Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Terveztem, hogy elindulás előtt ellenőrzöm, de miután már volt ilyen kalandom vele, hogy kiírta a Motoröl Stand feliratot és utána kereken 1L-t Kellett bele locsolnom, nem estem kétségbe. :D Ha kiírja, öntöm! :D Az ECOTEC varázsa! :D

Sose bízz az elektronikában! Azért van a nívópálca, főleg 16V-n ;) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sose bízz az elektronikában! Azért van a nívópálca, főleg 16V-n :D :D

Amúgy így 10e.km alatt bepuszult közel 3L ELF olajat.Asszem ilyet nem fogok többet bele önteni.Túl jó ez neki.Mondjuk így a MOL olaj betöltése után meglepően csendes lett.Lehet megkockáztatom a kövi olajcserénél kipróbára.Majd kiderül, mennyire szereti.Jellemzően 5e.km után kezdődik a kajálás.Tehát valszeg az ELF is odáig bírta.Utána a kocsi galád módon felzabálta! ^_^

Az elektronika meg kattyabe'! :D

Ez érdekes....

Link to comment
Megosztás:

Tegnap sajna máshogy alakult a nap, csak nagyon későn jutottunk el Kecskemétre.

Lenne egy kérdésem: miért van az, hogy amikor be van kapcsolva a klíma és az ablakra van irányítva, akkor mostanában KÍVÜL bepárásodik egy folt a szélvédőn. Olyan alakban, mint a lenti nyílás, tehát elég nagy. Ezt azóta csinálja, hogy ki lett pucolva a klíma és jobban hűt (talán, ezt csak tippeljük). Ezt még egyik autóm se csinálta, oké, letörlöm az ablaktörlővel, de utána 10 mp múlva megint ott a folt.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Johnnynak és Tominak nagyon köszönöm a kiszállítást (beszerzést) és a gyors össze szerelést! ^_^ Én, a sűrű időbeosztásom miatt (Bánffy festés) nem biztos, hogy 7vége előtt össze tudtam volna szerelni a cuccot! :D

Tomi szakmát válthat, nekem is ő segített kisszekrényt összerakni :D azért ment gyorsan mert előtte már gyakorolta :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm a technikai segítséget!Elő lett készítve a dolog végre normálisan festésre amit holnap kezdek.Remélhetőleg tartósabb lesz mint az előző! :D

Mit csináltatok?

Balcsis sms-re bocsi nem írtam, viszont pénteken felovastam meet-en. :D ^_^

Szerdán én is megyek le, a szemeimet meresztgetni.....

Kadi!

Tomi nálad szerkrényt szerelt?

Nem széket? :D

Link to comment
Megosztás:

Mit csináltatok?

Eljutottam arra a pontra végre, ahonnan indultam 2 héttel ezelőtt, tehát festés indul.De mielőtt megszívatom magam, inkább elhívtam Turcit aki megmondta a frankót, hogy mélyalapozó nélkül hozzá ne kezdjek és hozott is 1 kannával.Én felkentem+ akrillal kihúztam a sarkokat, szóval holnapra szárad és indul a mandula. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.