Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Nálam van a cucc... :D

Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget.Jól viselkedik az új kábelszettel a gépsas.Bár haza felé volt v.mi ciripelés gázadásnál, de reggelre ez elmúlt.Szépen húz, alacsony haladási sebességnél, magasabb sebességi fokozatban erőteljes gázadásra sem torpan meg.Szóval működik facán! :)

Link to comment
Megosztás:

Mentem egy kisebb távot a bringával.Kitekertem Katonatelep végéig meg vissza.Sokkal jobb a váltó kiosztása mint a korábbi bringámon volt.Teljesen kényelmesen nézelődve mentem, élveztem a dolgot.Köszi még1x!

Az első váltó dolgot kilegóztam, lehet picit játszani a váltóval, így nem ér bele a láncba és nem kerreg. :)

Link to comment
Megosztás:

Mentem egy kisebb távot a bringával.Kitekertem Katonatelep végéig meg vissza.Sokkal jobb a váltó kiosztása mint a korábbi bringámon volt.Teljesen kényelmesen nézelődve mentem, élveztem a dolgot.Köszi még1x!

Az első váltó dolgot kilegóztam, lehet picit játszani a váltóval, így nem ér bele a láncba és nem kerreg. :)

Nincs mit!Szívesen! :D

Link to comment
Megosztás:

Felétek lehet etanolt kapni? Itt Feketehalomnál már elfogyott és nem is ígértek.... :)

Kéne a Skodába..... Kecskeméten melyik kúton van? Ha legközelebb megyek, viszek egy kannát.

Kecskeméten ha jól tudom 3 helyen is árulják.

Kettő tuti.

Egyik a budai kapunál lévő AGIP a másik a szőlőfürtel majdnem szemben lévő kút (nevére nem emlékszem).

Link to comment
Megosztás:

a másik a szőlőfürtel majdnem szemben lévő kút (nevére nem emlékszem).

Az a Honda Csernákkal van szemben, és Törekvés kút a neve....asszem...

De ha jól v. rosszul rémlik, akkor kint a LUKOiL-nál is árulnak.....

Felétek lehet etanolt kapni? Itt Feketehalomnál már elfogyott és nem is ígértek.... :)

Kéne a Skodába..... Kecskeméten melyik kúton van? Ha legközelebb megyek, viszek egy kannát.

Kiskunhalason az AVIA kúton is árulnak E85-öt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.