Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ismerhetnél már annyira, hogy alaposan körbe járom a témát, és igyekszem sok véleményből össze rakni a legjobb megoldást.Jelen esetben ez az volt, hogy kihívtam Turcit terepre (szerencsémre) és megmondta a frankót.Ma felkentem az első réteget.Holnap jön a többi valamint a falak.Halad ez.Még ha lassan is.

Amúgy volt ma a TM Bertfa.40 perc alatt feltoltam neki a 600rl-ot.Más dolgom is volt, mint hogy sokáig matekozzak vele. ^_^

Semmi gond elég otthonosan mozgok minden szakterületen! :D

Link to comment
Megosztás:

remélem mire hazajövök kész lesz a verébdeszka is ^_^

A helyzet az hogy Gepi is be segített egyedül nem igen megy!Mivel ki szúrt velem is a jó isten és csak két kezet adott!De hidd el ha garázsban kellene laknod mint Gepiéknek akkor te lennél az első!Egy 4éves gyerekkel 5hét után ez már nem buli! :D

Link to comment
Megosztás:

Még az is lehet. Tudsz róla pikcsört lőni? ^_^ Tegnap majdnem sikerült lebontani az elejét, úgyh tarcsiba nem árthat. :D

Persze,lefényképezem...

De annyira nagy dologra ne számíts... nem színrefújt, csak műanyag... én anno azért vettem, hogy amíg az enyimet festik, addig legyen rajta valami, meg télire, hogy ne a toldatos tolja a havat :D

Link to comment
Megosztás:

jöttem hazafelé a régi 5-ön Hernád előtt utolértem egy q7-est 3.0TDi.

Szépen jöttünk egymás mögött ha utolértünk valakit megelőztük ő ment elöl én mögötte.

Láttam rajta, hogy idegesíti a kis piros 150-nél még mindig tudja tartani a tempót ^_^

Táborfalvánál már elszállt az agya mert egy trabant és egy másik vas ami szembe jött, között csattant bele a körforgóba a kerékvetőn, majdnem besokallt.

Én a körforgalom után megelőztem a trabit és mentem az audi után. utolértem.

Lajosmizse előtt 2 autó ment a q7 előtt volt előzési lehetőség, nem ment el 2x. 3x én mentem és bementem elé persze nem tartott relatív követésit így dudál meg villog meg nyomul.

mikor nagyon rajtam volt léptem egy féket. Ö összeszedte a qt és megelőzött, leszorított és nagyfék, vissza2 balra ki és padló, csávó megint mögöttem.

Nem bírta, megint mellém jött, leszorított. megint nagyfék vissza2 de odaértünk a körforgóba. ő egyenesen én ki az elkerülőre és padló

a rendőrlámpánál elé kerültem, ott már nem jött .

leszámítva azt, hogy meg is halhattam volna rendeset kapott a hülye de ha vectraval lettem volna, megiskoláztam volna!

rendszáma LK MK 500 (D)

színe fehér

márka audi

típus q7 3.0 TDi

kapjá 2 defektet egyszerre

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.