Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És mi van, ha megkérjük büfével, de nem fogyasztunk? (Persze nyilván lesz valamekkora forgalom).

Ez a legésszerűbb megoldás.

Én baromira sajnálom most is,hogy ezt a pályát ennyire nem használják ki. :lol:

A FIA-nál is bejegyzett pálya, hidd el használják, csak sajnos Hovány úr keveset költ reklámra, és a pálya infrastruktúrájának a fejlesztésére.

A FIA miatt persze nem minden időpontban lehet kibérelni, de ők már előre leköttetik a fix időpontokat, tehát ami azokon kívül van oda lehet szervezni bármit.

Link to comment
Megosztás:

A FIA-nál is bejegyzett pálya, hidd el használják, csak sajnos Hovány úr keveset költ reklámra, és a pálya infrastruktúrájának a fejlesztésére.

A FIA miatt persze nem minden időpontban lehet kibérelni, de ők már előre leköttetik a fix időpontokat, tehát ami azokon kívül van oda lehet szervezni bármit.

Én az elüldözött driftnapra gondolok és hasonlók....

Link to comment
Megosztás:

Ez a legésszerűbb megoldás.

A FIA-nál is bejegyzett pálya, hidd el használják, csak sajnos Hovány úr keveset költ reklámra, és a pálya infrastruktúrájának a fejlesztésére.

A FIA miatt persze nem minden időpontban lehet kibérelni, de ők már előre leköttetik a fix időpontokat, tehát ami azokon kívül van oda lehet szervezni bármit.

Oksa. Megírom nekik, aztán majd döntenek, hogy mit akarnak.

Részünkről lenne esetleg érdeklődés ha legalább 90-100 ember összejönne a Totalcar szervezésében?

Mint írtam feljebb április hónap második feléről lenne szó, amikor már elviselhető az időjárás a szabadban.

Elég sok fénykép készült,szerintem a pályanapos topicban találsz vagy itt nézz szét.

Köfi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A drifteseket azért nem engedik, mert kicsúsznak és tönkreteszik a rázóköveket. Legalábbis ez a jelenlegi indok.

Mondjuk ezt lehet, hogy meg lehetne oldani abban a parkolóban is, ahol az ügyességi volt :lol:

Nem mintha annyira hiányoznának nekem a driftesek :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

MOTYÓ: Az ejtőernyő és tartozékai más néven

RS: Körkupolás ejtőernyő típus a katonák és kezdők használják, RS-4/4 vagy RS-8/A a hivatalos típusa

Elhoztam 2db-ot.Darabokban vannak. :lol: :lol: Egymás hegyén hátán egy sufniban.Mikor megláttam, kb. a sírás kerülgetett de úgy voltam vele, hogy ha már elmentem, nem hagyom ott, hozzá nemértő kezekben ezt a kettőt.Sajnos nagyon profin "leselejtezték őket", idi..óta módon elvágták a zsinórokat.Találtam külön tár.zsákban KAP-os kioldókat, bekötő karabinereket, azokat is hozzáraktam a készlethez.Kormányzsinorokat sztem elbugázták maguknak.De lexarom.V.hogy össze fogom rakni, ha kell egyesével varrom össze a zsinórzatot kézzel.Ilyen áll@tokat baxzeg. :lol:

A hevederzet még a régi beakasztós, nem a gyors csatos megoldás.

Hihetetlen érzés volt újra megérinteni a dolgokat, olyan rutinnal rendeztem ki a kupolát, hevedert, húztam rá a desszantos módon összehajtott fékzsákot, mint ha csak tegnap csináltam volna.Közben előjöttek a régi storyk, nagy röhögések, sajátos repülős poénok a hajtogató ponyva mellett, és valahol belül bizony könnyezett a lelkem.Fiatal voltam, vagány, és más mint a többi nyúl aki nem merte megcsinálni.Igen, féltem.Mint minden normális ember, lévén bennünket járni tanított meg az anyukánk, nem repülni.De legyőzni a benned lévő félelmet, ez volt a legfontosabb.Hiszen aki nem fél, az valljuk be őszintén, egyszerűen csak hülje, és előbb utóbb bele hal valami másba.

Holnap megyek gyakorolni, és ha minden jól megy, némi kisdombos gyakorlás is lesz benne a Tétel hegyen, Solt határában.Remélem az idő is velünk lesz, és nem ellenem. :lol: :P

Így néztünk ki mi is:

ejetabor_szolnok_0302203_2.JPG

Így pedig a cucc, földet érés előtt:

ejetabor_szolnok_0302206_0.JPG

Néha bizony zsúfolt tud lenni egy AN-2-es belseje! :P

Amikor befelé hajtják a rongyot....

S, amikor az ember igazoltan lóg.... :lol:

PPKU biztosító készülék.Ez nyitja ki az ernyőt, ha te nem tudnád v.miért..... ;)

Csak a szél ne kapjon bele, mert 74.4nm

Ezt látni élőben leírhatatlan!

A bal oldali fiatalemberrel együtt kezdtem.Nagyon nagy tehetség volt már akkor is a srác.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Csodáltam is volna ha ennyiért egyben lenne a motyó. Ami nekem van az duplája volt, azzal simán kimernék ugrani.

Ha érdekel megpróbálhatok szerezni egy jó állapotút amivel tudsz nosztalgiázni, hajtogatni stb. :lol:

Szerintem minden embernek ki kellene próbálni legalább a tandemet 4000m-ről...hatalmas élmény!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Csodáltam is volna ha ennyiért egyben lenne a motyó. Ami nekem van az duplája volt, azzal simán kimernék ugrani.

Ha érdekel megpróbálhatok szerezni egy jó állapotút amivel tudsz nosztalgiázni, hajtogatni stb. :lol:

Köszi, de nem kell.Össze legózom ezt.Dísznek jó lesz, ugrani meg nincs tervben! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Te mostan dolgozol? :lol:

Igen, bent vagyok! :lol:

Kutyázni is jó lehet, úgyis lassan jönnek a tavaszi szelek :lol:

Volt szerencsém kipróbálni heveny áprilisi szélben ezt a feelinget.Óóriási élmény, mikor a 74.4nm-es vitorla vonszol, és kínodban már röhögsz, mert nem bírsz felállni! :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Volt szerencsém kipróbálni heveny áprilisi szélben ezt a feelinget.Óóriási élmény, mikor a 74.4nm-es vitorla vonszol, és kínodban már röhögsz, mert nem bírsz felállni! :lol: :P :lol:

Én is! Én is! Én is! :lol:

Amúgy meg nem para, előbb-utóbb szokott lenni valami nagyobb növény (jobb esetben) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.