Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Srácok !

A Simonyi u.-i bizományi megszűnt, vagy elköltözött ?

Nincs infója valakinek ?

Elköltözött!

Nagykőrösi utcán nyitott az Ottó másik boltot, ahol a bolt egyik felében angol használt ruha a másik felében pedig bizományi van.

KB a Bici Shoppal szemben van.

Kicsit nagyobb is a választék, mivel nagyobb az üzlet helység.

Link to comment
Megosztás:

Érdekesség.....

A videó végén szereplő Base Jump-os arcoktól elhatárolódom.Azok ugyanis totál agyhalottak.

Valamint megjegyezném, hogy a szabadeséses részeknél látható dolgok baromi sok gyakorlás árán tanulhatóak meg.A siklóernyősök ugrása innen-onnan pedig most kezd divatba jönni, D-Bag a művelet neve. :lol: :lol: :( :D

Elég szépen tolják, van némi tudás. Az a tükör-dugóhúzó (vagy siklósoknál, hogy hívják...) nagyon komoly.

Link to comment
Megosztás:

Szinkron merülő spirál.Olykor össze szoktak akadni.... :lol:

Gondolom, hogy eléggé észnél kell lenni. Repülőgépnél sem egyszerű, de ott főleg csak a másik gépet kell figyelni, azért siklóernyőnél szerintem a merülő spirál már önmagában is egy nagy odafigyelést igénylő mutatvány lehet :lol:

Nekem még mindig a merevszárnyúak a megnyugtatóbbak :(

RTEmagicC_dg-1000-lasham-haliday.jpg.jpg

Link to comment
Megosztás:

azért siklóernyőnél szerintem a merülő spirál már önmagában is egy nagy odafigyelést igénylő mutatvány lehet

Leginkább az ACRO repülésben használják, de ezen kívül hirtelen jelentős magasságvesztésre is kiválóan alkalmas (zivatarfelhő szívásából kikerülni) , persze illik nem átejteni a kupolát, vagyis fontos a saját cájg ismerete.Mert előfordulhat, hogy nem jön a ki a spirálból.Aztán jöhet torna+utána mentőEJE nyitása.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.