Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Én most vásároltam Opel astra G tipusú járgányomat és szeretnék rá szemöldököt tenni van valakinek tippje hogy hol lehet itt kecskeméten hozzájutni?

És még1 kérdés hol lehet jó áron hozzá bontott vagy sima alkatrészeket szerezni mert pl nekem most bal első belső sárvédő kellene.

Köszönöm a segítségeteket ^_^

Link to comment
Megosztás:

Eljutottam arra a pontra végre, ahonnan indultam 2 héttel ezelőtt, tehát festés indul.De mielőtt megszívatom magam, inkább elhívtam Turcit aki megmondta a frankót, hogy mélyalapozó nélkül hozzá ne kezdjek

Mert nem hallgatsz rám, én mit mondtam a múltkor amikor elhoztam a parkettát?????

Kend le alapozóval! De úgy látom te is szereted a kihívásokat...

Amúgy a múltkorihoz a jobb kép.

A mester alkot...

Link to comment
Megosztás:

Mert nem hallgatsz rám, én mit mondtam a múltkor amikor elhoztam a parkettát?????

Kend le alapozóval! De úgy látom te is szereted a kihívásokat...

Ismerhetnél már annyira, hogy alaposan körbe járom a témát, és igyekszem sok véleményből össze rakni a legjobb megoldást.Jelen esetben ez az volt, hogy kihívtam Turcit terepre (szerencsémre) és megmondta a frankót.Ma felkentem az első réteget.Holnap jön a többi valamint a falak.Halad ez.Még ha lassan is.

Amúgy volt ma a TM Bertfa.40 perc alatt feltoltam neki a 600rl-ot.Más dolgom is volt, mint hogy sokáig matekozzak vele. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.