Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nagyon jó.

Még kellene valamelyik nap kb 2 órára segítség, 6 gipszkarton lapot felfúrni a plafonra.

Csütörtökön csak délután fél 5 után, vagy pénteken bármikor.

Tominak köszi a mai segítséget!!!

Ha minden igaz holnap Udihoz megyek E85 átalakításra.

Ha esetleg a holnap nem ér időben haza pestről, akkor viszont pénteken.

Szóval valamelyik nap tudok segíteni, de még nemtudom hogy melyik nap :D

Érteni nem értek hozzá, de itthon is én tartottam míg a szaki furkált :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Összességében csak a takarítás+költözés van, amit részben ma el is kezdünk.Utána már mikor ott lakunk, megy minden......ahogy sikerül! :wacko:

Aztán ősszel jön a kert rekonstrukciója, majd ahogy az anyagiak engedik, a garázs.Utóbbit jó lenne még a fagyok beállta előtt lábra állítani, de lehet, hogy idén még csak absz. költséghatékony fóliasátor lesz. :D

Losi!

Ne haragudj,hogy nem hívtalak,de elszórakoztunk 9-ig az AC-vel,mert ugye mi Bazsival nem 1x,hanem 3x rakunk össze valamit,de most pöcc röff.

Baranyi Feri is halad az astrával,már szárad az üveg az "új" hátsó ajtóban.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mi nem megyünk,

Részünkről is, mert sem pénzünk, és főleg sem időnk jelenleg ilyesmire.Meg ugye főleg sem időnk ilyesmire! :wacko:

Losi!

Ne haragudj,hogy nem hívtalak,de elszórakoztunk 9-ig az AC-vel,mert ugye mi Bazsival nem 1x,hanem 3x rakunk össze valamit,de most pöcc röff.

No problem, 19:00 körül mi is eljöttünk, elég volt annyi tegnapra. :D

Akkor most örülés van ACilag.Amúgy melyik lett végül jó?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.