Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Találtam egy érdekes képet:

Szóval ilyen technikával ugrottam én anno, és Udi nem is olyan régen.Bolondbiztos ernyők voltak, még a csomót is letolták magukról. :lol:

Így néz ki egyszerre nyitva a mentő és a fő ernyő. (RS-4/4 ill. BE-8)

Ez pedig un. stabilizátoros ugrás.

A lényege, hogy a nagy magasságból kiugró katonánál az ernyő nyitási folyamatának első szakasza részlegesen és autómatikusan történik, mert a felszereléssel ugorva nagyon elkezdene pörögni a tehetetlenségéből adódóan ill. az AN-26-nak nemkicsi a légcsavarszele.A részleges nyitásnál kinyíló nyitó ernyő stabilizálja a függőleges pörgést, így a katonának "csak" a vízszintes pörgést kell korrigálnia.Ekkor már az ernyő egy része kint van a tokból.

Elérve a nyitási magasságot ami lehet 600 v. 400m, a nyitási folyamatot kézzel tovább engedi az ugró, és olyankor lobban be teljesen az ernyő.Ha v.mi oknál fogva ez nem történik meg, a magassági biztosító készülék ezt megteszi.Elvileg.Ha működik.

Link to comment
Megosztás:

A múltkori zivatarfelhőbe bele repülő hölgy kalandja felszította az érzéseket a siklóernyős fórumon is.Itt egy reag, egy másik user hozzászólására:

A "szar" szócska tényleg nem fedi a valóságot. Zivatarfelhőben repülni bitang, undorító, ocsmány, félelmetes, cudar, befosós, behugyozós, kretén cselekedet. Bár elismerem bele lehet magyarázni a kihívást is. Már amennyiben kihívás leugrani a 10. emeletről aszfaltra. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.