingerküszöb :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem hétközben elég a sok céges szart vezetni,kell az adrenalin,amikor előveszem a morzsát! :D

Én elég jókat szoktam játszani a comboval. Tegnap megkértem fatert, hogy cipelje a seggem. Mikor visszajött értem, mesélte, hogy elég sok autó lemaradt. Volt valami hunyadi ami nagyon erősködött, de azt mondta hamar elmaradt az is. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.