Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Benzinkutas felfigyel egy sírdogáló szőke nőre.

-Kérdezi tőle, hogy mi a baj??

- A gyújtáskapcsolóban hagytam a kocsikulcsot és az ajtót véletlenül lezártam a zárgombbal. Nem tudom, hogy nyissam ki.

- Sajnos én nem tudok a pult mögül kimenni, hogy segítsek, de itt van egy darab drót, ezzel az ablaknál próbáljon meg benyúlni és a zárgombot felhúzni.

Szőke boldogan kisiet a töltőállomás épületéből.

Néhány perc múlva hangosan röhögve, a nevetéstől kicsordult könnyeit törölgetve belép egy férfi...

- Hát ez nem igaz! ... Hát ilyen nincs!

- Mi történt uram? - kérdezi udvariasan kutas.

- Képzelje el... kint van egy szőke nő aki egy darab dróttal próbálja a kocsiját kinyitni..... mondja a röhögéstől fuldokló ember.

-Uram! - csattan fel a kutas ... - Ön igen modortalan. Miért kell nevetni másnak a baján.

Ön is kerülhet még hasonló helyzetbe és akkor Önnek is jó lesz, ha egy darab dróttal ki tudja nyitni a kocsiját!

- Nem azon nevetek én! - mondja a férfi- Hanem azt röhögöm,hogy az a szerencsétlen küszködik a dróttal,de bent ül egy másik szőke aki irányítja,hogy: kicsit balra,kicsit jobbra.....

:) :) :D

Ezen besírtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezen besírtam. :)

Egy ügyvédnek sosem szabad megkérdeznie a tanút, ha nincs felkészülve a válaszra.

Egy kisvárosban zajló perben az ügyész behívta első tanúját, egy idős nagymamát. Odalépett a tanúhoz és megkérdezte tőle:

- Takács néni, ismer engem?

Mire a hölgy:

-- Persze, hogy ismerlek. Gyerekkorod óta ismerlek, és mondhatom,kiábrándultam belőled. Hazudsz, csalod a feleségedet, befolyásolod az

embereket, rágalmazod őket a hátuk mögött. Nagy embernek hiszed magad,miközben annyi eszed sincs, mint egy utcaseprőnek.

Igen, persze, hogy ismerlek.

Az ügyésznek tátva maradt a szája, azt sem tudta, köpjön vagy nyeljen.

Némi gondolkodás után a terem másik végébe mutatott és megkérdezte:

-- Takács néni, ismeri a védőügyvédet?

-- Hát persze. A védőügyvédet is gyerekkora óta ismerem. Gyenge jellem, italos természetű, senkivel sem tud normális kapcsolatot

teremteni és mint ügyvéd, egyike a legrosszabbaknak az országban. Hogy el ne felejtsem, ő is csalja a feleségét méghozzá három nővel, az

egyik a maga felesége, ügyész úr... Igen, ismerem.

A védőügyvéd sokkot kapott. Erre a bíró magához kérte az ügyészt és az ügyvédet, és nagyon halkan így szólt hozzájuk:

-- Ha bármelyikük megkérdezi a hölgytől, hogy ismer-e engem, esküszöm, hogy börtönben fog megrohadni.

:) :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, Petőfi túra, 20km-es táv teljesítve.Nagyobbik is jól bírta, szintidő alatt (5 óra) 4:07 alatt teljesítve.Más kérdés, hogy az uccsó 3-4km azért embert próbáló volt.Úgy, hogy minden tiszteletem a 40 ill. 70km távra indulóknak érte.Az utóbbi szintideje v.hol 12-14 óra.

Jövőre akár klubszinten is lehetne indulni, persze kizárólag a 20km-en.A nagyobb távot hagyjuk meg a fanatikusoknak. :)

Link to comment
Megosztás:

Én még ezt a huszat is meghagyom másoknak.

Sétálni, kirándulni szeretek, de ennyit menni egyhuzamban pláne időre, az már fanatizmus.

Nézd, Flóra is bírta.Egyedül az utolsó 4km-n nyöszögött, hogy elfáradt a lába, pedig csak 8 éves.Nekem sincs semmilyen sport hobbim amihez fizikai állóképesség kell, ezért volt úgymond pont elég.

Sztem egy normál átlagember, aki hozzám hasonló, végig tud menni, és kb. pont annyira fárad el mint én.Megállni/pihenni/enni/inni lehet.

Más kérdés, hogy mi nem sokat pihentünk, lévén jöttek unokatesómék is, aztán nekik nem volt rá igényük, én meg nem tartottam fel őket.

Hozzá tenném, teljesen normál tempóban mentünk ami mindenkinek kényelmes volt.Tehát semmi erőltetett menet meg ilyenek.

Volt aki futva csinálta végig a 20km-t, és volt biciklis lehetőség is mind3 távnál (20-40-70km).

más:

Nem régen taliztam Dinivel.Megcsodáltam a Vekijét meg az újdonsült asszonyát is.Mind2 ott van a toppon! :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem egy normál átlagember, aki hozzám hasonló, végig tud menni, és kb. pont annyira fárad el mint én

Hát nem tudom, én km-t számolni akkor szoktam, ha a hegyekben megyünk.

Tavaly felsétáltunk 5 km-t Bélapátfalván a mészkőbányába, utána vissza, nekem az a 10 km több volt mint fárasztó (Hajnit is toltam babakocsiban, és nem mindenütt volt aszfalt), időben nem is tudom mennyi volt.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, én km-t számolni akkor szoktam, ha a hegyekben megyünk.

Tavaly felsétáltunk 5 km-t Bélapátfalván a mészkőbányába, utána vissza, nekem az a 10 km több volt mint fárasztó (Hajnit is toltam babakocsiban, és nem mindenütt volt aszfalt), időben nem is tudom mennyi volt.

Ez sík terep, és zömében földút volt.Lényegesen "könnyebb" terep mint a hegyek. :)

Ezt meg jól megcsukták.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nos, Petőfi túra, 20km-es táv teljesítve.Nagyobbik is jól bírta, szintidő alatt (5 óra) 4:07 alatt teljesítve.Más kérdés, hogy az uccsó 3-4km azért embert próbáló volt.Úgy, hogy minden tiszteletem a 40 ill. 70km távra indulóknak érte.Az utóbbi szintideje v.hol 12-14 óra.

Jövőre akár klubszinten is lehetne indulni, persze kizárólag a 20km-en.A nagyobb távot hagyjuk meg a fanatikusoknak. :D

A pETI üzeni, hogy ő benne van a jövőre 20 km-ben. :)

Én viszont inkább autóval kísérlek titeket. :)

Link to comment
Megosztás:

Jövőre jöhetel te is ha gondolod.... :)

Na jah, megmutathatja.... :)

Amúgy a sík terep tényleg járhatóbb, de ha már séta akkor én inkább maradok a hegyeknél, erdők patakok között.

Igaz azt nem tudom ez a túra merre vezetett. Persze ezzel nem leszólni akarom.

Aki végigment rajta annak mindenképp kijár a dícséret, pláne, ha olyan kicsi, mint a lányod.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a sík terep tényleg járhatóbb, de ha már séta akkor én inkább maradok a hegyeknél, erdők patakok között.

Hegyek között 20km igen klafa bexarás lenne.Ez egy teljesítménytúra volt a Szűcsi erdőn keresztül, ellenőrzőpontokkal, szintidővel.Hidd el, megizzadnál frankón.Jövőre kipróbálhatod.Ha az időjárás jó lesz, én mejek.Flóra majd nyilatkozik akkor. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek egy legalább 5x5 méteres vagy hasonló pavilonja vagy sátra kölcsön?

Keresztlányunknak a keresztelőjére kellene június környékén.

Kb 16-18 főnek kellene elférnie alatta.

Szokott lenni neked olyan hétvégéd,amikor otthon ülsz és iszod a hideg sört? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.