Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hátt cartársak, a mai repülésből bakfütty sem lett, mert a szél mikor meglátta, hogy Szentkirály felé veszem az irányt, úgy megszűnt létezni, hogy semtovább.Ezért nulla értelme lett volna Tétel hegyi uticél.

Ennek következtében megint Szentkirályon edzőtáboroztam, futottam pár csörtét, készült pár fotó ill. videó.Szóval igazoltan azt csinálom amiről regélek itten nektek! :lol:

Meg ez is!

Beülő teszt:

Szakértünk és széthajtunk! :lol:

Már veszettül értünk is hozzá! :lol: (Melyik az eleje?? :lol: )

Majd bele rohanunk a nagy szentkirályi pusztába! :P

Link to comment
Megosztás:

Ez délután kb. 0.23 km/h-s szelet takart! :lol: Volt úgy, hogy elkezdtem futni, kb. 45 fokos szögben feljött az ernyő, a belem lógott, a tüdőm majd kiköptem, a bakancsom talpa már izzott, az ernyő meg nemes egyszerűséggel leesett! :P

Egy éhes oroszlán hiányzik a hátad mögül,és fel is szálnál egyből! :lol: Szél nélkül!

Link to comment
Megosztás:

Losi!

El kell dobni a cigit végleg és akkor még gyorsabb leszel....egyébként gratula szépen megtartodtad az ernyőt. :D

Beülő teszt tetszik....csak azt a ventilátort nem a hátadra kellett volna kötni?..... :lol: :P :lol:

Remélem azért nem kell a halálba rohannom, elvileg elemelt volna az ernyő.Találtam egy kisebb dombot, mondom hát ha ott lesz némi emelés, de nulla szélbe nem volt.Amúgy király lett volna.Meg volt egy nagy gödör is, meg is céloztam, de aztán a szélirány miatt mellette rohantam el.

V.hogy eszembe jutott Speedy Gonzales is.... :lol: :lol: :P

A venti csak színpadi kellék! ;) VOlt ott 2 komolyabb ish! :lol: (Trike+PPG)

Link to comment
Megosztás:

most azt akarod mondani, hogy hetek óta próbálkozol és még nem szálltál föl?

:lol: :P :lol:

inkább biciklizz.

Ez a 2. alkalom volt, ilyenkor még a normál madár sem tud repülni bakkerr! :lol: :lol: Csak most volt annyi pikantéria a dologban, hogy nulla volt a szél.

Amúgy te mikor próbálod ki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.