Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

iwiw-en az ilyen hülye üziket minek küldi tovább a KOMA-t intéző?

Már bocsánat, de ezzel a hülye láncüzenettel csak az amúgy is sz@r iwiw rendszert terhelik le még nagyobb mértékben.

Fordulj Turcihoz ezzel kapcsolatban... :D

Amúgy, én az ilyen üzeneteket, alapból törlöm, és a küldőjét meg tiltom... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Routeren biztosan kell állítani mivel az adsl pppoe protokolt használ, ha kell szívesen segítek bekonfigurálni. :D

Még nem tudom mikör jönnek bekötni, ha tudom majd szólok.

Amúgy tegnap már kiásták a gödröt, és behúzták a falig a kábelt. Már "csak " rá kell kötni.

Link to comment
Megosztás:

Csabi erre a másodikra így elsőre nem látok túl nagy hibát de inkább ez mint a váltóhibás.

persze lehet a váltónak tényleg pár ezer forintos hibája de akkor miért nem javítja meg a kereskedő?

Ennél a kombinál a magas futásteljesítmény visszatekert órával lehet az egyik gond de ha megkapja a karbantartást, meghálálja.

A másik az alacsony felszereltség!

Link to comment
Megosztás:

Francia autókról egy szösszenet.

Délelőtt beszélgettünk egy dohányzó helyen a cégnél az egyik kollégával.Mellénk állt még két kolléga, ők is storyztak másról.

Begördült a TMK főnöke, egy céges Megane-al és megállt mellettünk.A másik két kolléga rögtön elkezdte szakérteni a verdát, és megállapították, hogy eléggé le van pukkanva ahhoz képest, hogy csak 160e.km van benne.Majd jött egy 3. kolléga is, aki elkezdte ecsetelni, hogy azzal az adott autóval eddig mennyi probléma volt, meg hogy mennyire szét vannak menve az ülései, milyen gáz a fék rajta, és még sorolhatnám.Ezt enyhíteni próbálta az egyik társa azzal, hogy azért ezek nagyon kényelmesek, meg stabil futóművel rendelkeznek, meg ilyenek.A beszélgetésnek eddig voltunk fültanúi, mert a bagót elszívva elindultunk vissza a raktárba.Miután kellő képen messzire kerültünk ,halkan megjegyeztem, hogy ez akkor is csak egy francia f@os.

Kicsivel később apummal beszélgettünk, neki egy régebbi Renault Express-e van.Megy vele árkon/bokron át, szőlőbe, horgászni, miegymás tehát kapja az ívet rendesen.Viszont cserések benne az első féltengelyek+az egyik oldalon a kerékcsapágy és ezért közel 40e.ft-ot kérnének.Már mint a javításért.

Persze rögtön javasoltam, hogy mielőtt kidobná a pénzt a roncsra, előtte körbe kérdezek én is.Mint kiderült, ehhez a f@oshoz nincs ugy. féltengely, mert v.mi egybe megoldással, gyárilag össze van préselve a külső csukló a tengellyel, és baromira speckós dolog.Tehát csak a jelenlegi felújítása jöhet szóba így az én vonalam is befuccsolt, mivel közel ugyan annyi lenne hozzá a Bálintékon keresztüli felújított mint ha én hebrákolnám össze.

Az Opelhez ill. más típusokhoz is azért lehet kapni normális csuklót, kis hozzá értéssel otthon is cserélhető és csak a nagyon drága kerül ennyibe mint ehhez az Expresshez.

Szóval újra csak a fentebbi jelző jutott eszembe.No meg, hogy ilyenem sem lesz.

Bár mindenki tudja, hogy eléggé a japán vonal felé tendálok az Opel mellett.Tehát sem a volkszvágen, sem más ilyesmi nem tseszi a csőröm ilyen mértékben.De amit érdemes lenne megvenni, arra nincs keret.Így marad a jelenlegi foltozása ami hamarosan a végéhez ér hiszen stratégiai dolog már csak a kipufogó torok van hátra mint olyan, ill, klímát kellene tölteni, no meg a fékfolyadékot szervó olajat lecserélni és kész is.

Evvan.

Link to comment
Megosztás:

Francia autókról egy szösszenet.

Délelőtt beszélgettünk egy dohányzó helyen a cégnél az egyik kollégával.Mellénk állt még két kolléga, ők is storyztak másról.

Begördült a TMK főnöke, egy céges Megane-al...

...

TMK? A vasúti TMK? :P Tervszerű megelőző karbantartás? :D

Amúgy én a fosvágen vonalhoz tudnék hozzászólni, mivel a vasúton nekem olyan cégest adtak. A motor harap (1.9TDi, 102LE, 250Nm), a váltó rövid (160kmh a vége 4000rpm-n), elektromos dízel, AC pumpával satöbbi. Nagyon sz*r, hogy késleltetve reagál egy gázadásra, viszont 1200 rpm-n már hallani a turbót. Vegyes érzéseim vannak, de inkább nem vennék ilyet. A klíma viszont alig fogja meg a dízelt. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Kolléganőm most vett Passatot 1.9 PDTI motorral, bézs belsővel, 2006-os és 3,2 -ért vette..... Szerintem ez iszonyú drága, ennyivel nem jobbak. Ráadásul mindenkinek ugyanolyan fekete van, elég unalmas.

Fehér veki nincs olyan sok. ^_^

irigykedsz vagy mérgelődsz? :D

jah a passat unalmas autó

Link to comment
Megosztás:

Kolléganőm most vett Passatot 1.9 PDTI motorral, bézs belsővel, 2006-os és 3,2 -ért vette.....

Szeretnék én is pédétédéí pásszátot venni, majd cserélgetni a magas nyomású befecskendezőket no meg évente rálocsolni majd 100e.ft-ot a független kerékfelfüggesztés alkatrészeire csak előre.Mer' az bizony gallyra megy a jóó magyar utakon. :D

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék én is pédétédéí pásszátot venni, majd cserélgetni a magas nyomású befecskendezőket no meg évente rálocsolni majd 100e.ft-ot a független kerékfelfüggesztés alkatrészeire csak előre.Mer' az bizony gallyra megy a jóó magyar utakon. ^_^

Céges verdáink: VW LT 2.5 Tdi- nagyon megy... ;) VW transzpityu 2.4 D nem versenyotó- de használható... :P VW transzpityu 1.9 pumpedüze.....rágógumiefektus és még sokat is eszik... :D

Link to comment
Megosztás:

EZEN és EZEN is elgondolkodtam... :D

Szerinted?

Ha jössz este, lécci hozd el a gyertyákat,amiről tegnap beszéltünk :P

Nekem mind2 bejön.A második mellett talán több észérv szól.Azon jobban látszik, hogy autóbu@zi tulaja van.

Az első meg klafa.Csak ne kelljen hozzá nyúlni.

Céges verdáink: VW LT 2.5 Tdi- nagyon megy... :D VW transzpityu 2.4 D nem versenyotó- de használható... ;) VW transzpityu 1.9 pumpedüze.....rágógumiefektus és még sokat is eszik... ^_^

A régiek jók, lásd sógor 1.9TDi Sáráját.Az újak is jók........amíg mennek.... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.