Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Áttettem az adok-veszekbe. Amit Te is nyugodtan megtehettél volna. Ugyanis az a topic azért van. ;)

Ment pü... :lol:

Amúgy meg nem értem, miért kell a modiknak mindent áthelyezni, mivel ez 1 chat topik, és jobb szerettem volna kecskeméti Cartársaknak a figyelmét felhívni...az adok-veszek topikot, nem mindenki olvassa... :)

Link to comment
Megosztás:

Ment pü... :)

Amúgy meg nem értem, miért kell a modiknak mindent áthelyezni, mivel ez 1 chat topik, és jobb szerettem volna kecskeméti Cartársaknak a figyelmét felhívni...az adok-veszek topikot, nem mindenki olvassa... ;)

Vissza PÜ... :lol:

Sztem meg az ilyennek ott a hely. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szintén ment... ;)

Sztem, meg ahogy írtam, az adok-veszek topikot, nem MINDEN KECSKEMÉTI SZEKCÓS olvassa... :) ezt meg biztos... :P

jah, és főleg, hogy eddig nem is volt ilyen topik.... :lol:

PÜ re. ;)

Főként mert lusták nyitni ilyet az emberek. :P Ezt most megtettem. Ám a véleményem ettől még nem változik. Az ilyen hsz-nek ott a helye. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem régen értünk haza nagyobbikkal egy görkoritúráról.Petőfiből indultunk, de a Széchenyi város annyira xarul van kialakítva a magunkfajta kezdőnek, hogy az Univer előtti parkban feladtuk.Mondjuk addigra kellőképpen el is fáradtunk.Ennek ékes bizonyítéka volt az a pár piruett amit a vége előtt nyomtam én is meg Flóra is.

Összességében viszont jó volt.Jóól elfáradtunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.